Legújabb vélemények - Dezodorok

sssniki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 24.

Annyira finom az illata!!! És nem izzadok a használata mellett. Nagyon szeretem, nem hiszem, hogy lecserélem :)

significado
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. április 24.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2019. április 24.

Inkább elfedi az izzadtság szagát, mint elmulasztja. Az illata viszont egészen jó.

netti1990
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 23.

Nagyon tetszik az illata 😊 Finom,virágos 😊 Rajtam nagyon tartós. Nem irritálja a hónaljbőrömet.A csomagolása is nagyon csajos 😊 5* 😊

krisztinareka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 23.

A csillagokat a csomagolásért adtam! Nagyon szépen porlaszt, finom-dús-jól szétterülő permetet fúj és mivel szerencsére szét lehet csavarozni, egy alapos tisztítás és újratöltés után használható arc/testpermetként. Próbálkoztam már direkt üresen árult permetezőkkel, de azok túl durvák voltak. Nekem az előre palackozott nitrogénnel működő arcpermetet váltotta ki. Olyan vizet töltök bele amilyet csak szeretnék, ha pedig mégis többre vágyik az arcbőröm akkor valamelyik L’occitane arcpermethez nyúlok. Szóval jó szívvel ajánlom mindenkinek :).
Amúgy maga az eredetileg benne levő deo lötyi a nyugisabb napokon bevált, nekem nem csípett és nem ragadt, az illata is kellemes friss volt; viszont ha kicsit is mozgalmasabb volt a program, teszem azt egy kis takarítás-porszívózás stb, akkor nem funkcionált és úgy éreztem mintha elfelejtettem volna befújni magam.

emagdi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 23.

Ajándékba kaptam, nem vártam tőle sokat, de ennek ellenére teljesen meg vagyok vele elégeve! Meglepően hatásos, nálam egész napra meggátolta a kellemetlen szagok kialakulását. Felkenni egyszerű, normál mennyiséget adagol (nem tocsog), hamar szárad a bőrön. Ruhán nem hagy foltot. Szerintem teljesen rendben van, csak jót tudok róla mondani :)

emagdi

Konkrétan borzalmas! A csomagolása szép, de ez az összes pozitív tulajdonság, amit el tudok róla mondani. Nagy csomókban fújja ki a "púdert", ami aztán fehér csomókban összeáll a bőrön. :S. Van egyfajta keserű mellékszaga is, amit mindig kiérzek (más deóknál nem érzem, tehát nem belőlem jön:)).
Szerintem mással próbálkozz, ha jót akarsz :)

LivErpool
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 23.

Hatása nem rossz, de összekeni a felsőimet. Rohadtul lehetne már ezekkel kezdeni valamit.

RCC
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 22.

Többnyire ezt szoktam venni, mert nem szárítja ki a bőröm, nem irritál, tartós és gyorsan szárad. Néhány felsőm van amivel valamiért nem jön ki és fehér csíkot hagy a ruhán, pedig szoktam várni azért pát percet a használata és a felöltözés között. Lehet csak bizonyos ruhaanyaggal ilyen, mert ugyanannál a néhány pólónál szoktam tapasztalni. Ezért levonok egy csillagot, de még így is az egyik legjobb izzadásgátló amit próbáltam.

Kencefice84
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 22.

Nagyon régóta alumínium mentes deókat használok, de ez az első ami tényleg nem hagy büdösödni nap végére. Kellemes az illata, nem színezi el a ruhámat és munkanap végén is szalonképes vagyok. 😃

sssniki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 22.

Ne utáljatok, de én leszek, aki lepontozza! :( Sajnos piros volt a bőröm a használata után... Ne is említsem, hogy nekem a szagokkal nem bánt el. Nagyon cikinek éreztem emberek közé menni ezzel, mert az izzadtság könnyen legyőzte.

A natúr vonala viszont pozitívum és az illata is finom, amíg tart... 😄