Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

kovacskk08
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 16.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 16.

Szeretem ezt a terméket. Nincs tolakodó illata, nem ragad, ezt használjuk cipő tisztításra és az autóban is.
Plusz pont, hogy WC-be dobhato és környezetbarát.

aloe.vera
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. november 16.

Ez még a Cosrx termékét is milliószor felülmúlta, és ár-érték arányban verhetetlen.

JVandaT
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 15.

Pelenkakiütés ellen ez vált be nekünk legjobban!! 10/10

lenochka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 14.

Mindig van egy csomag otthon, az autóban és a kézitáskámban.
Nem szárít, kellemes az illata.

Jelizz

Arra amire kell arra jo. Nem egy magas minoseg,de olcso.

Witchvortex
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 12.

Eddig a Dm-es, Rossmann-os tapaszokat használtam.
Azokhoz képest ezt tovább kell fent hagyni, érdemes minimum lefekvés előtt feltenni.
Működik, de az egyetlen baja az, hogy tényleg nehezebben ragad meg.

JordanidiszManila
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 9.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 9.

Az egyik kedvencem, évek óta csak ezt használom. A DM-ben szoktam megvásárolni a flakonos változatát és elég sokáig elég szokott lenni. Mindig nagyon szép barna lesz tőle a bőröm szoláriumozás után és az illata is csodálatos.

drgyk
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 5.

Szépek az összetevői, szívesen elhasználtuk, de nekem ez olyan semmi extra kategória volt, mert a körülötte lévő nagy hype és a magasra pozícionált ára miatt vártam volna valami különlegeset, vagy nem is tudom… Nem pontozom le nagyon, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, ennél vannak ár-érték arányban sokkal jobbak a piacon, pl. a Hipp Natural Aqua törlőkendője.

drgyk

Nehéz kihúzni belőle a kendőket, emiatt nem szerettem. Nekünk a Hipp Natural Aqua törlőkendője jobban bevált, ott nem volt ezzel gond.

noemii
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 4.

Első cukorgyantás próbálkozásom ez a termék. Nem tudom, hogy aki írta a használati utasítást, az próbálta-e használni. Kézzel számomra lehetetlen. Lehúzócsíkkal a leírással ellentétesen vált be nekem. Illetve az túlzás, hogy bevált, 1,5 óra alatt sem sikerült egyetlen területet szőrteleníteni, kb 60-70%os az eredményessége, aminek nyílván nem örülök. Szerintem jóval tovább kell melegíteni (melegvízben melegítettem), hogy megkapjuk a folyós állagot. Előny: nagyon könnyen lejön vízzel, és a gyantacsíkokról is le lehet mosni, így újra használhatóak. Tényleg kevésbé fáj, mint a hagyományos gyanta, de ez lehet hogy amiatt van, mert nem is olyan hatékony. Sajnos a hagyományos gyantára én allergiás vagyok. Erre a cukorgyantára viszont semmilyen allergiás reakció nem jelentkezett, a bőrömet sem tépte le, és a pirosság is 20 perc alatt elmúlt. Újra meg fogom próbálni, ki kell tapasztalni hogy a leghatékonyabb. Összességében nem annyira rossz, de távol van a hatékony gyantától.