Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 8.

Valamikor hallottam, hogy ez a Váci utcában az Estée Laudernél végeztek ilyen kezelést. Vettem egy kupont, mikor megláttam, hogy akciósan is lehet kipróbálni, persze máshol, nem ott. Mert az Estée Lauder megszüntette, azért mert semmit sem ér.
De ezt én akkor még nem tudtam. Nos a kezelés először: fellazítják a bőrt valami eszközzel, majd jön a vákuum. Nem mondom, hogy rossz, de jó se. Utána piros voltam, mint a paprika. Két hétig 50-es fényvédőt javasoltak. Jó. Én nem láttam semmi változást. Bejelentkeztem a kozmetikushoz, és elmondtam, neki, hogy ezt muszáj volt kipróbálnom, megcsaltam. Ő mesélte, hogy amikor ez a forrdalmi eljárás bevezetésre került Váci utcában, ő szomszéd kozmetikában dolgozott és az EL azért szüntette meg, mert egyáltalán nem volt hatékony. Kézzel alaposabban lehet tisztítani, hiszek neki és maradok a jövőben is nála. Többet soha sem próbálkozom ilyen marhasággal. Pláne, hogy a gyanú is felmerült bennem, hogy lehet a kuponos kozmetikus Mekk Mester volt, olyan furákat mondott. Tanulópénz. Én már párszor megfizettem, de még mai napig képes vagyok beugrani egy jól felfuttatott reklámnak.

Maze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 27.

Mivel a leírásban a tartós egyenesítés szerepel, így én most azt a tapasztalatot osztem meg. Felejtsétek el, hogy szar lesz utána a haj, el se tudom képzelni milyen botrányos munkát végezhet az aki ezt utána meri vállalni vagy milyen anyaggal dolgozhat. Na jó.. Tegyük félre. A lényeg én több mint 1 éve járok Natura keratinos tartós egyenesítésre, fél évente szoktam menni, az ára húzós de ez az amiről soha nem fogok lemondani. Az elejen nehéz mert 3 napig nem is moshatsz hajat totál lenyalt lesz a fej tőle, de aki nem akarja vasalni többet a haját az be vállalja. Vékony erősen igénybe vett hajam van, nekem muszáj ez a kezelés mert így tud a legtöbbet nőni a hajam (mivel nem vasalom) . Szóval nekem 5*
Nem mindegy hogy milyen fodraszatba megy az ember csináltatni.

lizzyke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 4.

Kuponnal vettem igénybe, de így is drága volt, és bátran állítom semmit sem ér! Pénzkidobás a HIFU. Ennyiért inkább a botox éri meg!

JuditTTT
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 2.

Vegyél otthoni készüléket, pl. a Deess, ill. a legutóbbi, amit használok a Lescolton olcsó és jó. Aliexpressen pl. utóbbiból van egy rakással. Nagyon jól működnek, még nagyon türelmesnek se kell lenned. A szalonokban itthon nevetséges árakon dolgoznak. Ennél hatékonyabb módszer nincs a szőrtelenítésre, max. a lézer még. Szépen, lassan az összes szőrödtől meg tudsz szabadulni olyan 6 hónap, egy év alatt. 3 hónapja használom a Lescolton T009-es modelljét, már csak szőke pihécske nő a lábamon. Az erősebb szőrzet pl. bikinivonalon is jóval gyengébb már, mint volt. És pontom pénzbe kerül a készülék. Ez ma már nem luxus.

Update: azt elfelejtettem hozzátenni, h. jártam szalonba IPL kezelésre, főként a seprűvénáimmal. Akkor egy alkalom volt egy 20-as, és havonta 3 alkalommal kezdtem (olyan 2009-10 körül volt ez), majd ez ment le egy év alatt évi kettő fenntartó kezelésre. A combomon volt az ominózus kezelés, ott mellékhatásként kihullt a szőr, ami volt. Ill. arcra kértem szőrtelenítő kezelést, az is működött. Mindezt csak azért mondom el, mert a bőrkezelő pótfej, amit pl. kaptam a szőrtelenítő készülékemhez (nem volt 20e maga a készülék...) kb. ugyanazt tudja, mint a seprűvéna kezelésen alkalmazott hullámhossz. Kicsit gyakrabban kell alkalmazni és kezelésenként többször átmenni adott területen, de működik. Nem rántja össze azonnal a kis pókhálókat, hanem fokozatosan tünteti el, olyan 5-6 kezelés után már látszik, ahogy szépen elhalványodnak. Az arcon is alkalmazható szőrtelenítő fejjel pedig lehet kezelni a bajuszkát is.
Szóval hölgyek, lehet gondolkozni, de ennyi pénz elköltése után én inkább maradok az otthoni készüléknél. Tudja, amit a szalonokban, max. lassabban. De a tartós szőrtelenítés nem maratonfutás.

Montelino-

a legutóbbi készülékem neve Lescolton T009-

Úgy voltam vele, h. ennyi ember, aki megvette és pozitívan is véleményezi, csak nem tévedhet. Nekem bevált, de ez én vagyok. Biztos van olyan, akinek semmit se ér, de ez sztem alkati kérdés. Adnak mellé két fejet, azokat lehet cserélgetni. A pirossal szeded le a seprűvénát+ pigmentfoltot. Spanyolországból rendelve nincs vám.

Skincaremania -

igen, ha szőrteleníteni szeretnél ott is, akkor bajuszra, szakállkára, stb. arcon is a sárga fej kell (olyan 3-mas erősségen végigmész rajta kétszer és nagyon hatékony). Az erek és foltok ellen jó a piros.

Nekem a lábamon már nem nő semmi, most a karomat kezelem vele főleg, a hónalj, bikinivonal is majdnem tökély. Szóval nekem megérte. Most már nem szőrtelenítem a lábamat, hanem az ereket kezelem főleg ott a piros fejjel, és azok is elég tűrhetőek már. Ez egy jó készülék.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 16.

Hajszálér kezelésre csináltattam egy bőrgyógyásznál. Nálam több alkalom kellett, az eredmény a doktornő szerint nem biztos, hogy örökké tart, de jelenleg elégedett vagyok. Próbáltuk lézerrel a nagyobbakat, a kisebbekre ez volt a hatásosabb. Előtte orvosi rendelőben a kauteres kezelést is "kipróbltam". Egyik sem sem teljesen fájdalmatlan, de talán ez mondjuk úgy, hogy jobban tetszett. Heg, vérzés itt nem maradt utána, eredmény gyors, látványos. Utána picit piros lesz a kezelés nyoma, amit fokozott fényvédelmet igényel.
Ha előbújkálnak az erecskék, ősszel és tavasszal szoktam egy-egy kezelést bevetni. A krémek semmit sem segítettek, csak a drasztikusabb beavatkozás. Egyenlőre ez van, így hát a karbantartás érdekében évente párszor kicsit mélyebben kell a zsebembe nyúlnom, de nekem megéri.

bongi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 12.

Drága, kellemetlen és kb annyi javulást tapasztaltam mint egy AHA savas hámlasztás után. Sem a hegeken nem segített, sem a tág pórusokon. Kezelés után két héttel szebb volt az arcom, mint előtte, halványultak a hegek, kisebbek voltak a pórusok. Ez a hatás viszont nem volt tartós. Most, több mint két hónappal a kezelés után olyan az arcom mint kezelés előtt, csak még foltos is lett a bőröm a szemem körül. Ráadásul nem is 55000 ft-ba került, ahogy itt fel van tüntetve hanem jóval drágább.

Ja...bőrgyógyász végezte, de azért azt nem részletezte előtte, hogy több kezelésre lenne szükség, egytől nem számítsak nagy változásra.

dkitti87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 10.

Nekem egy Remingtonom van, sajnos nekem sem használt semmit. Az eredeti haj színem sötét vörös, honaaljon, lábszáron eléggé sötét a szorom kb egy közép/sötét barna, de valószínűleg vöröses pigment akkor is van benne mert semmit nem használt pedig már 6 kezelést csináltam. A gép nem rossz mert a párom fekete szoren működik. Sosem gondoltam volna hogy majd az lesz egyszer probléma hogy nem vagyok erős/sötét szőrzetü. Ez van, marad a borotva :(

marienne87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.

Ez is tipikusan egy olyan megoldás, ami "hozott anyagból" dolgozik :) Akinek nincs szép hosszú pillája, annak is használ, de nem látványos. Én utazásra műszempilla helyett választottam, a pilláim szuperül reagáltak rá. De korántsem lett nálam hűha a végeredmény, csak szépen begöndörítette. 7500,- Ft-ot fizettem érte, szerintem nem fogom újra csináltatni.

beresregina95930
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 23.

Striáimat eltűntette :)

Bereczramona
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 23.

Nekem tegnap csinálta egy kozmetikus az itt kiírt ár töredékéért. (Vidéki vagyok)
Tű nélküli mezoterápiát csinált utána.
A kettő együtt nagyon hatékony. Én gyulladt pattanások, és visszamaradt foltok miatt mentem. A gyulladásaimat reggelre lehúzta (színe még van, de legalább már sminkkel el tudom takarni, mert lapos lett).
Persze nagyban függ ez attól is, milyen szérumot használt. Nekem gyulladáscsökkentőt vitt a bőröm legmélyére.
Egyébként azt mondta, egy hét kell, amíg látványos eredménye lesz, de havonta meg kell ismételni (nekem kombinálva fogja csinálni a villanó kezeléssel.)
Majd jelentkezem néha, mi az eredmény.
(Amúgy lehet, hogy rájöttünk, mitől vagyok pattanásos - túlzásba vitt méregtelenítés az arcomon ütött ki. Ezt úgy kell képzelni, hogy napi 1 liter zöldteát megittam legalább hónapokon keresztül, mert imádom. Szóval az eredményekhez az is hozzátehet a későbbiekben, hogy leállok vele.)