Legújabb vélemények - Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Pikk
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 5.

Szemöldökben gondolkodtam már jópár éve, de valami mindig visszatartott. Drágának tartottam, meg féltem, hogy mi van, ha rosszul sikerül, vagy természetellenes lesz és megbánom. Egyszer már majdnem foglaltam időpontot, de csak hónapokkal később mehettem volna, az meg eléggé elkedvetlenitett. Az éveken át tartó tökölésnek végül egy felhívás vetett véget: Patkós Alexandráék modelleket kerestek bemutatóra, még arra a hétre, 50% kedvezménnyel. Jelentkeztem, és 4 nap múlva már gyönyörű gépi szálazott szemöldökkel távoztam a bemutatóról, ami az egy hónappal későbbi korrekción még szebb lett. Gyógyulás közben kicsit sötétebb volt, de úgy is tetszett. Azóta (fél év telt el) és már van felső és alsó pillatő sűrítésem is. Vastagabb tusvonalat nem javasoltak, mert elég vékony és erezett a szemhéjam. Ezzel a két területtel (szemöldök és szemhéj) még mindig nincs kifejezett sminkelt hatása a megjelenésemnek, nagyon természetes az egész, csak eggyel frissebb, ápoltabb, kifejezőbb, fiatalosabb a tekintetem, akkor is, ha semmilyen sminket nem viselek. Nagyon örülök, hogy megcsináltattam, és ha elhalványodik (állítólag kb 2 év), biztos, hogy újra megcsináltatom. Állítólag nem fog vörösödni, csak halványulni és kicsit szürkésedni. A fájdalom nem vészes, jól érzéstelenítenek. Szemöldöknél már aznap este lehet emberek közé menni, a szemhéj esetében a tetoválás másnapján kicsit bedagadhat a szem, de nem feltétlenül. Gondolkozom szájtetoválásban is, de attól megint félek kicsit, mi van, ha nem áll jól. Pedig állítólag nagyon szép természetes megoldások vannak és nagyot dob a külsőn. Meglátjuk. Mindenkinek azt ajánlom, hogy jól válassza meg, kihez, hova megy, mert a neten a képeket nézegetve elég vegyes a mezőny. Én Alexandráékkal maximálisan elégedett vagyok, nagyon profik és kedvesek. Az én sminkjeimet Klaudia csinálta.

Collien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 5.

Én bajban vagyok a pontozással, mert magát a kezelést jónak tartom, viszont, akinél voltam, őt nem.
Én is egy NÉPSZERŰ, médiában sokat szereplő, nagyon jó véleményekkel rendelkező doktornőnél voltam, szem alatti karika töltésen. Nekem asszimetrikus lett az arcom, és mikor kontrollra mentem vissza 2 hét után jeleztem neki, hogy szeretnék korrekciót, ami persze látható is egyértelműen milyen az eltérés. Erre annyi volt a válasz, hogy ezt nem lehet szebbre csinálni, mert akkor túl lesz töltve, és nem is csinálja meg. Azt kicsit furcsáltam, hogy nem lehet szebbre csinálni, mivel korábban szimmetrikus volt az arcom, tehát, valamit ő ronthatott el, rossz technika, hozzá nem értés stb. Szóval, ha mentek hylarionsavas töltésre, akkor nagyon nagyon alaposan nézzétek meg a munkáit annak, akihez mentek, csinált-e olyan kezelést, mennyi olyan referenciája van, teljesen mindegy mennyi jó értékelése van az adott doktornak/doktornőnek, vagy klinikának, ezek az orvosok rengeteg különböző kezelést csinálnak, és nem biztos, hogy ahhoz a kezeléshez is ért, amire te akarsz menni, lehet másban tényleg tök jók. Szóval, csak óvatosan!!!

Most épp keresek egy másik orvost, aki korrigálja az elrontott töltésemet.

Nekem az is furcsa volt ennél a klinikánál, hogy már a bejelentkezés után 5.napra kaptam időpontot (persze ez lehet tök jó is, hogy nem kell hónapokig várni), utána mind a kétszer a megjelenés előtt felhívtak, hogy lemondásuk volt, és előbbre tudják rakni az időpontomat és ez mindkét alkalommal megtörtént.
Egyébként magát a hyaluronsavas töltést nagyon jónak tartom, és gyönyörű eredményeket láttam már a környezetemben, csak a megfelelő orvost kell megtalálni, és kivárni. Én egy fontos esemény miatt akartam minél hamarabb, ezért örültem is a gyors időpontnak. Tanultam a hibámból azt hiszem.

vikooo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 16.

Annyit elörebocsatok, h en elöször dermarollerrel kezdtem. Aztan eszrevettem, h nem mindenhol jo ugysnaz a tühossz. Igy megrendeltem a gepet. Imadom. :) a kezeles utani nap sem vok vallalhato tarsasagban, de harmadnap mar igen. Söt kifejezetten tetszik az a kis börpir ami ilyenkor van. Utana hamlas egy hetig, de nem szabad megijedni. Szuper jol halvanyitja a szemöldök közti rancokat, illetve a tag porusu börnek is jot tesz.
Igen en itthon csinalom, es rendes ampullaval amit kozmetikus utjan szerzek be. Teljes körültekintessel, mindent IS fertötlenitve, erzestelenitve. Aki eleg alapos es körültekintö, meg tudja csinalni. Nekem fontos mert külföldön elek, es itt nagyon draga:( ugyhogy mar csak az ampullakat kell kifizetnem.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. május 31.

Nekem egy nagyon aranyos doktornő csinálta. 8 napon keresztül dokumentálnom kellett a változást és elküldeni neki a képeket, utána hetente 8 hétig. Az első három napot azt hiszem, senki sem szeretné látni, mert iszonyúan bedagadt a szemem, körülötte pedig megannyi piros tűszúrás szerű pötty volt található. Még én sem akartam látni, se tükörbe, se a képeket nem néztem meg.
Maga az eljárás kibírható fájdalommal járt, hiszen folyamatosan tolta a fájdalomcsillapítót. Utána nagyon szigorú szabályokat kellett betartani, nem érheti víz, napsugárzás, csepegtetni, kenegetni kell. Nekem még pluszban jött hozzá a kalcium tabletta, mert mint kiderült allergiás vagyok a nagy dózisú lidocainra. Kb. 4 nap múlva nyugodott meg a bőr, és nyerte vissza a szemem a gyulladás mentességet.
8 hét után mondhatom, hogy van eredmény, de sajnos, a személyes találkozásunkkor a doktornő azt mondta, kell még egy alkalom. Egyelőre hezitálok, hogy akarom-e és kibírom-e? De láttam a két kezeléses képeket, amiket dr. Nő készített a páciensekről, némely esetben már plasztikai sebészeti beavatkozási eredménnyel is felér. Már csak erőt kell gyűjtenem.

KezdoManias
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 30.

Sajnos az évek óta tartó kialvatlanság és a soha véget nem érő pubertás meghozta az eredményét, és ezen a jó kozmetikumok is csak korlátozottan segítenek. Néhány éve már kipróbáltam a Vivace kezelést, amit nagyon hasznosnak találtam - persze nem plasztikai sebészet, de mindenképp több, mint amit otthon és kozmetikusnál elérhetünk. Az Infiniti Plus talán annyiban különbözik a Vivace-tól, hogy egyben vákummal is dolgozik - állítólag így pontosabban jutnak a bőrbe a tűk. A Vivace-nél anno választhattam végig szigetelt és nem szigetelt tű között annak függvényében, hogy ránctalanító vagy inkább akné kezelő megoldást szerenték. Akkor vegyesen kértem. Itt, a Infiniti Plus-nál ilyet nem ajánlottak fel. A Vivace előtt volt mikrodermabrázió, itt azt mondták, szigorúan ellenjavallt. A kezelés menete egyébként hasonló volt: alapos tisztítás, fél óra érzéstelenítő krém fólia alatt, majd kezelés. A fóliát területenként emelték fel és törölték le az érzéstelenítót, így az épp nem kezelt területeken nem csökkent az érzéstelenítő hatása.
A Vivace-nél nem használtak semmilyen szérumot, itt viszont mindjét alkalommal, amikor voltam, vittek be egyben hatóanyagot is. A doktorő nagyon alapos és kedves volt, minden területen 3-4 alkalommal ment végig a kezelőfejjel. Valószínűleg amiatt, hogy itt többször végigmentek a kezelőfejjel, pirosabb voltam utána, viszont az arcom nem lett "pontrácsos", minta Vivace-nél. Lehet, hogy még vékonyabbak a tűk? Nem néztem utána. Kellemesnek persze nem mondható, de kibírható nagyobb dráma nélkül.
Sajnos ez is egy költésgesebbkezelés, és legjobb 3 alkalmas kúrát csinálni, de már egy is látványos hatást hozhat mind bőrtónus, mind pattanások ügyében. Olyan, mintha az ember kipihentebb lenne. Bár nyáron csak óvatosan, erős fényvédelemmel javasolt, most a karanténidőszak végével nagyon jó kis akcióban hozzá lehet jutni. Mindenképpen ajánlom.

stylo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 7.

Ugy hiszem, erdemes olyanhoz menni, akinek van szeperzeke es izlese. Az en szempillam atlgos. Festetem, mivel vilagos. Nem suru, nem hosszu, nem vastag, de spirallal szepen tud mutatni. Az eljaras lenyege, hogy a szemhejra ragasztanak egy kis szilikon csikot. Erre rafesulik a pillakat, es kulonfele vegyszerekkel fixaljak. Nalam sikerult elerni azt a rendkivuli eredmenyt, hogy ket fekete csove alakitottak a pillaimat. Annyira bekunkoritottak, hogy a vege hozzaert a toveihez. Ez mind szembol, mind oldalrol megfigyelve egeszen csodalatramelto volt. Szerencsere masfel hetnel tovabb nem tartott. A pillaim kiszaradtak, es gubancolodnak. Amit szinten elkonyvelhetunk eredmenynek.

Reddiamond
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 13.

Nagyjából egy hete estem át életem első fiatalító kezelésén. Sokat gondolkodtam mibe vágjak bele. Mikor beszéltem Balázzsal meggyőzött, hogy ez a kezelés lesz számomra a megoldás. Kezdődő ráncok, tokosodó pattanások... táskák és lila folt a szemem alatt.. Bevallom, nem magas a fájdalomtűrésem, így lelkiekben is fel kellett erre készülnöm. Az a szerencsém, hogy nem messzi lakom a szalontól, így nagy könnyebbséget jelentett a kezeléseken való részvétel szempontjából mivel, jómagam már vagy 10 éve smink nélkül ki sem léptem otthonról.
Maga a kezelés úgy zajlott, hogy az arcom tisztítása után lidokainos zselé került az arcomra 20 percre. Majd kezdődött a kezelés. Olyan volt, mintha varrógéppel végigmentek volta az arcomon. Érdekes volt, hogy a jobb oldalon nagyobb kellemetlenséget éltem át. Egész rendesen leizzadtam a kezelés alatt, de én elég érzékeny vagyok. Amúgy kibírható volt. Inkább ez mint egy fogászati szuri. ;P A lézer után, még egy fényregenerációs kezelés jött, ami megnyugtatta a bőröm. Ez után kaptam maszkot, krémet, amit a kezelést követő napokban kellett használnom.
A következő 4 órában semmi sem érhetett az arcomhoz. Ezt követően felkentem a Cicakrémet. Nagyon jól esett mert nagyon feszült az arcom. Az éjszaka kibírható volt. Másnap reggel piros és duzzadt arccal ébredtem. Kicsit megijedtem, de mivel tudtam, hogy erre lehet számítani, így nem pánikoltam túlzottan. Használtam a maszkot, krémet, s bíztam a legjobbakban. Másnap továbbra is duzzadt és piros arccal ébredtem, ráadásul rácsos volt az arcom...mintha elaludtam volna a grillen. Itt bepánikoltam...s írtam Balázsnak, de ő megnyugtatott, hogy ez így van jól. Harmadik napon visszamentem egy kis utógondozásra, amitől jobban éreztem magam. Majd a a kezelés utáni ötödik napon elkezdett hámlani a bőröm. A hatodik napon szépen leradírozta az arcom Balázs. A rácsok, bőrcafatok eltűntek. Szép friss üde lett a bőröm. Még egy hétig kellett kenegetnem a cica krémmel ill vmi hámlasztóval 2 naponta. Utána a napvédelemmel kell vigyázni ill, hogy semmi szines arckrémet még kb 2 hónapig ne használjunk, mert beszinezi a bőrt! Összességében szerintem megérte. CSak legyen az ember lányának egy hete hogy elbújjon a a világ elől. S még egy másik hete, ha ragaszkodik a sminkhez.. Ha kell újra megcsináltatom.

Reci81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 26.

A botox mellett, ez a màsik csodaszer amit ha és fontos, ha jol és jo helyre töltenek gyönyörü hatàs és sok év fiatalodàs érhetö el.Nekem a nazolabiàlis redövel kezdtünk illetve a felsö ajakkal.Amennyire jol emlékszem elöször 1 ml-t Teosyalt oszlatott el a Doktor Ur. Azota kaptam Restylant orcàba, hogy emljen. Összesen az elmult 5 évben olyan 6-7 ml különbözö tulajdonsàgu Hyaluron töltöanyagot kaptam amit ha leosztok az évekkel nem olyan sok. Ràadàsul màr legalàbb 1 éve nem kaptam a szàmba és nazoba egyàltalàn és fáradatlanul tart. :)Még csak volumencsökkenést sem tapasztalok. ( Bár ebben biztosan közrejátszik az, hogy 2017 év végén volt egy egy teljes arc feltöltésem sajátzsírral, na az mondjuk utána 2 hétig brutál volt, de nagyon megérte, azonban csak erős idegzetüeknek és türelmeseknek ajánlom!!!) Szintén a két orcàmba kaptam 1 ml-et töltőanyagot eloszlatva és hihetetlen a hatàs ez is egy éve volt. Ha visszanézem a botox és töltés elötti képeimet màr 33 éves koromtól, sokkal fàradtabb és nyuzottabb vagyok beesett arccal, mint most közel 40 évesen. Minden részem az arcomon simàbb lett és fiatalosabb, kivétel a szemkörnyékem egy picivel ràncosabb, oda nem mertem töltetni, mert nem mindenkinek sikerül jol, egyszer szerettem volna, de lebeszélt rola a specialista Doktornö. Jelenleg alkalmazom, a kollagénindukcót, illetve rendszeresen jàrok arckezelésekre a teljesség igénye nélkül: Drakula teràpia, frakcionàlt lézer, egyszer volt sajàtzsirtöltésem is arcba ahogy írtam fentebb mert a sovànysàgom miatt nagyon beesett lett az arcom illetve Skinbooster kezelés. Ez januàrban volt ( na akkor ennyit füllentettem :), de ez 1 ml az egész arcon apró cseppekben eloszlatva) A lényeg ami nagyon fontos a mértékletesség, sok folyadék, alvàs, minőségi kozmetikumok( nálam ez Image, Natics és Biola főleg) alkohol és dohànyzàs mellözése, sok zöldség, gyümölcs, változatos étrend, de azt hiszem ezekkel senkinek nem irtam ujat. Tehàt, maximàlisan ajànlom mindenkinek!

Reci81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 21.

Nekem csodaszer, de csak a Dysport, hiàba elsödlegesen izzadàsra hasznàlatos, a nagy molekolasulya miatt. Bàr az is igaz, hogy egyre több orvos hasznàlja, pontosan a tartosabb hatàsa miatt, és profinak, vagy specialistànak, nem nehezebb a hasznàlata, mint a Vistabelnek. 33 éves korom óta volt már mély mérges, illetve kezdődő homlokráncom és valósággal eltüntette öket mert leszoktat az erős mimikáról. Amikor fokozatosan elmúlik a hatása ami nálam úgy 6-8 hónap, sem térnek vissza a ráncok mint amilyenek voltak. Nyilvàn azért ismételni kell. Nekem ez àtlag 7-10 honap.A kor elörehaladtàval nem elönyös, ha ugynevezett rejtett szemhéjad van mint nekem(àzsiai), illetve az amugy is a korral megereszkedö szemhej nem igazàn jobaràt vele.:) hiszen lejjebb csuszhat kissé a homlokod a kezelést követö elsö idökben. Nekem is lassan aktuàlis lesz a szemhéjplasztika, csak még nem mertem belevàgni. Azonban legközelebb csak a mérges ràncom irtàsàra fogok anyagot kérni :) mert a vizsszintes ràncaim eltüntek, pedig màr 70-80 szàzalékos a homlokom mozgàsa.

A saját véleményed nem értékelheted!

Reci81
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 20.

Nekem csodaszer, de csak ez a màrka. 33 éves korom óta volt már mély mérges, illetve kezdődő homlokráncom és valósággal eltüntette öket mert leszoktat az erős mimikáról. Amikor fokozatosan elmúlik a hatása ami nálam úgy 6-8 hónap sem térnek vissza a ráncok mint amilyenek voltak. Nyilvàn azért ismételni kell. Nekem ez àtlag 7-9 hónap