Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 23.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 23.

Nagyon bevált, mert kevés is elegendő védőréteget képez, amin könnyen siklik a borotva. Ár-érték arányban is megfelelő.

Parfümmentes, nem irritálja az érzékeny-száraz bőrt sem. Top1

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 23.

Majdnem mentolos érzet, talán nyárra érdemes eltenni. Mintha még a kezemet is szárítaná...

jubileum    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 22.

Én is tesztelésre kaptam. Legjobban az illata lepett meg, mert az argánolaj sose volt egy kellemes illatú anyag, nekem kifejezetten büdös, ennek viszont parfüm illata van. Az összetevőlistán sem itt, sem a dobozon nem találtam parfümöt. A simán csak tiszta argánolajhoz képest sokkal könnyedebb állaga van, vékonyabb, jobban beszívódó réteget lehet belőle felvinni.

Nekem a csomagolásával nincs problémám, kifejezetten problémás, hogy az üvegtárolókat a súlya miatt nehéz hordozni, és folyamatos félelem, hogy mikor fog szétcsattani a kövön. Abban sem vagyok biztos, hogy egy műanyag kisebb számban fog bekerülni a szelektívbe, ami a legtöbb háztartásban van, míg az üveget gyűjtőhelyekre kell elvinni.
A pipetta valóban hosszabb mint a szívógömb kapacitása, így nem lesz tele, de szerintem elég nagy adagot felvesz így is.

Hajvégekre próbáltam hajmosás előtt, mert megszoktam, hogy az argánolaj nem szívódik be jól, de ez szépen beszívódott, már hajmosás után is fel merem kenni a hajvégekre,

Arcolajként a hidratálókrémek fölé zárásként is jól működik, de így már kicsit azért olajosabb érzetet hagy.
Sokoldalú termék, az, hogy drága e, inkább az dönti el, hogy mire és hogyan használjuk. Mint arcolaj vagy szérum ez egy hatalmas adag, úgy kifejezetten olcsó. Hajvégápolóként el lehet vele lenni egy évig simán. Teljes testen használva tényleg drága lenne.

umpalumpa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. december 22.

Ahogy itt sokan, én is piercing utókezelésére vettem. Innentől mindig lesz itthon, mert a Betadine-t ki akarom váltani a jód-tartalom miatt.
Nem irritál, nem csíp, nem hagy foltot. A spray kiszerelés külön jópont, mert egyszerű használni pici és nagyobb felületen is. Elintézett pattanásra is szuper, nem gyullad be később sem, ha ezzel lefújom. Gyantázás után is jól jön, mert hajlamos a bőröm kis szőrtüszőgyulladást generálni másnapra pl. bajusznál, lábon meg jó nagy bumszlikat. Ezzel majdnem 100 %-ban ki tudom védeni.
Ha elfogy újra ezt fogom megvenni.

virnajnifr
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 22.

Nagyon szeretem, a bőröm sokkal kevésbé irritált borotválkozás után, mióta ezt használom.

caty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 22.

Nagyon jól barnít, gyorsan,egységesen! Kedvenc önbarnító permetem.

ella1993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 21.

Ezek a kis tapaszok miteszerekre, pici kezdődő pattanásokra van, 8-10h fent lehetnek, hamarabb megérnek. Nagyobb gyulladásokra nem való, viszont a kicsi pattanásokra elég jó, évek óta használom a DMes társával együtt, én is párom is. Rendszeresen újraveszem, alap termék itthon.

skincare.611
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. december 21.

Szuper! Eddig Carmex-et használtam, de rájöttem, hogy ez sokkal olcsóbb termék lenne, főleg, hogy hatalmas kiszerelés. Nekem télen állandóan ki van száradva a szám, sőt az utóbbi napokban herpesz miatt még sebesebb volt. Ez a termék egy használat után rendbe hozta a számat. Biztos vagyok benne, hogy ez sokáig kitart majd, de ha elfogy, akkor tuti újra vevős.

bleauwsy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2023. december 21.

Egy furcsa réteget hagy maga után, de cserébe nem csíp és átlátszó, öröm használni bármilyen területre.