Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

ramonav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Jó íze van, friss lehelletet biztosít. Szerintem semmivel sem rosszabb, mint a Listerine, az ára viszont töredéke.

szevelyn12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 10.

Nem olyan agressziven erős, hogy belekönnyezzek én ezért is szeretem. Az ára is jó.

szevelyn12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 10.

Fogászati fehérítésem soha nem volt, ezért nincs összehasonlítási alapom, de évek óta rendelek és nekem bevált. A 10 alkalom nekem elég a kiívánt szín eléréséhez. Sokáig fehér marad.

Clara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 9.

En is latok külömbseget, szegyen-nem szegyen az utobbi par honapban elhanyagoltam a fogaimat, de ez egy het utan lepucolta ami rarakodott, ez egy ezrest meger boven!

eva68
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 9.

Szuper fogkrém, jól tisztított és megszüntette a fogínyvérzést. Több éve használom.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 9.

FOGÍNYVÉRZÉST a fogorvosi mantrák és a reklámszövegek ellenére, nem csak fogkő, hanem néha gyengébb erek is okoznak. Akinek van egyéb érfali problémája (seprűvéna, visszér/fájó láb, aranyér, vörös szem effektus, orr alatt vagy máshol kis látszódó hajszálerek), ő szedjen érfalersítő tablettát egészsége érdekében, ha teheti és akkor bírhatja a Parodontaxot is.

FRISSÍTÉS: Ritkán pontozok fel terméket, de most megteszem. Már fogkőeltávolítás után is, fogkőmentesen minden más fogkrém használata során is vérzett a fogínyem, bár kevésbé, mint tőle. A fogorvos szerint a hormonbajok a ludasak. A házi orvos C-vitamint javasolt, ám az nem segített. Végül saját magam, más okból, a lábam védelmében idén év elején érfalerősítő tablettát kezdtem el szedni és attól megszűnt az ínyvérzésem és nekem a szemfehérjében is éktelenkedett egy kis ér, már az sem látszik. Több, mint fél éve tart ez az állapot, így tartós. Most már gond nélkül használom a Parodontaxot is, egy csepp vér sincs. Azóta betöltöttem a 39-et. Továbbra sincs kihúzott fogam. Viszont fenntartom, hogy a kialakult fogkövekkel csak fogorvos bánik el. Ez a termék viszont hosszú ideig egyedülálló szájtisztaság érzést ad.

RÉGI VÉLEMÉNY:

Nagyon vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. 37 évesen még nincs kihúzott fogam, de sajnos mivel sok folyadékot iszom és hormonális problémáim vannak fokozottabban érint a fogkő, mely a fogínyvérzés okozója. Ha egy helyen vérezni kezd az ínyem irány a fogászat. Mostanában azonban nem tudtam egyből bejutni a fogorvoshoz, mert nyár révén szabadságon volt és mire visszatért feltorlódtak a páciensei. Két hetes előjegyzést kaptam és gondoltam addig se vérezgessek veszek Parodontaxot. Egy diszkontban akciósan 650 forintért jutottam hozzá, aminek örültem. A halpástétom/májkrém színe elsőre fura volt, felmerült bennem, mivan ha sunyi módon azért erős rózsaszín, hogy ne látszódjon a vér. Bár aztán rájöttem ezen át is feltűnnek a vércsíkok. Sőt! Fokozottabban. Tükörben ellenőriztem és az addig csak egy helyen vérző ínyem, már az első használattól a Parodontax mellett lágy sörtéjű fogkefével olyan helyeken is vért engedett, ahol korábban nem. Tehát mart, bár fájdalmat nem éreztem. Az íze egyszerre mentolos és sós, amit érdekesnek találok és nekem bejön, bár kétségtelen van aki nyilván nem kedveli. Azt sem tagadom, hogy valahogy ez egy olyan fogkém, ami használata után órák múlva is egy kellemes tisztaság érzés van a számban, ezt különösen szeretem, annyira kellemes. Ugyanakkor a fogkövek maradtak és holnap a fogorvos szabadít meg tőlük. Másik fele, hogy többször küzdöttem életem során vérszegénységgel és nem hiszem, hogy jót tesz ha erősebben vérezgetek a fogtisztogatásokkor. Viszont a kellemes tisztaság érzés hiányozna, így ami maradt azt más fogkrémekhez kenve kis mennyiségben fogom elhasználni. Hátha akkor nem mar és megmarad a komfort érzet. Az így begyűjtött tapasztalatok után döntöm el érdemes-e újravenni, illetve megkérdem a fogorvosom.

FranceBlondie
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 7.

Szépen fehérít úgy 1 hét alatt. Rendes fogkrém után használom mert ez nem tisztít nekem megfelelően. Lehetne erősebb is, de jó termék. Picivel többet tud mint az aktív szenes fogkrém, ami egyébként nagyon bejön mostanában.

miko02
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 7.

Évek óta Elmex fogkrémet használok, erre a típusra kb. 1,5 éve váltottam. Szeretem, azóta fehérebbek a fogaim, és egészségesebbek is. A fogkő ellen is hatékony, és sokáig friss a leheletem a használata után. Erősített a fogaimon is, mert sokáig érzékeny volt a hideg-meleg hatásokra, de ez is elmúlt. Sűrű, fehér krém, ami egy kis vízzel jól felhabzik. Használtam, manuális és elektromos fogkefével is, mindegyikkel szépen teszi a dolgát. Valóban drágább, mint a drogériában kapható fogkrémek nagy többsége, de fényévekkel jobb is azoknál.

Mayasos
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 7.

Kényszerűségből használom ezt a terméket. :( Pár éve érzékenyek lettek a fogaim, így a hagyományos fogkrémeket elfelejthetem. Elkezdtem az érzékeny fogakra valókat használni, de rettenetes pattanások alakultak ki a szám körül. Szerintem ami létezik a bolygón, az összes ilyet kipróbáltam (olcsóbbat, méregdrágát) de mind okozott mellékhatást. Ezt a típust a netről rendelem kínomban (egyetlen boltban, drogériában sem találok soha) és ez nem okoz pattanásokat. Szállítási költséggel együtt (is) nagyon drágállom, nem is érdekel, hogy nem habzik rendesen, csak ezt tudom elviselni. Hát ez van, végül is az érzékenységre megfelel és mivel nincs mellékhatása, 4 csillag.

Idared
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 6.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 6.

Akinek egeti a zsebet a penz es valami hitvanysagra szeretne elkolteni,az nyugodtan vehet egy ilyen ,,csodaszert”.A legjobban osszefoglalva: felkenes utan olyan lesz ennek a szmotyinek az allaga,mintha raszaradt volna a fogkrem a fogaidra..undorito! Soha tobbet! Inkabb fektessetek be egy jobb minosegu feherito fogkrembe :) ez a termek egy vicc...