Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

lizzyke
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 4.

Kuponnal vettem igénybe, de így is drága volt, és bátran állítom semmit sem ér! Pénzkidobás a HIFU. Ennyiért inkább a botox éri meg!

JuditTTT
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 2.

Vegyél otthoni készüléket, pl. a Deess, ill. a legutóbbi, amit használok a Lescolton olcsó és jó. Aliexpressen pl. utóbbiból van egy rakással. Nagyon jól működnek, még nagyon türelmesnek se kell lenned. A szalonokban itthon nevetséges árakon dolgoznak. Ennél hatékonyabb módszer nincs a szőrtelenítésre, max. a lézer még. Szépen, lassan az összes szőrödtől meg tudsz szabadulni olyan 6 hónap, egy év alatt. 3 hónapja használom a Lescolton T009-es modelljét, már csak szőke pihécske nő a lábamon. Az erősebb szőrzet pl. bikinivonalon is jóval gyengébb már, mint volt. És pontom pénzbe kerül a készülék. Ez ma már nem luxus.

Update: azt elfelejtettem hozzátenni, h. jártam szalonba IPL kezelésre, főként a seprűvénáimmal. Akkor egy alkalom volt egy 20-as, és havonta 3 alkalommal kezdtem (olyan 2009-10 körül volt ez), majd ez ment le egy év alatt évi kettő fenntartó kezelésre. A combomon volt az ominózus kezelés, ott mellékhatásként kihullt a szőr, ami volt. Ill. arcra kértem szőrtelenítő kezelést, az is működött. Mindezt csak azért mondom el, mert a bőrkezelő pótfej, amit pl. kaptam a szőrtelenítő készülékemhez (nem volt 20e maga a készülék...) kb. ugyanazt tudja, mint a seprűvéna kezelésen alkalmazott hullámhossz. Kicsit gyakrabban kell alkalmazni és kezelésenként többször átmenni adott területen, de működik. Nem rántja össze azonnal a kis pókhálókat, hanem fokozatosan tünteti el, olyan 5-6 kezelés után már látszik, ahogy szépen elhalványodnak. Az arcon is alkalmazható szőrtelenítő fejjel pedig lehet kezelni a bajuszkát is.
Szóval hölgyek, lehet gondolkozni, de ennyi pénz elköltése után én inkább maradok az otthoni készüléknél. Tudja, amit a szalonokban, max. lassabban. De a tartós szőrtelenítés nem maratonfutás.

Montelino-

a legutóbbi készülékem neve Lescolton T009-

Úgy voltam vele, h. ennyi ember, aki megvette és pozitívan is véleményezi, csak nem tévedhet. Nekem bevált, de ez én vagyok. Biztos van olyan, akinek semmit se ér, de ez sztem alkati kérdés. Adnak mellé két fejet, azokat lehet cserélgetni. A pirossal szeded le a seprűvénát+ pigmentfoltot. Spanyolországból rendelve nincs vám.

Skincaremania -

igen, ha szőrteleníteni szeretnél ott is, akkor bajuszra, szakállkára, stb. arcon is a sárga fej kell (olyan 3-mas erősségen végigmész rajta kétszer és nagyon hatékony). Az erek és foltok ellen jó a piros.

Nekem a lábamon már nem nő semmi, most a karomat kezelem vele főleg, a hónalj, bikinivonal is majdnem tökély. Szóval nekem megérte. Most már nem szőrtelenítem a lábamat, hanem az ereket kezelem főleg ott a piros fejjel, és azok is elég tűrhetőek már. Ez egy jó készülék.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 16.

Hajszálér kezelésre csináltattam egy bőrgyógyásznál. Nálam több alkalom kellett, az eredmény a doktornő szerint nem biztos, hogy örökké tart, de jelenleg elégedett vagyok. Próbáltuk lézerrel a nagyobbakat, a kisebbekre ez volt a hatásosabb. Előtte orvosi rendelőben a kauteres kezelést is "kipróbltam". Egyik sem sem teljesen fájdalmatlan, de talán ez mondjuk úgy, hogy jobban tetszett. Heg, vérzés itt nem maradt utána, eredmény gyors, látványos. Utána picit piros lesz a kezelés nyoma, amit fokozott fényvédelmet igényel.
Ha előbújkálnak az erecskék, ősszel és tavasszal szoktam egy-egy kezelést bevetni. A krémek semmit sem segítettek, csak a drasztikusabb beavatkozás. Egyenlőre ez van, így hát a karbantartás érdekében évente párszor kicsit mélyebben kell a zsebembe nyúlnom, de nekem megéri.

bongi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2019. április 12.

Drága, kellemetlen és kb annyi javulást tapasztaltam mint egy AHA savas hámlasztás után. Sem a hegeken nem segített, sem a tág pórusokon. Kezelés után két héttel szebb volt az arcom, mint előtte, halványultak a hegek, kisebbek voltak a pórusok. Ez a hatás viszont nem volt tartós. Most, több mint két hónappal a kezelés után olyan az arcom mint kezelés előtt, csak még foltos is lett a bőröm a szemem körül. Ráadásul nem is 55000 ft-ba került, ahogy itt fel van tüntetve hanem jóval drágább.

Ja...bőrgyógyász végezte, de azért azt nem részletezte előtte, hogy több kezelésre lenne szükség, egytől nem számítsak nagy változásra.

dkitti87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. április 10.

Nekem egy Remingtonom van, sajnos nekem sem használt semmit. Az eredeti haj színem sötét vörös, honaaljon, lábszáron eléggé sötét a szorom kb egy közép/sötét barna, de valószínűleg vöröses pigment akkor is van benne mert semmit nem használt pedig már 6 kezelést csináltam. A gép nem rossz mert a párom fekete szoren működik. Sosem gondoltam volna hogy majd az lesz egyszer probléma hogy nem vagyok erős/sötét szőrzetü. Ez van, marad a borotva :(

marienne87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 24.

Ez is tipikusan egy olyan megoldás, ami "hozott anyagból" dolgozik :) Akinek nincs szép hosszú pillája, annak is használ, de nem látványos. Én utazásra műszempilla helyett választottam, a pilláim szuperül reagáltak rá. De korántsem lett nálam hűha a végeredmény, csak szépen begöndörítette. 7500,- Ft-ot fizettem érte, szerintem nem fogom újra csináltatni.

beresregina95930
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 23.

Striáimat eltűntette :)

Bereczramona
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. március 23.

Nekem tegnap csinálta egy kozmetikus az itt kiírt ár töredékéért. (Vidéki vagyok)
Tű nélküli mezoterápiát csinált utána.
A kettő együtt nagyon hatékony. Én gyulladt pattanások, és visszamaradt foltok miatt mentem. A gyulladásaimat reggelre lehúzta (színe még van, de legalább már sminkkel el tudom takarni, mert lapos lett).
Persze nagyban függ ez attól is, milyen szérumot használt. Nekem gyulladáscsökkentőt vitt a bőröm legmélyére.
Egyébként azt mondta, egy hét kell, amíg látványos eredménye lesz, de havonta meg kell ismételni (nekem kombinálva fogja csinálni a villanó kezeléssel.)
Majd jelentkezem néha, mi az eredmény.
(Amúgy lehet, hogy rájöttünk, mitől vagyok pattanásos - túlzásba vitt méregtelenítés az arcomon ütött ki. Ezt úgy kell képzelni, hogy napi 1 liter zöldteát megittam legalább hónapokon keresztül, mert imádom. Szóval az eredményekhez az is hozzátehet a későbbiekben, hogy leállok vele.)

rayeri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. március 21.

Végigcsináltam a 6 alkalmas kúrát. 37 éves vagyok, nem kifejezetten ráncosodásra hajlamos, de a szám két oldalán és a két szemem között azért már vannak látható ráncocskák. A fő ok azonban amiért belevágtam, 2 db anyajegyeltávolítás után maradt heg. A kozmetikus akihez jártam egyébként kifejezetten hegkezelés néven hirdeti. 16.000 Ft egy alkalom, 5 alkalom után 1 ajándék volt. Az első 4 alkalmat 2 hetes időközönként ejtettem meg, az utolsó kettőnél már vártunk 1-1 hónapot. Nekem a teljes kúra alatt nem szúrt mélyre mert állítólag nem a mélység számít a kollagénserkentés szempontjából hanem a pontsűrűség. Ez azt jelenti, hogy kisebb behatolási mélység mellett magas rezgésszámra állította a gépet hogy minél több apró szúrást kapjak. A hegeimet kifejezetten megdolgozta, ott mélyebbre is szúrt. A fájdalom számomra abszolút elviselhető volt fájdalomcsillapítás nélkül is. Első 2 alkalommal glikolsavat+hialuronsavat kaptam utána C vitamint+hialuronsavat. A kezelés végén lángolt a bőröm de valami olyan csodálatos nyugtató fátyolmaszkot+polarizált fényt kaptam rá, hogy a székből felállva a jobban megdolgozott részektől eltekintve szinte semmi nem lászott. 3 napig kentem utána a Paula's Choice Calm szérumával plusz kötelezően 50 faktoros fényvédővel (1 hétre elegendő hipoallergén fényvédőt mindig kaptam a kezelés végén otthonra). 3 nap után pici hámlás volt tapasztalható, utána csak a szép friss bőr. Nekem a legszebb mindig a 2. hét végén volt, de állítólag a fokozott kollagéntermelés 6 hónapig tart majd. Összességében sokat szépített a bőrömön, de hozzá kell tennem, hogy alapvetően sem volt rossz állapotban. Viszont összességében sokkal egységesebb és tömörebb lett, issza a krémeket és látszik, hogy ragyog az egészségtől. A ráncokon szerintem semmit nem változtatott, a hegeken viszont sokat javított!!! Tehát aki ráncfeltöltésre számít, az ne vágjon bele mert ez nem arra való! Általános bőrszerkezet javításra, hegkezelésre viszont maximálisan ajánlom!

NagyG
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. március 18.

2 kezelés után annyira nem vagyok vele megelégedve. A hegeken és a tág pórusokon minimálisan segített.Túl van értékelve ez a kezelés hatékonyságba/árba is.

Lézeres bőrcsiszolás ha lenne Bp. környékén szívesen fogadnám az ajánlásokat. :)