Best of Beauty 2019

Legújabb vélemények - Fog- és szájápolók

Hene
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

Kellemes erzest biztosit, friss lehellet es szepen eltavolitja a lepedekeket! Fogaim feheritve vannak szoval arrol a hatasrol nem tudok velemenyt mondani!

marsala
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

Soha nem gondoltam volna, hogy fogkefe és fogkefe közt ekkora különbség van, de tényleg, mindenkinek ezzel kellene fogat mosni :) Nem bántja az ínyemet, alaposan tisztít. Sajnos kissé drága, 3-as csomagban, leakciózva szoktam venni.

ponilopopolopo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 22.

imádom ezt a fogkefét, az érzékeny ínyemet sem bántja

April13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 22.

Őszintén szólva ennyi pénzért (ahogy láttam a webshopjukban, 5500 Ft) soha az életben nem jutott volna eszembe beszerezni egy fogkefét + fogkrémet, de egészen kicsi korom óta folyamatosan üldöző szerencsémnek hála, teljesen ingyen szert tudtam rá tenni - ősszel a forgalmazó pár hetes nyereményjátékán egyik nap sikerült megcsípnem napi nyereményként a kék színű (Daydreamer - szedres) szettet, amit ingyen el is küldtek futárszolgálattal pár nap alatt.

Amúgy utálok minden mentolos fogkrémet (fáj, irritáló érzés az egész számnak a mentol általában), eddig ez az egyetlen olyan mentolt is tartalmazó fogkrém, ami kíméletesen nyújt számomra tökéletes frissességérzetet, meglepően más, mint bármilyen általam eddig próbált mentolos fogkrém. A fogkefe lágy, mégis hatékony tisztítóképességével is teljesen meg vagyok elégedve, így borsos ára ellenére is tuti el fogok rajta gondolkozni, hogy vegyek magamnak újra, ha elfogy a fogkrém és elhasználódik a fogkefe!

April13

Vicamici
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. január 20.

Nekem nagyon megtetszett ez a fogkrém. Finom, jól habzik és normálisan tisztítja a fogaimat. Friss érzet marad utána a számban. Kár, hogy van benne SLS.

JosiePackard
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 20.

A legeslegkedvencebb higiéniás termékem, évek óta újraveszem, nagyon bevált. :) Szájvizek tekintetében nem a legkedvezőbb árú, de teljes mértékben megéri. Elég tömény önmagában, viszont vízzel hígítani nem nagy kihívás. Sokkal-sokkal tisztább érzetet nyújt fogmosást követően, illetve folyamatos használat mellett a fogaimat is fehérítette. Ínyprobléma és szájsebészeti beavatkozás után is sokat segített. Más termékekhez képest kicsit természetesebb, valamint örülök annak is, hogy magyar termék. Nagyon ajánlom. :)

Amadea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. január 20.

A Sparkly White mellé felzárkózott kedvenc fogkrémnek. Frissítő érzést ad, szépen tisztít, jól habzik, de nem marja és nem szárítja a számat. Biztos, hogy újra fogom venni.

Sophielle
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. január 20.

Ez az első fogselymem, szóval erre való tekintettel értékelem. Lehet, hogy csak rosszul használtam (bár teljes mértékben a mellékelt ábra alapján jártam el), de nekem legalább 5 helyen annyira felsértette az ínyemet, hogy vérzett. Szerintem azért lehetett, mert olyan vastag, hogy annyira sok erő kellett ahhoz, hogy befeszegessem a fogaim közti résekbe, hogy ezzel a lendülettel el is vágtam vele az ínyemet. :( Idegesített, hogy bolyhozódik, mintha vattát ettem volna. De legalább olcsó.

ainatol
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. január 20.

Több, mint 20 éve használom ezt a fogport, mert se a fogkrémet se a mentolt nem bírom. Jól használható hagyományos és elektromos fogkefével is. Gyakorlatilag semmilyen íze nincs, nagyon alaposan tisztít, ritkán kell fogkövet leszedni.
Drogériákban nem mindig van, de eddig bármelyik gyógyszertárban kaptam.