Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

angyalka1225
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 16.

Csak azért nem egyetlen csillagot kap, mert -ahogy előttem elmondták- nem árt. De nem is használt, hiába szedtem el egy dobozzal. Két babalány mellett nem kell altatni, így ezen hatásáról nem tudok nyilatkozni, de hogy egy dekát nem fogytam, az biztos. Lehet zabálnom kéne, ismerek olyat, aki azt teszi és csontsovány.. :D

Anikaaa97
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 14.

Elég sok hajvitamint kipróbáltam már ( gondolom mint mindenen nő) ettől sem vártam csodát ami azt illeti. Semmi wow hatás de nem is mondom, hogy nem használt. Négy hónapig szedtem, talán ici picit segített de látványos eredmény nem volt.

K.Jona
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 11.

Kedves ismerőstől kaptam két dobozzal, ami most fogyott el.A bőröm egyértelműen hidratáltabb pedig ugyanazokat a krémeket használom mint korábban, de úgy látszik tényleg belülről is érdemes támogatni bőrünket!Korábban mindig húzódott a bőröm és rendszeresen hámlott is a lábaimon, ami nyáron nem lenne szép látvány, de szerencsére ez elmúlt. Ami plusz pont, hogy mintha halványabbak lennének a pigmentfoltok az arcomon, pedig szinte már mindent kipróbáltam előtte, de most sokkal egységesebb bőrképet látok.Mindenképp folytatom a szedését, szerintem igazi hatása legalább 2-3 hónap után látszik.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

afrocitt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 10.

Jó lenne, de sajnos én nagyon éhes lettem tőle. :( a hajhullásomat megszüntette, amíg szedtem.

Pdrea
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2021. június 9.

Erről majdnem elfelejtettem véleményt írni, jó hogy feldobta a rendszer! :) Az elmúlt hónapok sok stresszel jártak, gondolom ,másoknak is. De mivel hónapok óta ezt szedem, elmaradt a hajhullás és a szemem alatti karikákon sem tudok biciklizni. Ja és nem egy fél marék különböző vitamint, ásványi anyagot szedek, csak ezt. Javaslom mindenkinek, de vegyétek figyelembe, hogy a kollagén csak úgy hat igazán, ha naponta legalább 2 liter vizet is megisztok a tabletta mellé. Akkor viszont gyorsan, látványos a hatás.

KeAdri
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 9.

Akcióban vettem egyszerre 3 havi adagot. Nemrég fogyott el és úgy érzem szépen tette a dolgát. A bőröm kevésbé húzódik, hidratáltabb, a narancsbőröm is javult. Amit észrevettem még, hogy fésülködésnél eltűntek a töredezett hajszáldarabok, amikből korábban sok volt. Nem csodaszer, de mindenképp segített. Újravevős.

kugloaf
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 9.

Nagyon nagyon büdös.:( Az állaga borzalmas, az íze szörnyű, de az utóíze valami leírhatatlanul rossz.
3 nap után úgy kipattogtam tőle, hogy inkább hanyagolom.

necra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. június 9.

Iskolában dolgozom és 11-14 között a tűző napon állok. Elegem lett, hogy minden nap rákvörösre égek, hiába kenem magam. Mióta szedem, sokkal jobb a helyzet. Nagyon bízom benne, hogy a pólófoltjaimat is halványítani fogja

glittergirl
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 3.

Ha lehetne 1000 csillagot adnék. Fogamzásgátló abbahagyása után jóval volt, hogy 54 napos volt a ciklusom, ezután "csak" 36-40, de az utóbbi pár hónapban minden ciklus egyre hosszabb volt. Megvettem ezt, gondoltam egy próbát megér. Most pontosan 30 napra jött meg, sőt éreztem a peteérést is, aminek a tüneteit már jó ideje egyáltalán nem.

Czenikocz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 3.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. június 3.

Nekem ez egy igazi csodaszer! 😍 konkrétan 2 hét alatt megállította a hajhullásom, emellett rengeteg új hajam is van. Soha többet mást!