Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Bogi97
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. január 20.

3D szempillám van már egy jó pár hónapja. Én 2 hetente járok töltetni, mert egyszerűen nem tudok rá vigyázni alvás közben és nagyon feltűnő hogy az egyik oldalamon jóval kevesebb a pilla mint a másikon, így 2 hetente pedig tökéletes, mert még akkor is szépek.
Próbáltam már 3 hetet is, de viszont a 3dik héten mindig azt nézegettem, mennyire feltűnő a két szem között a különbség.
4.ezer forintot fizetek 2 hetente, ami egy hónapba 8 ezer forint.
Ha bele gondolsz egy jó szempillaspirál is kerül ennyibe és még akkor ott a sok macera vele....Reggel korábban kelni, hogy szépen kifesd, este lemosni egy csomó ideig stb stb.
Nekem nagyon megéri ez az összeg azért hogy minden pillanatba gyönyörű dús pilláim legyenek...Már nem is tudnék nélkülük élni :P

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 20.

1 hónapja csináltattam egy belvárosi szalonban és nekem nagyon bejött, valószínűleg visszatérő vendég leszek.
alapvetően hosszú, dús, de szögegyenes és szőke pilláim vannak, szóval tökre nem látszik belőlük semmi, ha nem vagyok kisminkelve. nap végére a szempillaspirál se tartja meg a göndörítést.
a szalonban sajna klipsszel dolgoznak, ami nekem nem annyira jött be, de szerencsére az én pilláimmal jó lett a végeredmény. a folyamat maga nem kellemetlen, kicsit büdös a folyadék, de kibírható. a műtött szemeim se reagáltak érzékenyen rá, a festés végefele csípett kicsit. a kozmetikus lány nagyon kedves és informatív volt, ami pluszpont.
az eredmény csodás, festéssel együtt nagyon durva műszempillahatás, ívelt, dús és nagyon fekete. teljesen felesleges spirálozni is, mert semmit se tesz hozzá. ha szemhéjtust akarok használni, szabályosan félre kell hajtanom a pilláim, mert nem férek oda :'D
sajna kicsit szárítja a pillákat, úgyhogy DHC Lash Tonicot és az Alverde koffeines szérumát, illetve ricinusolajat szoktam rá kenegetni. be kellett ruháznom egy szempillafésűre is, mert könnyen elalszom őket és akkor kicsit kuszán tudnak állni.
tényleg nagyon bejött, smink nélkül is sokkal élettelibbnek tűnik az arcom, olyan szépen kinyitja a tekintetem a göndörített, festett szempilla.
akinek hasonló pillái vannak, mint nekem, annak csak ajánlani tudom ezt a kezelést.

vaczkor
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. január 6.

Öt hónapja voltam HIFU kezelésen: teljes arc, nyak, dekoltázs.
(Gondolom, ugyanabban az elegáns budai szalonban, ahol az előttem szólók: a II. ker-iben)

Röviden: nem ér semmit, pénzkidobás.

Hosszabban: első csalódás, hogy az arc közepét és a szélét nem szabad kezelni a géppel, mert "ott futnak az erek és begyulladhat".
Na de: minden probléma középen van: homlok vízszintes ráncok, szemöldök közti haragos ráncok, ezeket nem lehet.
Ajkak alatti-fölötti mini ráncok: azt se lehet.
Nyakon vízszintes ráncok: nem lehet.
Dekoltázs középen, ahol a pókhálók lesznek majd (még nincs): nem lehet.
Szem alatti táskákat nem lehet.
Ahol a fülem találkozik az arcommal: az meg a széle, azt sem lehet.
Úgyhogy maradt a "többi" rész, illetve ahol a bőrön átlátszanak az erek, ott sem lehet.
Így a "maradék" részeket kezelték, de minek: azokon így 5 hónap elteltével sem történt SEMMI változás.
Sőt, 1 hónappal a hifu kezelés után - ugyanott - kaptam egy rádiófrekvenciás kezelést is, benne volt a 150e Ft-os (akciós) csomagban, de annak sem láttam sem azonnali, sem későbbi eredményét.

Mivel mindenhol azt olvastam, hogy nagyon fáj (kicsit ráparáztam, mert utálok mindent, ami fáj), a kezelés előtt fél órával bevettem egy Algopyrin-t, hogy zsibbassza le előre a fájdalomközpontot. Nem tudom, hogy emiatt-e, de nem volt vészes a fájás, kicsit éreztem, hogy ütöget, főleg, ahol a csonton vékonyabb a bőr (szem alatti arccsont, állkapocs csont, szemöldök fölötti csont), de elviselhető volt, rosszabbra számítottam.

Aztán olvastam valami angol nyelvű fórumon, hogy egy csajszinak 3 hónappal a kezelés után kiolvadt a zsír az arcbőre alól és úgy néz ki a beesett arca, mint öreganyám, úgyhogy erre is ráparáztam, de nem történt semmi ilyesmi. Annyira nem, hogy a tokámról sem tűnt el az a mini zsír, ami van, pedig azt nyugodtan leolvaszthatta volna.

A kezelés után hónapokig (most is, azóta is) eszem-iszom kollagént és a szokásosnál több vizet, meg napi 2.000 mg C-vitamint szedek - tényleg mindent megteszek a kollagén termelés segítéséért, ahogy javasolták, de nem látom, hogy lenne bármilyen eredménye.
Semmi változás nem történt, semmilyen irányban, totál pénzkidobás ez a hifu kezelés. Nekem legalábbis.

axelakiss
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. január 6.

A lányomnak, szinte kezelhetetlen, göndörödő, gubancolodó, sprőd haja van. Ez az egyetlen eljárás, amivel 100%-os eredmény érhető el, egy helyen, Oszkai Gábor kezei között. Nem olcsó, viszont több órán át tartó folyamat, minőségi anyagokkal, jó hangulatban és az eredmény...szuper! Hónapokig tartó puhaság, selymesség, kezelhetőség, egyenesség! Minden évben megismételjük, mert nincs több átszenvedett kifésülés és ami a legfontosabb, a nagylányom végre, igazán szépnek érzi magát! :)

Meszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 31.

Ma csináltattam.
Eddig teljesen elégedett vagyok.
Nem műszempilla, de a hozott anyagból szép lett az eredmény, alig várom hogy spirálozhassam.
Kicsit kellemetlen volt néhány momentum és enyhe viszkető érzés is jelentkezett, de pár perc után elmúlt.
Mindig mondta a kozmetikus mi következik.
4000 forint volt, nem hiszem, hogy rögtön újra csináltatom, de látok rá még esélyt, mondjuk egy esküvő előtt.
Nem szeretem a műazempillát, ezt viszont igen.
Nyilván nem egy csoda eljárás de én elégedett vagyok.
Remélem hosszútávon nem lesznek negatívan tapasztalataim.

asdf27
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 16.

update: akinek esetleg kételyei vannak, vagy olcsóbb megoldást keres, érdemes esetleg kirpóbálni az orvosi retinolt. úgy döntöttem, hogy nem csináltatom újra, és helyette A313-at kezdtem használni. nagyon szép eredményt hozott. érdemes utánaolvasni.

2016.12.23 Én az akncés hegek és némi ránc kisimítása végett mentem el. Tegnap voltam először.
Előtte utánaolvastam a neten, meg megnézegettem mások kínlódását, és teljesen el voltam borzadva, de úgy voltam vele, hogy most van időm otthon ücsörögni, mert Karácsonyra úgyis szabit veszek ki de poénból csak azért nem veszek ki szabadságot.
A kezelés menete: érzéstelenítőt kennek az ember arcára, utána rajta hagyják, hogy zsibbadjon, és utána kezdődik a kezelés. Az érzéstelenítő egyébként a száj körül zsibbasztja a leginkább az embert. érdemes egyébéként jól elkenni az arcon a szélekre is.
Amikor bementem, a kijövő hölgy azt mondta, hogy ő már a harmadik körén volt, túl lehet élni. MOndtam neki, hogy nagyon félek, jobban mint a fogorvosnál. Erre megszólalt a sarokban várakozó másik csaj, hogy ő fogorvos. .-)
Visszatérve a kezelés menetére: 2 x mentek körbe az ember arcán, a homlokon kezdik és úgy körbe. Azért lélekben készülni kell, hogy nem egy kellemes dolog, és kb olyan érzés, mintha nyomtatott áramkört égetnének az ember arcába. Közben hűtik valami légfúvókával, meg jégpárnával is azon a helyen, ahol éppen nem dolgozik az orvos.
Utána az ember arcán olyan mintha rácspontokkal lenne tele, de ekkor még vállalhatóan néz ki, vagyis még nincs kivörösödve, szépen hazamehet busszal is.
Hazaértem, arra készültem, hogy az érzéstelenítő után majd pokoli fájdalmakat fogok átélni, de legnagyobb meglepetésemre nem volt semmi extra, éjszaka sem fájt, csak kellemetlen volt, hogy háton kellett volna aludni.
Másnapra már egészen jól bepirosodott, de még így sem nézett ki vészesen az ember, főleg, hogy reggel a gyógyszertárba vissza kellett mennem, mert nem a napfényvédős krémet vettem meg.
-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.
Az orvos kétféle krémet ajánlott: Sudocrem, és a Cicaplast vagy cicabio 50SPF+ . A gyógyszertárban figyleni kell, és a cica krémeknél mondani, hogy napfényvédőset akarunk.

update 28.12.2016, ma van a hatodik napom, és szinte teljesen lehámlott a bőröm. A hámlás kb olyan 4. napnál kezdődött, az ötödik napra majdnem mind lejött, ma már csak egy nagyon kicsi maradt. A hámlást egyébként kb úgy néz ki, mint amikor valakinek korpás haja, és így darabokban hullik le bőre. Nem vészes egyébként ez sem, nem fáj, nem érzékeny különösebben. Gyógyulás alatt megjelent 1-2 gennyes pattanás, azokat érdemes hagyni, el is fognak tűnni maguktól, és nem piszkálni, hogy ne vérezzen be a bőr, mert ilyenkor nem igazán ajánlatos nyomogatni.
A bőr szép rózsaszín, egészséges színe van, kellemes ragyogása van, tényleg sokat fiatalít az emberen. Olyan, mintha nagyon kellemes jól sikerült természetes üde sminkben lenne az ember.
A "kráteres" hegeimre azt mondamám,hogy kb max 50%-ot javultak. Azt szerintem nem lehet várni, hogy valaki tökéletesen sima bőrt kapjon, akinek előtte nem az volt. A javulás helyenként változó, az egyik arcomon szinte teljesen megszűnt minden seb, a másikon kb 50%-ig.
Igazából ugye kb 2-3 alkalmat szoktak javasolni az optimális eredméynért. Egyelőre majd akkor megyek legközelebb, amikor úgy lélekben is úgy gondolom, meg szabadságom is lesz rá. Elvileg a fokozott kollagéntermelés hatása egy kicsit később jelentkezik, úgyhogy meglátom, hogy mennyit fiatalodok még. :-)
Egyébként az asszisztens azt mondta, hogy van olyan, aki félévente/évente jár frissítés céljából.
Ami még javult, az a mérgesráncom, amit botoxoltattam ugyan, de már egy kicsit későn, és addigra már megtört a bőr.

Említették, hogy valakinek kozmetikus csinálta, és megégette. Szeritnem vigyázni kell, hogy tényleg csak orvos által végzett kezelésre szabad menni, mert ezzel komoly kárt is lehet csinálni.

Kmitty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 16.

Sajnos nekem nemhogy a ráncot nem tuntette el, de a nyoma is megmaradt. Augusztus elejen volt a kezeles egy profi es tunderi kozmetikusnal, az "eredeti" geppel, de ugy tunik, az en borom nem toleralja. Most probalom eltuntetni azt a ket csunya, piros foltot a szam mellett. Mondanom sem kell, nem vagyok tul vidam. Szoval ovatosan a kezelessel!

Madi    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 14.

Összesen négy alkalommal voltam mikrodermabrázión kozmetikai kezelés részeként, de nem gondolom úgy, hogy ez valami varázslat. Nagyon finom utána a bőr és valóan elősegíti, hogy a használt termékek jobban beszívódjanak, de hosszú távon semmi hatása nincs. Egy kicsit erősebb bőrradír és ennyi. Pár nap, max egy hét a hatása. Én mindig nagyon odafigyeltem a bőrömre és rengeteget foglalkozok vele itthon is, de semmi extrém változást nem látok így egy év rendszeres mikrodermabrázió után. Egyszer-egyszer jó (azoknak mondjuk biztos látványosabb, akiknek nincs eleve babapopsi bőre), de semmi komolyat ne várjatok tőle.

Fruzsinka12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 12.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. november 12.

7 éve járok rendszeresen Yuko kezelésre, általában 4-6 havonta - a hajam növekedési ütemétől függően.
Amit ígér a promóció, azt 100%-ban hozza: szögegyenes, fényes, egészséges haj VÉGLEG. A kezelés ismétlése kizárólag a lenövés miatt szükséges. A már kezelt hajon nincs minőségi változás hónapok elteltével sem.
Maga a kezelés több órát vesz igénybe, de megéri, ráadásul a fodrász (aki tudtommal jelenleg az egyetlen, aki foglakozik Yukoval Mo.-on) nagyon jó fej, végigdumáljuk-röhögcséljük azt a néhány órát, így hamar eltelik. :)
A hullámostól az afroig minden hajtípuson működik a Yuko. Az én hajam NAGYON göndör eredetileg (kb. SomaMama :) ), de aki nem ismert 7 évvel ezelőtt, az nem is gondolná, hogy nem természetesen egyenes. Nagyon megéri, nagyon ajánlom! Köszönőviszonyban sincs a gagyi ‘brazil’ kezelésekkel. Nem tudom, mihez kezdenék már a Yuko és Gábor nélkül!

peddimaci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. november 11.

Mint az összes gépi testkezelés, úgy ez is csak akkor működik ha a kozmetikus teljeskörűen felvilágosít mindenkit a szőrtelenítés feltételeiről és folyamatáról. Az én kozmetikusom a legelső kezeléskor elmondta, hogy 10-15 alkalom mindenkinek kelleni fog, hiszen a szőrnövekedés egy lassú ciklus, meg kell várni mire minden szál előbújik, ez akár másfél évet is jelenthet. Tehát 6-8 kezelés biztosan féleredményt ad csupán. Persze ritkul tőle, de nem akarunk foltokban szőrösek maradni. Fontos a borotválkozás, és véletlenül se gyantázza le senki magát a kezelés ideje alatt!
Elmentem 13 kezelésre, és negyedévente ismétlésre járok. Szőke, sűrű a szőröm, és nekem abszolút bevált! Csupán baba pihék maradtak a végére, de az is elenyésző. Megszűntek a szőrbenövéseim is. Mindenkinek ajánlom!