Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Lorena
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 27.

Nem rossz, de kell mellé testápoló. Személy szerint én jobban kedvelem a picit illatosított, hidratálót tartalmazó változatot.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 26.

Imádok kádban fürdeni, ráadásul kisfiam mellett az az esti 5-10 perc kikapcsolódás aranyat ér. A Tetesept habfürdőit nagyon szeretem, szerintem majdnem mindegyiket megvettem, ami eddig a piacra került. Ez is egy igen kellemes darab, bár a jázmin erősebben érződik, a bergamott sajnos nagyon a háttérbe szorul. Ettől függetlenül finom, tartós, a vízben is jól érezhető illat. Ahogy megszokhattuk, dús és tartós habot képez. Nem irritál, kicsit szárít is, de én majdnem minden este használok testápolót, így ez engem nem zavar.

pakbak
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 25.

Egy kicsit karakteres illata van, de esküszöm izomlázra, becsípődésre, fáradt és rottyon lévő testre ennél jobb csodaszer nem létezik. Mindent elmúlaszt, és utána még jót is alszol. A többiekkel ellentétben én nem gondolom, hogy olyan nagyon drága lenne, DM-ben olcsóbb, és amúgyis a csomagolásán írt adagnak a fele is elég egy fürdésre.

anreni9
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 24.

Őszintén nem vártam sokat ettől a terméktől. Végeredményben az illata kellemes volt, egy-egy alkalomra tökéletes, de lehet nélküle élni.

Saranhuone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 24.

Ajándékba kaptuk. Kék lesz tőle a víz, habzik mint állat de kb. ennyi. Az illata a flakonból érződik, igaz elég mű de a vízben már nem. Elfürödjük de magamtól nem venném meg.

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 22.

Hatalmas habja van, erős gyümölcsös illata van, ami szépen betölti a fürdőszobát. Nagyon fincsi, relaxáló, több fürdésre is elég. Abszolút megéri.

starflo
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 22.

Megadom az 5 csillagot, mert semmi kifogásolható nincs benne, de a termékcsaládból nem ez a kedvenc illatom. Ez viszont ízlés kérdése, mint habfürdő tökéletesen teljesít.

starflo

A kedvenc habfürdőm a termékcsaládból, számomra ez egy tökéletes illatt. Tartós illatta belengi az egész fürdőszobát, nyugtató hatással van ezáltal rám, a habja sűrű, a bőrömet nem szárítja, ennél többet nem lehetne elvárni. Mindig tartok belőle itthon.

Fehereszti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 21.

Valami elképesztően jó kis termék ez. Amúgy is szeretem a márkát mert szép incis termékeik vannak, szóval megfogadtam nem fürdetem a babám sem semmilyen parfümös, irritáló cuccal. Nagyon szeretjük, néha én is használom akár arrcmosásra is, a babám bőre is pihe puha tőle. Abszolút megéri az árát, újra fogjuk biztosan vásárolni.

vador
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 21.

Intenzív illatú, jó habzású habfürdő nagyon szép csomagolásban. A Hammamért indultam eredetileg, de megszagolgattam a teljes választékot és végül elcsábultam rá. Abszolút nem bánom egyébként, mert fürdőterméknek kellően különleges, enyhén keleties, mégis friss, picit púderes virágillat, parfümnek nem annyira hordanám, de ebben a formában imádom.
Mivel úgy tapasztaltam, egyáltalán nem szárítja a bőröm, időnként tusfürdőként is bevetem.