Legújabb vélemények - Dezodorok

Alizka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 27.

Nagyon jó ez a dezodor! Kíváncsi voltam rá, hogy működik-e. A válasz igen, még a várakozásaimat is felülmúlta. A formulája nagyon bejön, könnyen eloszlatható, és nem kell várni a száradásra. Ez valami olyan, amire nem is számítottam. Az illata szerintem nem férfias, de erőteljes, ami nem érezhető olyan intenzitással a bőrön, ennek örülök is. Nem maradok száraz, de mérsékli az izzadást, és egyáltalán nem vagyok büdi a nap végén sem. A ruhán nem hagy foltot ez a formula. Lehet, hogy majd másik illatot is kipróbálok ezekből a kék zselés, fekete-fehér pólós matricás deókból, a típusnál viszont maradok, mert eddig a legjobb!

hajkedvelo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 26.

A jó értékelések miatt nagy reményeket fűztem hozzá, így a Glamour napokon rászántam magam a vásárlásra. Két hétig próbálkoztam vele, de nekem nem vált be. Nem vagyok se erősen izzadós, se nagyon szagos típus, ezt a dezodort használva mégis kellemetlen szagom volt, az edzésekről nem is beszélve. Kicsit jobban megizzadtam egy tevékenység közben, és máris büdös voltam. A végén már éjszakára is bekentem magam, de az se használt. Nagy csalódás számomra. (A Müllerben amúgy 3500 ft)

Vitelotte
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 26.

Nálam megbízhatóan működött. A golyója gyerekméretű, de nagyon kellemes lágy illata van, és a legfontosabb hogy kibír egy teljes, sőt, két napot is, bár én hideg időjárásban, nem a magyar kánikulában teszteltem. Sajnos a sok "-mentes" felirat elterelte a figyelmem, ezért csak három üveg után vettem észre hogy alumíniumsót tartalmaz, ezért a biztonság kedvéért inkább elpártolok tőle.

izabella73
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. április 26.

Ár/érték arányban nem rossz, az alumentes deok között.Most mindössze 250ft.ért vesztegetik a Rossmannban, ennyiért megért egy próbát.Az illata kellemes, nincsenek benne "kellemetlen" összetevők.Kicsit nehezen szárad meg,dezodoráló hatása most még éppen elmegy, de a nyári hőségben már kevés lesz,addigra be kell szereznem valami hatásosabbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 26.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 26.

Nem hagy foltot, kellemes az illata, 48 óráig nem de egy ideig bírja :) sportoláshoz használtam, hétköznapokra pedig a golyós változatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 26.

Nekem a zöld kupakosoknak jobban bejön az illata, de ez a dezodor is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 26.

Tökjó illata van, nem hagy foltot, teszi a dolgát. Az egyik legjobb fajta golyós dezodorok ezek a zöld kupakos garnier mineralok. A ráírt órák száma reklámfogásnak is túlzás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 26.

Eddig akárhányat vettem ebből a fajtából, mindig folyt...a többi ugyanilyen garnier dezodorral nem volt iylen problémám de ez sorozatban többször folyt szét a táskámban, ezért kénytelen voltam leváltani mint magammal hordóst, maradt otthon a polcon. Amúgy mint dezodor, rendben van. a zöld kupakosok szerintem jobbak mint a rózsaszínek.

Noyko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 26.

Nekem nagyon fullasztó,az illata nem rossz.

Cinegemese
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 26.

Ár-érték arány szerintem jó. Az illata visszafogott, eddig még sosem voltam büdös, amikor használtam, az edzést is bírja. Viszont sokkal jobban izzadok, mint más deók esetében. A szép összetevők és a jó ár miatt vettem meg, lehet, hogy újraveszem B opciónak, de kipróbálok mást is. Nagy előnye még, hogy a ruhán sem fehér, sem sárgás foltot nem hagy. Praktikus a kiszerelése.