Legújabb vélemények - Szépségvitaminok

emilyinparis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 3.

Én senkinek nem ajánlom! :(
Végig csináltam egy 3 hónapos kúrát, olyan csúnya pattanások jelentek meg a végére az arcom mind két oldalán, hogy most bőrgyógyász által felírt antibiotikumos krémmel kenhetem... Arról nem beszélve hogy semmit nem nőtt a hajam, a hajhullásomon se változtatott, nekem az íze is undorító volt, málnához köze sincs.
Nagy negatív, nem veszem újra, az biztos..

ilovebeauty
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 3.

Én már egy éve rendszeresen iszom, kb negyedévente veszek egy üveg ilyet vagy a kollagénes italt. Nekem tök logikus, hogy érdemes pótolni a hialuronsavat meg a kollagént is, szóval nem rövidtávon várom a csodát, hanem hosszú távon, ez nem egy arcszérum:) csomagban szoktam amúgy megvenni, úgy tök jó aron is van.

jubileum
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. június 2.

Nagy előnye, hogy extrém kicsi, szóval aki nehezen nyel el tablettákat annak is szuper. Szerettem de áttértem a márka hajvitaminjára mert az sokkal komplxebb, és nem sokkal kevesebb benne a szelén.

jubileum

Áttértem az Aldisra mert az 120 darab 250 mg-os tabletta ugyanennyiért, de ez is remek áron van, és egyszerűbb bevenni, nem csak azért mert ez egybe 400-as hanem mert ezen van cukorbevonat. Ha nem lenne aránytalanul olcsóbb a másik, akkor ez hatalmas kedvenc, mert egyébként a második legolcsóbb amit találtam.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

jubileum

Párommal folyamatosan szedjük multivitamin mellé, mert pont az van benne, ami jellemzően a multivitaminokban csak csekély mennyiségben. Nem is annyira a haj miatt szedjük, a szelén alapból jó az immunrendszernek is, a B vitamin félék meg hát, ja nagyon kis mennyiségben vannak benne a legtöbb tabiban, szóval ez örök kiegészítés. Egyébként a hajam maximum természetes módonc serélődik, minden hajmosáskor van 10-15 kihullott hajszál, de a hajvonalam mentén meg rengeteg az új növekvő szál, szóval akár ettől akár nem de a hajam jól van a körmöm szinte sose törik. Van hajvitamin amiben nincs ennyi hatóanyag kétszer annyiért, szerintem ez szuper.

LiiL
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 30.

Egy dobozzal szedtem be, semmilyen változást nem generált. Mivel épp gyógyszerszüntet tartottam - óriási gyulladt pattanásokkal volt tele az álvonalam. Nem csinált velük semmit. Se az arcomon se a hátamon. Több más vitaminnal szedtem együtt - de a pattanásaim csak akkor kezdtek visszahúzódni mikor visszaálltam a rendes antibaby tablettákra. Sajnálom, mert nagyon reménykedtem benne, hogy ez is segíteni fog.

picisuti
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 29.

Eddig tricovel párti voltam, gondoltam azt tényleg semmi, de semmi nem überelheti. 2 hónap tricovel kúrát szoktam csinálni, majd szünet helyett mindig egy másik hajvitaminnal kísérletezem. Nagyon jó áron (3000Ft/90db) sikerült megrendeltem internetes egészségbolton keresztül. Soha ilyen szép és erős nem volt még a körmöm és tiszta az arcom. A hajammal kb ugyan azt csinálja, mint a tricovel (2 havi kb 10.000Ft), gyorsabban nő és egészséges. És ami fontos volt nekem, hogy a Donna Hairt lehetett várandósan is szedni. Kitartok ezentúl mellette :)

realszyszy
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 28.

Nagyon megbántam, hogy megvettem. Előtte sokszor hasznàltam a sima Magic Hair vitamint, gondoltam kiprobalom az uj variaciot.( A masikkal soha semmi problemam nem volt) Hat nagyon rosszul dontottem... szidom is magam hogy nem olvastam el előtte az itteni véleményeket. Először is borzalmas a szaga.. már attól hányingerem volt ha megszagoltam. Miután bevettem teljesen összeszorult a torkom mint aki meg akar fulladni, émelyegtem, hányingerem lett, sosem éreztem még ilyet nagyon rosszul lettem. A munkam miatt sokat vezetek volt hogy nem birtam elindulni miutan beszedtem... borzalmas senkinek nem ajanlom.
Anyukam mondta hogy majd akkor ő kiprobalja hatha neki beválik ő neki pedig a mellkasa tele lett pattanassal. Penzkidobas :(

salamonhenrietta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. május 27.

Semmit se ér, egy 20-as adagot elhasználtam. Ráadásul később jöttem rá, hogy attól kezdett el égni a hasam, celebekkel reklámozott f.s

pankalany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. május 26.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem tudom hosszabb távon tesztelni pedig beruháztam a 2 havi "induló" csomagra. Az a helyzet hogy a reggeli bevételt követő 2 órán belül konkrétan ájulás-szerű érzet fog el, émelygés, bizonytalanságérzet, enyhe szédülés. Az lehet hogy az én szervezetem regálhat furán nagy valószínűséggel a hialuronra mert 2019-ben kollagén plussz hialuron tabletta okozott hasonló tüneteket. Akkor pár napig szedtem azt a tablettát majd pár nap szünet tartottam (addig semmi bajom nem volt) majd újra kezdtem és újra jöttek ezek a kis rosszullétek. Most nem is kísérletezek, tuti ez a ludas. Szóval sírok, annyira akartam hogy jó legyen hiszen csupa jót olvastam róla több felületen is de sajnos az én szervezetem furcsa reakciója miatt csak 1 csillag...