Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

inspiredina
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 22.

Száraz kéz, talp, sarok kiszáradása ellen használom, több-kevesebb sikerrel. Kicsit nehézkes eldolgozni, de korábbi véleményekkel ellentétben szerintem sokkal jobb állagú, mint pl a DMes.

Eszter24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 22.

Az illata elég erőteljes és az érzékeny bőrömet irritálta. Nem használtam el teljesen de örülök, ha valakinek jobban beválik. Egy próbát megér.

csekeanita92
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 22.

Szolíd barna hatást szerettem volna, hogy ne legyen olyan sápadt kinézetem, erre pont jó volt. Este cseppentek a hidratáló krémembe 6 cseppet és reggelre látszik is, hogy szépen árnyalta az arcbőröm. Nem leszek tőle foltos, sem narancssárga és az én bőröm nem is irritálta. Amire szerettem volna bevált.

csekeanita92

A nagyon száraz bőr megmentője nálunk. Gyerekek térdére, könyökére is ezt használom. Szeretem, hogy sokáig elég egy tubussal.

Bianca01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 20.

A szemkörnyékápolómba használom nem töményen, kb a felét teszi ki, de sokkal jobb lett mióta beletettem. Alapvetően erre vettem és úgy látom, hogy hatásos. Vizes arcbőrön használom és szépen feltölti a szem alatti karikákat. A milliákat sajnos ennek sem sikerült eltüntetni, de azokat valószínűleg lehetetlen. Az érzékeny bőrömet nem irritálja szerencsére, de töményen egy elég nehéz olaj.

Vanília
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 20.

Én is akciósan rendeltem és nagyon elégedett vagyok vele! Fehér bőrre a legvilágosabb árnyalat pont annyi színt ad, ami természetes, könnyen és gyorsan felvihető, egyszerűen klassz! Első felvitelnél én rontottam el, hogy nem kentem be a lábam előtte és kicsit száraz volt, hámlott, de egy kis hidratáló krémmel megoldottam a kezdeti "nehézséget".
Kis update 9 év(!) távlatából:) Még mindig imádom ezt a "folyékony harisnyát", ami szerintem nem csupán lábon működik, hanem más testrészeken is. Én annyira fehérbőrű vagyok, hogy a karomon és a dekoltázsomon, nyakamon is szoktam használni, ha túl sápadtnak látom magam. Gyönyörűen eloszlatható, nem maszatol össze semmit, simán le lehet mosni este, nem kell vele "bajlódni", mint az önbarnítókkal. Soha nem volt vele semmi gondom, irritációm, sokszor újravettem. Az ideális smink testre:)

Runway
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 19.

Szemöldökre használom, de nekem sajnos nem vált be. Lassan egy hónap után nemigazán látok változást, pedig sok reményt fűztem ehhez a termékhez, sokaknak bevált. Még elhasználom a maradékot, de nem fogom újravenni.

FKingu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 18.

Kezdődő rosaceával küzdök, kicsit hűsít, de a nappali verziója jobban. Hamar beszívódik, nem fénylik utána a bőröm, és mióta használom (főleg esténként), azóta kevesebbet pirosodik ki az arcom.

Adammmm
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 16.

Sajnos a krém nagyon nem vált be. Csináltam használat előtt bőrpróbát, ahogy azt a leírásban javasolták, nem volt gond. Tetoválásra kenve nagyon erős, fájdalmas, égető érzést váltott ki. Lemostam vízzel, elmúlt, kentem rá hagyományos Bepanthent, az semmi hasonlót nem váltott ki, épp ellenkezőleg, lenyugtatta a bőröm. Nem azt mondom, hogy senkinek nem fog működni, nyilván érdemes lehet tenni egy próbát, de én megjártam vele...

Chamana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2024. január 14.

Kicsit szintetikus hatású az illata, de nem mondanám kellemetlennek. Hatását tekintve nem érzek átütő hatást, de nem is vártam sokat, így nem is csalódtam. A bőrt nem irritálja, egész jó érzés, a fürdővízben maradéktalanul feloldódik.
A rózsát utánzó illat kicsit olyan mű, de alkalmanként használva nem zavar.
Árát tekintve valóban nem reméltem ennyit sem, úgyhogy egy erős közepest tudok adni.