Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

EngelWhite
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 3.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 3.

Ínyproblémákra ajánlották: fogfájás, vérzés és néha gyulladás. Mióta használtam a vérzés és a gyulladás is teljesen elmúlt, ahogy a fogfájás is sokkal ritkább és gyengébb, mint előtte. Az íze tényleg borzalmas, de feltételezem, hogy a cserszömörce miatt. Biztosan újraveszem és kipróbálom az összes ízt belőle, hátha valamelyik jobb kicsit. (citrom, mentol és keserűmandula létezik belőle)

csill87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 2.

Jajj nekem ez nem jött be. Alig akar elfogyni. Véletlenül vettem amúgy, fura a színe, és tartósan nem is fehérítő. Bajt nem csinál, de nem is olyan jó mint a sima sogbal white now. Annak az íze is sokkal jobb

fioretta
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 2.

Fogkőleszedés során a dentálhigiénikus ajánlotta ezt a terméket. Sajnálom, hogy nem ismertem, nem próbáltam hamarabb, pedig sok fogselymet használtam már, de ez valahogy nem akadt a kezem közé soha... Azelőtt a fogselymezés egy kellemetlen valami volt, ezzel szinte örömmel végzem.
Puha, széles-lapított, "selyemérzetű", nagyon kíméletes vele a tisztítás, nem vágja az ínyt, könnyen besiklik a legszorosabb fogközökbe is, nem "pattan át". Az enyhén mentolos kellemes íz még egy plusz pont.
Nem is értem, hogy a többi fogselyem miért olyan durva, foszlós, "fonálszerű", ez az egyetlen ami ilyen típusú (?)

macooka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 2.

A márkától a Natural Extracts szenes változatot imádom, ezt viszont nem szerettem túlzottan, örültem is mikor elfogyott. Nem éreztem úgy a fehérítő hatását, mint annak, ráadásul ebben nekem a mentol is túl tolakodó. Habzani viszont jól habzik.

macooka

Nagyon válogatós vagyok fogkrémek terén, de ez most nagyon tetszik, pillanatnyilag ez a kedvencem, újra is vettem. A mentol benne nem túl erős, jól is habzik, ezért nem kell belőle túl sokat nyomni, ráadásul én is észrevettem némi fehérítő hatását. Próbáltam a Max White szenes párját, az nem jött be így.

Nessy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 2.

Igen, a csomagolás már kicsit modernebb, élénkebb, egy bergamott héja látható rajta. Legtöbbször fehérítős fogkrémeket használok, mivel nagy teás vagyok, de ez a termék nálam kiemelkedik a mezőnyből a kellemes ízével, tisztító és fehérítő hatásával (van jó pár versenyző, szép eredményekkel). Valószínű szerencsés is vagyok, bár én sosem éreztem így, de mikor utoljára voltam fogkő eltávolításon és sópolírozáson, a dentálhigénikus megdicsért, hogy milyen szép fehér a fogaim alapszíne és tényleg csak tea/kávé foltokra kell odafigyelnem, azóta jobban hiszek benne...

A termékről bővebben: az állaga valahol a krémes-zselés között van, nagyon tetszik az íze, natúr citrusos, a fogközökben is szépen tisztít, jobban mint a Splat White Plus, ami a barátom kedvence. A fehérítő hatás nekem látványosabb mint eddig bármivel, nem vérzik tőle a fogínyem és nem lesznek érzékenyek a fogaim. A habzása több mint elég, utána a szájérzet kellemes, friss.

Up:
Örülök, hogy lassan elfogy.
Kicsit szemcsés, ez először nem tűnt fel, annyira lenyűgözött a hatása, így a vége felé már elegem lett belőle. Hosszútávú használattal kialakult egy enyhe érzékenység, szerintem a szemcsék miatt.
Hatékony fogkrém, de mindennapi használatra nem ajánlom, megyek vissza a Biomedhez. :)

katalinmester13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 31.

2019. június 20.
Ritkán használok szájvizet, mivel érzékeny fogaim jól elvannak a zöld Elmex fogrémek bármelyikével. De egy-egy áfonyázós nap után szükség van egy kis besegítésre. Ilyenkor a gyümölcssavtól elvásott fogaim hálásak ennek a szájvíznek. Én úgy érzem, hogy csak az Elmex szájvizei tesznek jót a fogaimnak. Az eddig próbált más márkák csak bántották, még érzékenyebbé tették őket. Szerintem ez és a lila is tökéletes öblögető szerek.

2019. november 21.
Újabb 400 ml "elfogyasztása" után a véleményem változatlan: nagyszerű termék.

2020. július 31.
Harmadik üveg: pipa

Meli456
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 30.

Nekem ez a kedvenc fogkrémem. Nagyon szépen eltüntette a fogínygyulladást és szuper friss leheletet biztosít. Az összes eddig használt fogkrémek közül csak ezután éreztem igazán, hogy tiszták a fogaim és az egész szám belülről. Az íze valóban nem a megszokott fogkrémízekhez hasonlít, de kezdetben én annyira el akartam tüntetni a fogínygyulladást, hogy az ízével nem is nagyon foglalkoztam, de rossz semmiképp nem volt. Utána pedig azért vettem mindig újra, mert ez tisztított a legjobban.

Gica81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 30.

Nagyon jó vele fogat mosni. Kicsit fura volt, hogy nem úgy habzott mint a többi fogkrém, de ettől függetlenül ugyanúgy tisztítja a fogakat és az utóhatása kellemes leheletet biztosít.

ujvarikatus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 30.

Nem a legolcsóbb, de annyira sokáig elég, még így is, hogy minden nap egyszer használom. Finom az íze, szépen fokozatosan fehérítette ki a fogaimat. Én nagyon szeretem.