Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

eventually
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 28.

Számra használom éjszakánként, de néha el is viszem magammal. Először megijedtem, mert eleinte nagyon folyós volt, gondolom valami kicsapódhatott belőle, de aztán 1-2 használat után megfelelő sűrűséggel jött ki belőle. Engem nem zavar, hogy sűrű, vazelines. Nekem sokkal kényelmesebb használni, mint a tégelyes vazelint.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 27.

Egy picike tégellyel kaptam vásárlás mellé, eszméletlen illata van, nagyon bájos, unikornisos és szinte infantilis, de nem tudom elsüllyeszteni egy szekrény mélyére, pedig amúgy semmi másra nem használom, mint néha szaglászni. Nem praktikus, magamnak biztos nem vettem volna meg mert nincs rá olyan felhasználási mód, amit magamon el tudnám képzelni, de valóban cuki.

Yamillehaddeji
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 26.

Azt hittem hogy ez is olyan fujkalhato testpermet, mint egy könnyed parfüm, de sajnos nem. Inkább olyan mint egy fujhato gyenge testapolo; a ruhán rajta marad, nedves lesz, csak közvetlenül bőrre és utána el is kell kenni magadon. Fürdés után használom, az illata érdekes, kicsit romlottak tűnik, a férjem pl nem tudja elviselni. Érzem rajta a kokuszt,de valahogy nem a legkellemesebb. Elhasználom itthonra, de semmi több.

Yamillehaddeji

Azt hittem hogy ez is olyan fujkalhato testpermet, mint egy könnyed parfüm, de sajnos nem. Inkább olyan mint egy fujhato gyenge testapolo; a ruhán rajta marad, nedves lesz, csak közvetlenül bőrre és utána el is kell kenni magadon. Fürdés után használom, émelyítő édes , harsány az illata, ami ha egy kicsit enyhül, akkor egész élvezhető.
Nem veszem újra, mert nem tudom rendes testpermetkent használni.

Sargabarack345
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 26.

Nem irritáló, nem csíp, géles állaga van és enyhén érezni a gyógynövényeket. Nekem a kedvencem

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 25.

Annak, aki ezt kitalálta azt kívánom, hogy csak ezzel a lemosóval mosakodjon élete végéig! Borzalmasan csíp, mar, elviselhetetlen. Ráadásul órák múlva is kellemetlen érzés maradt utána.

Mul
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 25.

A szakáll puhítása és az alatta lévő arcbőr viszketésének megszüntetése volt a legfőbb cél mikor vásároltuk ezt a terméket a férjemnek. Már többféle szakállolajon túl vagyunk, de sajnos ez sem hozta meg a kívánt hatást. Az illatát szereti, de a hatása olyan semmilyen. Keresgélünk tovább 😕

BRebi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 24.

Elhasználtam egy tubussal. Nem vettem észre tőle különösebb változást, mintha mást használtam volna szőrtelenítéshez.

musicallover888
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. február 24.

Imádom az illatát, tartósságra pedig azt hozza, ami egy testpermettől várható szerintem.

Zsebrab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 24.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. február 24.

Téli időszakban a masszőröm korábban ezt a gélt használta egy jó alapos hátmegdolgozás után. Én kifejezetten odavagyok azért az érzésért, ha a hatóanyag serkenti a vérkeringést és jól dolgozik a bőr alatt. Egyetlen hátrány, hogy felkenés és eldolgozás után kicsit vörös lesz tőle a bőr, de viszonylag hamar el is múlik.