Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Santorinilover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 29.

Hàààt nem nagy szám...sárga leszel, enyhén orrfacsaro és nehezen beszivodo

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 28.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. január 28.

Kellemes, enyhe illatú és jó méretű törlőkendő, puha anyaga van, elég nedves és jó minőségű.

zahraa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 28.

Töredelmesen bevallom, először azt hittem, azért „Mindentudó” a neve, mert tanulásban segít :D Tavaly rendeltem meg vizsgaidőszakra, nem mondom hogy ennek tudhatom be a sikereket, de a placebo mindenesetre segített… Szeretem ezt a citrusos illatot, bár a levendulával együtt valóban nyugtatóbb, egy kicsit olyan az összkép, mint azok a spray-k, amiket párnára kell fújni, hogy az elalvást segítse.

zahraa

Csak kávéba próbáltam belsőleg, itt olvastam hogy sütibe is lehet rakni, nem is értem hogy nem gondoltam rá, legközelebb karácsonyra kipróbálom, zseniális!
Nagyon jó hangulatjavító hatása van, főleg amikor beborult az idő kint, egy pillanat alatt napfényt és optimizmust varázsol :) Ezek a belső olajok mindig nagyon jók alaposabb hidratálásra, sokkal hamarabb gyógyul a cserepes száj, és télen a fűtött lakás miatti száraz levegő sokszor a bőrt is teljesen kiszárítja, ezekre szerintem remek.

gomoripetra
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 27.

Ár-érték arányban véleményem szerint jó gyantapatron, de van jobb fajta a márkától. Viszonylag sokáig elég, szépen lehet vele dolgozni, de egyre kevesebb alkalomra elegendőek.

Reka68
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 27.

Télen vagy szárazabb időszakokban használok belőle 2 cseppet az egész arcomra, érzékeny, kombinált bőrömet megnyugtatja, és nem okoz pattanásokat, nem lesz tőle zsírosabb a bőröm. Néha smink alá is használom. Észrevettem, hogy a szempilláim és szemöldökeim is dúsabbak lettek tőle, még a kozmetikusom is megjegyezte. Hajolajnak szoktam még használni, hajvégekre, fejbőrbe masszírozva, úgy is nagyon szuper, hamar beszívódik és puha hajat eredményez.

kntr.alexandra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 26.

Normal boron egesz jo, en elegedett voltam vele

Bianca01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 26.

Érzékeny arcbőrön csíp/éget. Érdekes, pedig a nyugtató hatása miatt vettem.

Syncron89
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 26.

Jaaaaj hát tényleg működik. Kb. 3-4 hét után gyönyörű szempilláim lettek, picit csíp amikor felkenem, de ha megszárad akkor már nincs baj. Elkezdtem utána olvasni és sajnos, ezektől a szempilla szérumoktól sötét karikák alakulhatnak ki a szem alatt. Ilyen reakciót én nem tapasztaltam, de elkezdtem csökkenteni a használat gyakoriságát kb. heti 2 alkalomra..... és hát el is kezdett kihullani. Utána hiába tértem vissza a napi kenegetésre. Az is lehet, hogy amúgy is így jártam volna egy idő után, de most úgy nézek ki, mint egy ufó. Van 10-15 szempillám, amik szép hosszúak, és mint egy antenna áll a többi mellett:)) Tehát csak addig hat, amíg használjuk.

flower.little98
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 25.

Amikor érzem, hogy lesz egy pattanás az arcomom, az esti hidratáló krém után szoktam feltenni. A harmadik ilyen éjszaka után, nagyon szépen leviszi a pattanást és így heg sem marad utána. Ár-érték arányban nagyon szuper, ajánlom! :)