Legújabb vélemények - Dezodorok

AdelinaB
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 6.

Jó illatú, ápol, viszont semmit nem használ. Maximum olyan napra használnám amikor otthon ülök és nem csinálok semmit.

Andy88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 5.

Nem igazán az izzadásgátló tulajdonsága miatt vettem meg (amit amúgy is megkérdőjeleznék), hanem a nagyon fincsi illata miatt! :) Egyszerűen imádom, sokáig érzem magamon, és mindig jókedvre derít! :) Izzadásgátlónak nem nagyon nevezném, de igazából még nem találkoztam olyan dezodorral, ami tényleg hatékony lenne ebből a szempontból. Szóval megkapja a max. pontot, és örömmel fogom újravásárolni, vagy esetleg tesztelni a többi egzotikus illatú Fa dezodort is. :)

Ria22
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 5.

Nagyon kellemes! <3
Ma teszteltem "élesben" és hozza azt a hatást mint a régebbi szériás alumentes Balea deók! Bájosan diszkrét, parfüm kompatibilis illata van, tényleg olyan rizses-lótuszos-kókusztejes, nem hivalkodó. Mindennapokra tökéletes, azt hiszem veszek pár flakonnal míg van, alig várom a kézkrémet is :)

asztromélia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 5.

Nekem nagyon nem tetszik az illata, nem tudom elviselni magamon. Egy hetig szenvedtem vele,ma visszatertem a rozsaszin alju rozsaszin csikoshoz. Amugy reggel es este is hasznalva minimalisan izzadtam, pedig en giga izzados vagyok. Jok a Garnier deok, csak illatot kell tudni jol valasztani. Borzalmas lassan szarad.

Cat21
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 5.

Jól dezodoràl, kellemes illata van.

AnnaR

Nagyon jó kis deo, foltot nem hagyott a ruhámon eddig. Tényleg izzadásgátló és a nem irritálja a bőröm.

Krin003
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 5.

Nagyon ritkán vásárolok oriflame termékeket, de ennek örülök. Az izzadasgátló hatása érvényesül, egy átlagos napon jól teljesít. Az illata sajnos csak 1-2 órát érződik, de nagyon finom, nőies, friss.

rnagyeni
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 5.

Nagyon jó az illata és hidratál, de csak nagyon könnyed napokra ajánlott.

eszo87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 5.

jó az illata. A hatása is elég jó ahhoz képest, hogy alumínium mentes. Elégedett vagyok vele. kár h allohol van benne

szolcsika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 5.

Imádom. Jó illata van, nem izzadok tőle és nem fogja meg a ruhát. Nem okoz irritációt, jó összetevők.