Legújabb vélemények - Dezodorok

nincss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 10.

Nem igaz, hogy nem hagy nyomot. Viszont kifejezetten kevésbé hagy, mint a többi, sima deo. Nagyon erős, egész nap, egész éjszaka tart a hatása. Finom illata van és szeretem ezt a stift kiszerelést. Viszont a jobb kezem alatt eléggé begyulladt a használata miatt. De mindent egybevéve szeretem.

Aoba
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 10.

Púderes, kellemes illat. Soha nem használtam Spray-ket, mert nem használtak. Anyukám noszogatására kipróbáltam, és kellemeset csalódtam. Nem gyűlik vagy csomósodik össze a hónaljamon, este is érzem magamon, és nem izzad a hónaljam. Lehetne belőle parfüm is.

Rebarbara27
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 10.

Az illata jó, de számomra hatástalan :(

FatimeFay
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 9.

Röviden: a legrosszabb deo amit valaha használtam.

Rengeteg alumentes deot próbáltam már, a nyáron is simán elvagyok velük. Nem vagyok alapvetően izzadós, erős testszagom sincs. Azt nem is vártam tőle, hogy egyáltalán ne izzadjak ( ezt más alumentes deotól se várom el), viszont azt igen, hogy jó illatom legyen. Na ezzel nem hogy nem lettem illatos, de soha életemben nem voltam még olyan büdös mint amikor ezt használtam. Szerintem még jobban is izzadtam vele, mintha deo nélkül lettem volna.
Ma reggel adtam neki még egy esélyt, de kb. 10 perc se kellett azt követően, hogy felraktam, hogy elkezdjem érezni, hogy megint büdi vagyok, holott előtte, nélküle egyáltalán nem volt szagom. És semmi izzasztót nem csináltam abban a 10 percben. Nem tudom, hogy a bőröm reagál rosszul valamilyen alapanyagra, vagy más okozza ezt, de az biztos hogy ez a deo kuka.

arcoiris
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 9.

Anyukám lepett meg vele karácsonyra-tehát már használom egy ideje. Napközben újrakenős, de jó, tényleg kellemes az illata. Féltem hogy sokáig nedves és nyirkos marad felkenés után, de szerencsére nem. A lush szilárd dezodora- az Aromaco után jött most ez nekem- számomra az túlságosan karakteres illatú volt- tehát befolyásolta a magamról kibocsátani akart illat képét. Ez semlegesebb.

Viola23
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 9.

Nem hagy foltot, a bőröm nem szárítja. Nekem az illata nem annyira tetszik, de tartós, és abszolút teszi a dolgát. Ajánlom.

Hene
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 9.

Megmentette a napjaimat! Iszonyuan izzadtam elotte es mar mindent kiprobaltam a draga izzadasgatlok sem segitettek nagy markanevvel.. 3-5 napig siman kibirom es batran viselhetek vilagos polokat nem sargulnak be a honapjamnal!

horiniki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 9.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 9.

Beletelt 1-2 hét mire nem izzadtam úgy tőle mint azelőtt soha, de megérte. Ha hozzászokik a bőr, akkor működik. Nekem bevált. Többféle illatban is kapható, lehet válogatni :)

Missy22
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 9.

Jó az illata és tényleg használ. Nem szárít, sőt hidratál és egész nap jó illatú vagyok tőle. Már a másodikat használom és imádom! :)

sajtosszenya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 9.

Feleségemet leptem meg ezzel a dezodorral, mert hosszú ideje keresi a megoldást az izzadékonyságából adódó szagtalanításra. Már vagy fél tucat különböző terméken túl vagyunk, egyik sem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ez a termék ellenben nagyon tetszik neki, jól teljesít és újra is vettük, ami elég nagy szó. A szagok elleni hatásán kívül tetszik neki egyébként a levendulás illata és a praktikus csomagolása is. És azt hiszem elég kiadós is, mert egy tubus sacc per kb. két hónapig tart ki neki. Gratulálunk a termék megálmodóinak és remélem egyre többen ki merik majd próbálni!