Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

fioretta
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 6.

Az íze lehetne egy kicsit frissebb, mentolosabb, mert bár fogmosás közben erős, de utána nem marad meg. A habzása közepes-gyenge, az általam használt egyéb fogkrémekhez képes lényegesen hosszabb csíkot kell nyomnom a kefére, hogy felhabozzon a kívánt mértékben. Egész jól tisztít és a fogérzékenységet is csillapítja valamilyen szinten.
A Sensodyne márkát kedvelem és eddig a legtöbbje jól bevált, ezzel sincs különösebben gondom, de ez most egyelőre nem tűnik kiemelkedőnek. Akciósan vettem (3db együtt), így megérte, de nem hiszem hogy a közeljövőben pont ugyanezt a típust újraveszem.

Jazzzy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 6.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 6.

Nagyon alaposan át kell mosnom a fogaimat a használata után a tiszta fogkefével, mert itt-ott a fogközeimbe beleragadnak az apró fekete darabok. Az első használatkor fel sem tűnt, a párom, aki szintén használta, először azt hitte, én mosom a fogaimat bénán, aztán legközelebb jobban megnézte a saját fogait, és neki is ott virítottak a fekete szemcsék. :D
Az is furcsa élmény, hogy gyakorlatilag a saját nyálammal mosok fogat. Az íze számomra nagyon bejövős, és a végén tiszta érzetűek a fogaim, mégis vissza álltam mellette fogkrémre, és felváltva/együtt használom őket, mert nem éreztem tőle annyira felfrissültnek a számat, a leheletemet, párom sem. Számomra nem könnyű a használata, nagyon elszínezi a mosdót, a bambusz fogkefét, bár ez legyen a legkevesebb. Nem adom fel a használatát, mert több szempontból szimpatikus, de tény, hogy macerásabbá, hosszabbá teszi a fogmosást. Érzékeny fogaim vannak, nekem nem bántja.

carpediem71
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. augusztus 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. augusztus 6.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, kicsit mintha fehérítene is, az íze nekem nagyon bejön, nem csípi szét a számat és imádom, hogy nem habzik annyira mint más fogkrémek.

racheldawes
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 5.

A sok jó vélemény hatására vettem meg az érzékeny fogaimra. Az ára tükrözi a minőséget, érezhetően jobb, mint a drogériákban kapható, közepes árfekvésű fogkrémek. Friss, üde hatást biztosít, nem vérzett tőle az ínyem és minimálisan talán fehérít is. Szerintem vissza fogok még térni hozzá a későbbiekben is.

Villango
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 5.

Sosem tolnék ki magammal azzal, hogy elmegyek orvosi peroxidos feheritesre.
Na őmellette nem is kell.
Már 1 hét használat után látszik a hatása bar bazi nagy feladata nincs velem, mert semmi színező dolog nem ér a fogamhoz, csak koromnál fogva azért nem árt egy kis fehérítő. A lényeg hogy működik, de kizárólag kúraszerűen szabad használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 5.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 5.

hosszas keresgélés után ezt választottam kislányom első fogkrémének, és nem bántam meg, nagyon szerette. Két évig csak ezzel mosott fogat, mostanra váltottunk, mert olyat szeretne, ami már habzik, mint a nagyoké.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 5.

évek óta csak ezt használom, az egyetlen, amitől nem vérzik az ínyem, én vadul szeretek sikálni, és ezzel tehetem meg egyedül :) Ha néha elcsábulok, és mást veszek, mindig rossz vége van és szaladok vissza ehhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 5.

nekem ez még mindig túl durva sörtéjű, sajnos vérzett tőle az ínyem. De megtartottam takarítás célokra, arra teljesen jó.Ha már a környezetbarát termék a cél, lehetne a csomagolása sokkal sokkal kevesebb papírból is!

Anemone01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 3.

Évek óta ezt használom. :)
Sokáig elég és jobban bevált a bolti fogkrémektől. Segít megelőzni a lepedékek lerakódását.

klddr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 3.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 3.

Teszi a dolgát, tényleg irtó puha a sörte, kellemes csalódás volt. Az első pár alkalommal még érezni lehetett a fa ízét, ami kicsit kellemetlen volt, de utána gyorsan elmúlt.