Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

nutellaskokuszdio
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 5.

Szerintem tökéletesen teszi a dolgát, én anno a szempilláimra használtam :)

PiroskaP
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 5.

Kicserepesedett ajkaimra vettem meg, a krém mánia instáján láttam, mint gyorssegélyt, gondoltam egy próbát megér (hisz nem drága). Megmondom őszintén, nekem nagyon nem jött be🥺 egyáltalán nem éreztem, hogy hidratálna, viszont közben, bármily óvatos voltam, mindig beszivárgott valamennyi a számba😅, és hát az a gépzsír-ízvilág, pfffff🤢 másra nem nagyon tudom/szeretném használni, így azóta is szomorúan áll a fürdőszoba polcon.😐

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 4.

Gyönyörű dús habokat produkál. Finom férfias illata van. Remekül siklik rajta a borotva és ami a legfontosabb, hogy nem pattog ki tőle a bőr. Megszokott szuper Nivea Men minőség.

Akralgob
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 3.

Nekem is tökéletesen működött. A szempillám hosszára használok mellé ricinusolajat is, hogy ne törjön és hidratált maradjon. Néha kicsit sokat tettem a szérumból, és nekem még a szemzugomban is kinőtt a szempillám 😅

Bianca01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 1.

A med verzióját használom. Sajnos engem csíp az érzékenyebb helyeken. Ennek ellenére nem akarom annyira lepontozni mert egy nagyon lágy, híg krém, ami nem zsírosítja el a babák bőrét és felnőttként is használható zsíros bőrre.

Reci0606
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 31.

Tökéletesen bevált kislányom popsiján, kellően nedves és jó áron kapható.

szisz5
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 31.

Én is utáltam, mert összetapad, rossz volt kínlódni vele. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Ponyshop
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 31.

Imádom. Éjszakára használom ajakápolónak, sokkal jobban bevált a Carmex. Valószínűleg az életbe' nem fog elfogyni, így kipróbálom majd más területeken is.

Dodeszka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2024. január 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2024. január 30.

Egyszeruen imadom legolcsobb es legjobb fixalo amit valaha probaltam, kicsit eros illata van mikor rafujom az arcomra de az elmulik, hamar megszarad es nagyon tartossa teszi egesz nap meg egy delutani alvast is kibir felkeltem es ugyanugy megvolt a pirositom is, ami e nelkul eleg konnyen eltunik. Ajanlani tudom csaak

Andyly    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: >54  |  2024. január 30.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, köszönöm szépen! Nekem semmi extra az élmény, nagyon száraz a bőröm és a hajam, ezt bármilyen más terméktől is megkapom. Én bátrabb voltam mint az előttem szólók, arcon is kipróbáltam önmagában, de elég zsíros érzetet hagy maga után és másnapra sem jött a csoda, hogy ez valami más.... de még tesztelem...