Legújabb vélemények - Dezodorok

ausmorzs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 28.

Különösen szeretem az illatát. Nem tapasztaltam, hogy foltot hagyott volna a ruháimon, de sajnos a nagy melegben nem gátolja meg teljesen az izzadást.

zsoxcore    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 28.

Régebben többször újravásároltam, elégedett voltam vele. Mai napig visszatérnék hozzá, ha úgy adódik, de azóta már más termékek felé kacsintgatok.

manias
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 27.

Friss és nagyon tartós illata van. Egész nap érzem magamon.

Shinatome
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 27.

Valóban nem olyan erős mint a krémes fajtái, de szerintem sokkal egészségesebb, és meleg időjárás esetén sem okoz bőrirritációt a krémes testvéreivel ellentétben. Jobban kedvelem hogy nem olyan erős az illata, nem tolakodó, nem nyomja el a gyengébb illatú parfümöket sem. Sajnos nem tökéletes megoldás az izzadás ellen, de a kellemetlen szagokat ki lehet küszöbölni. Azonban enyhe sárga foltot hagy a fehér ruhákon.

ursuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 27.

Egyik nap hirtelen ötlettől vezérelve ezt a golyós dezodort vettem le a polcról, pedig sem a márkát, sem ezt a típusú izzadásgátlót nem használtam előtte. Először rendkívül fura volt,hogy nedves dolgot kenek fel és meg kell hagyni száradni, de végül is már másfél éve ezt használom. :) Tetszik,hogy elég univerzális az illata és nem túl erős, többek között ezért sem kedvelem a fújós deokat,mert megfulladok tőlük. Valóban előfordul, hogy kicsit sok termék jön ki belőle. A csomagolás formája nagyon tetszik, igaz ez nem releváns a hatásában, de meg kellett említenem. :) Természetesen nem akadályozza meg az izzadást teljes mértékben, de az nem is volna túl egészséges, de legalább csak akkor izzadok vele, ha tényleg nagyon stresszes vagyok vagy nagyon melegem van és sosem lettem még büdös, ha ezt használtam és izzadtam. Ha nem is csodaszer, de egy stabilan jó termék.

Alizka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 27.

Nagyon jó ez a dezodor! Kíváncsi voltam rá, hogy működik-e. A válasz igen, még a várakozásaimat is felülmúlta. A formulája nagyon bejön, könnyen eloszlatható, és nem kell várni a száradásra. Ez valami olyan, amire nem is számítottam. Az illata szerintem nem férfias, de erőteljes, ami nem érezhető olyan intenzitással a bőrön, ennek örülök is. Nem maradok száraz, de mérsékli az izzadást, és egyáltalán nem vagyok büdi a nap végén sem. A ruhán nem hagy foltot ez a formula. Lehet, hogy majd másik illatot is kipróbálok ezekből a kék zselés, fekete-fehér pólós matricás deókból, a típusnál viszont maradok, mert eddig a legjobb!

hajkedvelo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 26.

A jó értékelések miatt nagy reményeket fűztem hozzá, így a Glamour napokon rászántam magam a vásárlásra. Két hétig próbálkoztam vele, de nekem nem vált be. Nem vagyok se erősen izzadós, se nagyon szagos típus, ezt a dezodort használva mégis kellemetlen szagom volt, az edzésekről nem is beszélve. Kicsit jobban megizzadtam egy tevékenység közben, és máris büdös voltam. A végén már éjszakára is bekentem magam, de az se használt. Nagy csalódás számomra. (A Müllerben amúgy 3500 ft)

Vitelotte
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 26.

Nálam megbízhatóan működött. A golyója gyerekméretű, de nagyon kellemes lágy illata van, és a legfontosabb hogy kibír egy teljes, sőt, két napot is, bár én hideg időjárásban, nem a magyar kánikulában teszteltem. Sajnos a sok "-mentes" felirat elterelte a figyelmem, ezért csak három üveg után vettem észre hogy alumíniumsót tartalmaz, ezért a biztonság kedvéért inkább elpártolok tőle.

izabella73
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. április 26.

Ár/érték arányban nem rossz, az alumentes deok között.Most mindössze 250ft.ért vesztegetik a Rossmannban, ennyiért megért egy próbát.Az illata kellemes, nincsenek benne "kellemetlen" összetevők.Kicsit nehezen szárad meg,dezodoráló hatása most még éppen elmegy, de a nyári hőségben már kevés lesz,addigra be kell szereznem valami hatásosabbat.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 26.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 26.

Nem hagy foltot, kellemes az illata, 48 óráig nem de egy ideig bírja :) sportoláshoz használtam, hétköznapokra pedig a golyós változatokat.