Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Dezodorok

kalen
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 29.

Nem tökéletes, mert nehezebben szárad, lehetne visszafogottabb az illata, de ha biztosra akarok menni, ezt választom. Valamelyest izzadok, de nem kisérik kellemetlen szagok Még keresem a jobb összetevőket tartalmazó alternatívát. Csak ezért négy csillagos.

kalen

Sajnos nem néztem meg az itteni véleményeket vásárlás előtt. Nekem sem vált be, nem csak az izzadságot nem gátolta, de a szagokat sem semlegesítette. Sőt, valóban kellemetlen illatom lett már a nap közepén, ami elég kínos. Pénzkidobás kategória, bár látom eléggé egyén függő.

Qwerty
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 29.

Reméltem, hogy a teafaolaj miatt többet tud, mint egyéb alumíniummentes társai, de nem. Csak büdösebb. Ráadásul kifoghattam valami hibás példányt, dőlt belőle a cucc, szabályosan folyott a hónaljamon. Fúj. Ráadásul elég drága is volt.

Qwerty

Egy évig bírta a bőröm, utána rendszeresen begyulladt tőle. Ráadásul önmagában nem is volt hatásos egy kicsit se, a szódabikarbóna erre is kellett, hogy kibírja a napot. Lecseréltem, a bőröm rendbe is jött azonnal.
Amíg nem volt tőle bajom szerettem, mert jó az illata, sokáig elég,

Qwerty

A szaga pont olyan, mint a "szép emlékű" technokol rapid ragasztóé. Ha ezen az ember túlteszi magát (és magára meri kenni), meglepően jó az aluminiummentesek közt. A stresszmentesebb napokat simán viszi, az izzadósakhoz kicsit kevés. Kiütéses eddig nem lettem tőle, igaz egyhuzamban nem mertem használni, csak 2-3 napos váltásban néhány másikkal.

Qwerty

Ha épp nem kapni a szürke kupakosat, kizárólag akkor veszem. Az illatát nem igazán szeretem. Erre is kell kis szódabikarbóna, hogy kibírjon egy átlagos napot. De legalább kiütéses nem leszek tőle.

d.anett89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2019. január 29.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel,illetve a többi FA spray-vel és deoval. Nekem sokáig tartanak.Nem irritálja a böröm, és hál istennek erre végre nem vagyok allergiás, mig a Niveára, DAVE-ra igen. Az illata is kellemes!

XiaoBai
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 29.

Nem is tudom, hogy kezdjem... Ha vékonyan kenem fel, nem ér semmit, ha kicsit vastagabban, akkor működik a dezodoráló hatása, így viszont egyrészt baromi lassan szárad meg a bőrömön, másrészt estére meg már alig bírom lemosni, kétszer kell rajta átmennem tusfürdővel, hogy lejöjjön, úgy odaköt a bőrömre. Ja, és a fehér ruháimon sárga foltot, a sötéteken fehéret hagy, úgyhogy hatalmas kamu ez az "invisible" elnevezés. Bíztam a Nivea névben, ez most melléfogás volt.