Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

jakabvanessza
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 16.

Nem érzékeny a bőröm, de kipróbálni megvettem. Hát.. sensitivehez képest égetett, szárított, tele lettem kiütésekkel tőle. Egy használat után ment a kukába.

Gica81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 11.

A bórsavas hintőpor helyett vettem. A testhajlatokba. Elmegy, de nem az igazi a hatàsát nem úgy fejti ki.

nyunyi15
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 7.

Legjobb ajakápoló ever! Nem vagyok Carmex-párti, főleg nem télen...Nem szeretem, hogy a hidegben még csípi is az ajkaimat. Aztán több helyen is láttam, hogy érdemes lehet megpróbálni a lanolint és hát mi az ami 100% tisztaságú lanolin, hát a mellbimbővédő krém, amin eleinte jót mosolyogtam, de gondoltam egy próbát megér. És láss csodát, tökéletesen működik. Nagyon kevés kell belőle, mert zsíros (nem meglepő módon), de jól védi és hidratálja a berepedezett ajkaimat, illetve valóban nincs íze és nem csíp. Mivel ez elsősorban mellbimbóvédő krém, ezért a tubusa nem egy ajakápoló kategória, de kis lyukon adagolható, picit rá kell segíteni ujjbeggyel. Egy hátránya van, hogy a nagy hidegben "megdermed" picit, mivel semmi másból nem áll, ezért nyomni kell azt a kis tubust :)

dandelion97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 7.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Ártani nem ártott, de semmi hatást nem gyakorolt a kialakult pattanásokra.

Bangi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 5.

Nem rossz szérum, de kell belőle a 12 csepp, ahhoz, hogy észrevegyem a változást. Nagyon kis halvány bronz színt ad, így kezdőknek tök jó.
Kezet pedig mindenképp mossatok a használata után, különben napokig narancssárga lesz a tenyeretek.

Kutyafule
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 4.

Ha a körülöttem élő férfiakból indulok ki, ez akkor lesz nyerő, ha az illető szerelmes, és szerelmének tárgya meg szívesen kenegeti azt a szakállat.
Nehéz megfelelő lágyságúra melengetni, én pár csepp olajjal higitottam. Könnyű túltolni, sokat kell kísérletezni - azaz roppant macerás. Meg kell egy szakállmennyiség is, hogy értelme legyen ilyen vastag cuccot rátolni.
Nálunk a fenti feltételek állnak, az illatát is szeretem, szerintem télen jó hasznát vesszük, de ma már inkább egy sűrűbb olajat választanék helyette.

Demonshadow
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 2.

Borzalmasan mű, olyan, mintha egyadta vazelin lenne. Szinte egyáltalán nem szívódik be, nincs hidratált érzés utána, és rendszeres használatot követően se hidratál az ég világon semmit. Számomra teljes pénzkidobásnak minősült a csontszáraz kezemre, sarkamra.

pufoka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. december 2.

Nemrég a Dr. Martens bakancsom elég csúnyán lehántotta a bőrt a sarkamról, erre kerestem valami SOS megoldást. Így akadtam rá erre a krémre. Szerencsére nem csalódtam, folyamatos használata hamar helyre is tette a sebet. Az ára nagyon kedvező, sebekre, sérülésekre csak ajánlani tudom.

PotterAlexa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 1.

Nem rossz, nem pattog ki tőle a bőröm, könnyű használni, és egyenletes barnaságot elérni, azonban nagyon szolidan, nem látványas. Mondhatni sajnos túl gyengéd. Ahhoz hogy látszódjon bőven kell hozzá cseppenteni, de ilyenkor sajnos nehezkes lesz a használata mert túl folyós. Nem a kedvencem, használtam ennél látványosabb, könnyebb termékeket, de elhasználom, nem hiszem hogy újraveszem. Jobban szeretem az olyan termékeket, amik jobban látszanak.

GazdiMami
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. november 29.

Finom illatú, a levendula egész enyhén érződik csak. Jól beszívódik. Sajnos a kupak katasztrófa. Jobb lenne adagolópumpa például. Bőrbarát összetevők. Összességében elégedett vagyok vele, a kupak miatt mínusz egy csillag.