Legújabb vélemények - Dezodorok

jujitanti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 3.

Jó illatú, gyorsan szárad és hatékony :)

Chrissy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. április 3.

Tesztelesre kaptam es masokkal ellentetben nekem bevalt. Nem izzadtam tole jobban, mint mas dezodoroktol, talan csak minimalisan. Ez elgondolkoztato, ennek fenyeben nyilvan nem eri meg aluminum sot tartalmazo dezodorokat venni, minek még tobb karos anyaggal strapalni a szervezetunket, ha nem muszaj?!
Nagyon kellemes es viszonylag eros Dove illata van, amit en szeretek. Nekem egesz napra frissesseget biztositott, de sajnos nem minden rokonom/ismerosom/baratom szamolt be ugyanilyen tapasztalatrol. Tobben kellemetlen szaguak lettek a nap vegere.
Hidratal is, ezt a tulajdonsagat nehez ertekelni, en csak honaljra fujom es ott az en borom sosem szaraz, ettol a deotol sem lett masabb, mint korabban volt. Mondjuk nincs ego- viszketo erzesem a hasznalata utan, korabban volt olyan dezodorom, ami okozott ilyet.
Nem csodaszer, nem mindenkinek mukodik, de nekem igen. Mindezek fenyeben 4 csillagos.

annajeney
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 2.

A kremmania már sok rossz vásárlástól mentett meg, így nagyon bánom, hogy nem néztem fel ide, mielott megvettem ezt a dezodort. Szívem szerint káromkodnék most egy sort itt, de, hogy értsétek, mi is a bajom vele...
Egy hónapja használom, de csak most esett le, mitől vagyok mostanában izzadósabb. Hát ettől az "izzadásgátlótól". Reggel 8 kor felkenem, 11kor már érzem az izzadságot. Ez sosem fordult elő korábban, nem vagyok izzadós típusú, így egyértelmű, hogy ez a hibás. Az állaga, mintha zsírt kennék a hónaljamra, csúszik, nehezen szárad. Az már csak hab a tortán, hogy szerintem az illata is borzalmas. Az ára sem túl kedvező, magyarán pénzkidobás az egész. Már bizonyos, hogy nekem nem szabad eltérni a jól bevalt Rexona stiftektől. Olvasva az itteni értékeléseket és a saját tapasztalatomat egybevetve szerintem sürgősen be kellene szüntetni a terméket.

Milly
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 2.

Jól semlegesíti a szagokat, jó az illata és tényleg sokáig elég. Amit nem szeretek benne, hogy fürdéskor nehéz lemosni, hagy egy réteget, amit mindig bőrradírral kell levakarnom, sima tusfürdővel nem jön le.

brigditd
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 2.

Nekem nem igazán vált be. Az illata túl sok a számomra (pedig szeretem az édes illatokat de ez nekem túl sok) tényleg szinte a parfümőt is elnyomja talán kirpobálok egy más illatot ebből a kolekcióbó de ez nem nekem való. Dezodorként oké semmi extra jó ára van.

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2019. április 2.

Számomra ez egy átlagos dezodor, némi izzadásgátló hatással. Igazándiból egyik izzadásgátló sem tökéletes. Az illata tetszik, visszafogott.

MelindaBB
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 2.

Illata rendben van, de foltot hagy, nem eléggé erősen véd, edzésre nem is ezt használom, hétköznapra is közepes.

Evelyn31
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 2.

Hát nem tudom,hogy mit is jelent az,hogy nem hagy nyomot,mert nekem minden felsőn nyomot hagyott. :(
Izzadásgátló szempontjából jó,de elég idegesítő,hogy foltot hagy maga után,amikor pedig azt ígéri nem fog. :/

Zsanka91
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 2.

Nekem ez az egyetlen dezodor, ami tényleg teszi is a dolgát, már évek óta csak ezt vásárolom, és szerencsére a zöld kupakosoknak az illata sem túl erős.

Peculilyar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. április 2.

Ez egy számomra nagyon bevált termék. Már ki is fogyott, (egy évig is elég). Nagyon szeretem a púderes illatát.

Nem biztos, hogy újra megveszem az összetevői miatt, viszon jár az 5ös.