Legújabb vélemények - Egyéb kozmetikumok

DobosKitti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 2.

Mostanában nagyon száraz a bőröm, de olyan extrém, hámlós száraz. Régebben nem tűnt fel, vagy nem ilyen állapotban volt, de évekkel ezelőtt nem csípett a gél. Most viszont mondjuk este arctisztítás után felviszem a börömre mint egy "nyugtatót", pont ennek ellentétét érem el vele. Borzasztóan csípi az arcom, főleg azokat a területeket, ahol nagyon száraz.. Alapvetően van itthon aloe vera növényem, ha nagyon csúnya az arcom, és abból használok, egy éjszaka alatt nagyon sokat segít. Szóval a sok adalékanyag és tartósítószer nem válik az előnyére. Viszont napégésre első osztályú.
Nekem 3 csillag összesen.

zdoreebaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 1.

Édesanyám masszőre használta mindig ezt a krémet, ő erre esküdött. Árát tekintve az olcsóbbik kategóriába tartozik, de szerintünk az egyik legjobb masszázskrém. Akár svéd lazító masszázshoz és gyógymasszázshoz is kitűnően beépíthető. Allergiások, érzékeny bőrűek bátran használhatják, hiszen mentes az illatoktól, parabéntől és az ásványi olajoktól. Tartalmas krém, jól eloszlatható a bőrfelületen és szépen siklik. Nem hagy ragacsos érzetet és nem szárítja ki a bőrt. Gazdaságos kiszerelésben kapható, így sokáig elegendő. Millió tégellyel elhasznált belőle a masszőrünk, azóta tesóm is ezt használja masszírozáshoz.

VivienSK
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. december 30.

Kedvenc termékem a márkától! Testápolóba is szuper, nem bántja az aknéra hajlamos bőrt, egyszerűen remek kis olaj!

Kovkyra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 29.

Jobb mint a bio-Oil. Sokkal jobb, rugalmasabb lett tőle a bőröm, egységesebb to USA lett, felszivodott végre könnyen nem tocsogtam olajba mint a bio oillel. Kicsit tonorbeb több hatoanyagos koktél hiányzik meg bele és csodaszer lesz.

Bunici
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. december 29.

Égésre, gyulladásra remek termék.

Dyana91    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 29.

Köszönöm a lehetőséget, hogy tesztelhettem ezt a terméket.
Csomagolása igényes, a fürdőszoba polc dísze lehet. Az adagoló praktikus, eddig nem okozott gondot.
Hajmosás után törölköző száraz hajra raktam belőle, hajbalzsam helyett, a hajam beszívja puha lesz utána. Kézkrémbe keverve is jól funkcionál, igazából univerzális olaj. Az arcomon még nem próbáltam, majd azt is fogom.
Egyedül az illata, ami egy kicsit zavar. Natúr olajokhoz szoktam, és ennek az összetevői között sem található parfüm, viszont olyannak hat.
Összességében jó termék, sokáig elegendő, így ár-érték arányban megfelelő.

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 29.

Nagyon eros ferfias illat , de a parom kedveli. Ezert elviselem.olcso

eva06
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. december 27.

Elég fehérbőrű vagyok, bár szépen barnulok nyáron. Ezt az önbarnítót én is a téli sápadtság eltüntetésére használom. Hetente 2-3 éjszakára kenem fel, általában a hétvége előtt. Éjszakára, mivel az önbarnítók nappal, ha napfény éri a bőrünket károsak lehetnek. Ez a pár alkalom mindössze egy minimális színt hoz az arcomra, ami nekem elég is. A szín természetes, szép napsütötte árnyalat, nem narancssárga. A krém állaga könnyű, sárgás, rajtam ez is kissé zsíros, dehát az én bőrömön minden az. A Sensai önbarnítóját használom ezen kívül, az is ugyanezt a szintet hozzá.

Energy Argánolaj
vfejes    beauty blogger    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. december 27.

Nos, most jutottam oda, hogy tudok írni róla én is. Nagyon köszönöm a termeket, élmény volt kipróbálni (persze még tesztelem tovább).

Kezdjük a legtöbbet említett kritikus résszel. Csomagolás. Szerintem csodaszép. Örülök, hogy műanyag, mert én azonnal betojtam ám, hogy össze fogom törni. Első ránézésre üvegnek hittem, míg jobban meg nem néztem. Csodás aranyozott minta van rajta, remek dísze lesz fürdőnek. Van azonban egy sarkalatos pont, és úgy látom elszigetelt eset. Az enyémben eltört a pipetta, mire megkaptam. Az a rész amúgy megért egy misét, mert 3 napig volt kézbesítésen a csomag, úgy, hogy nem is szóltak h nem jön a posta. Remek szolgáltatás 😡 Szóval egyelőre azt nem tudom eldönteni, a termék hibája e. Az biztos, hogy itt lehet még javítani, mert extra hosszú pipetta van benne, ilyenem nincs is, hogy cserélni tudjam. Nagy rutinom van azonban olajokkal, szerintem simán önteni is tudom.

A termék szerintem szuper, jó minőségű illatos olaj. A száraz hosszú festett hajam imádja. Minden nap szoktam fésülködés előtt használni olajat. Ebből pár csepp is elég, hogy megszüntesse a kellemetlen érzetet. Jól fésülhető, fényes, sima illatos eredményt hagy. Az én hajam nem nehezíti el, de ez extra száraz bőr és haj mellett nem tudom mennyire mérvadó.

A kezeim imádják, krém után is azonnal beszívta a bőröm. Ami itt is sivatag száraz. Puha, selymes érzetet hagyott.

Szóval én nagyon szeretem. A csomagolást kevésbé. Testen, főleg lábon tervezem kipróbálni. Arcon is teszek majd egy próbát. Télen minden éjjel használok olajat is utolsó záró lépésként.

+1 jól tudható h az agrán olajnak erős illata van
én imádom, de aki ezzel nem szimpatizál, szerintem ugorjon 😉
a termék értékéből számomra nem von le semmit az egyéni preferencia - van, aki az illatmentest nem szereti, nálam meg hangulat kérdése, a bőröm, hajam szereti nagyon

ikitti36@gmail.com
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 26.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. december 26.

A kisfiam szerzett sebeire szoktuk használni leginkább, de csípésekre is nagyon jó