Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

ella1993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 21.

Ezek a kis tapaszok miteszerekre, pici kezdődő pattanásokra van, 8-10h fent lehetnek, hamarabb megérnek. Nagyobb gyulladásokra nem való, viszont a kicsi pattanásokra elég jó, évek óta használom a DMes társával együtt, én is párom is. Rendszeresen újraveszem, alap termék itthon.

skincare.611
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. december 21.

Szuper! Eddig Carmex-et használtam, de rájöttem, hogy ez sokkal olcsóbb termék lenne, főleg, hogy hatalmas kiszerelés. Nekem télen állandóan ki van száradva a szám, sőt az utóbbi napokban herpesz miatt még sebesebb volt. Ez a termék egy használat után rendbe hozta a számat. Biztos vagyok benne, hogy ez sokáig kitart majd, de ha elfogy, akkor tuti újra vevős.

bleauwsy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2023. december 21.

Egy furcsa réteget hagy maga után, de cserébe nem csíp és átlátszó, öröm használni bármilyen területre.

sziromniki    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 21.

Picit vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Egyrészről a műanyag csomagolás, se nem környezetbarát, se nem kellt minőségi érzést főleg ennyi pénzért. A pipettás adagoló valóban könnyebbé teszi a használatát, szépen lehet adagolni a terméket, viszont nálam is csak az 1/3-áig veszi fel a terméket.
Nagyon gyorsan és szépen beszívódott a termék, egyáltalán nem hagyott ragacsos érzetet maga után. Gua Sha-hoz vagy arcmasszázshoz tökéletes párosítás lehet. Bár leírás alapján inkább arcra ajánlják nagyon sokoldalú olajról van szó, én kézre és hajra is használtam. Nagyon puhák lettek tőle másnapra a kezeim, télen ez kifejezetten jól esett.
Van egy erős, számomra kellemes illata a terméknek, alapvetően érzékeny vagyok az illatokra, de ez szerencsére nem irritálta se a bőrömet, se az orromat. :)

Magamtól nem valószínű, hogy levettem volna a polcról, de örülök, hogy tesztelésre megkaptam a terméket. Nem használtam még más, szinte tiszta argán olajat, így ahhoz nem tudom viszonyítani a termék hatását, árban viszont az egyik legalacsonyabb az argán olajok között. .

Szanszi    (!)
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 20.

Nagyon szép a csomagolás, nekem különösen tetszik. Tipikus argánolaj illata van, bár nem látok benne más illatanyagot, azért érzek benne valami parfümfélét, de ez nem zavar. Könnyed, viszonylag gyorsan beszívódik, bőrre és hajra is használtam már, a száraz kezeimnek felüdülés. Egy elég sokoldalú termék, magamnak nem biztos hogy ilyen áron megvenném, de nagyon szívesen fogom használni, tesztelésre kaptam.

Laura0811
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. december 20.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. december 20.

Írországban minden drogériában be lehet szerezni €10-€15 az ára. Nagyon szeretem mert a barnítás mellet szépen kiegyenlíti az arcbőrt.
Arcmosás után este (nem minden este) le fújom vele az arcom és a Sosu kabuki ecsettel egyenletesen eldolgotom, a nyakamon is. Másnap reggel szép barna utána az arcbőr. Annyi hogy vigyázni kell ne nagyon kerüljön a fülcimpára mert sárga marad utána egy pár napig, ezt úgy előzöm meg hogy egy nagy hajpántot teszek rá amikor használom ezt az arcbarnító sprayt.

fannus0202
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. december 17.

Sajnos semennyire nem vált be, nem csinált semmit a pattanásaimmal. Így inkább maradok a Jim Jams-es pattanás tapasznál.

bogiis    (!)
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 17.

Sajnos nem igazán nyerte el a tetszésemet ez a termék.
A csomagolása szép, de műanyag, amitől a kézbe véve már gagyi hatása van. A pipettás megooldás praktikus, könnyébbé teszi az olaj adagolásán, viszont az én pipettám csak a harmadáig vesz fel terméket.
Az állaga kellemes, hamar elkezd beszívódni a bőrbe.
Ami a legjobban zavar benne, az a nagyon erős, parfümös, szintetikus illat.
Összességében ennyi pénzért semmiképpen sem venném meg magamnak, tesztelésre kaptam a terméket.

Fannii15
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 17.

Semmire sem jó

SzabinaSzabina
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 16.

Pinkpandától secret boxban jött ez a szempillanövesztő szérum.Épített szempilla miatt nagyon picik lettek a szempilláim, de nem zavart különösebben, nem is foglalkoztam vele, már majdnem fél éve nem volt műszempillám mikor jött ez a csomag, tehát nem igazán nőtt a szempillám hónapok alatt jobban, kipróbáltam ezt a szérumot és mindennapi használat után elég hamar megnőttek a szempilláim, nemtudom, hogy alapból is nőttek volna vagy ez a termék segített,de én hiszek benne, hogy ez a terméknek volt köszönhető ezért jár az 5csillag. :)