Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 20.

Jól sikerült fürdősó az Isanatól. A kristályok száraz állapotukban világos orgonalilák, a vízzel érintkezve sötétebb árnyalatúvá válnak. A teljes kád víz eléggé megfakítja, halvány tintakék árnyalatú lesz a víz színe. Az illat kellemes, édes ananászos-gyümölcsös, abból is a műanyagos fajta, ettől függetlenül tetszik. Az oldódás után is megfelelő az illat intenzitása, persze, hogy enyhébb, ugyanakkor mégis érezni. A csillámok nekem nem tűntek fel, el is felejtettem, hogy csillámos, csak utólag vettem észre a tasakon, de ez nem jelent semmit, mert elég vaksi vagyok. Mindenesetre a bőrömön a fürdő után nem maradt egy csillám sem, pedig akkor már kerestem. A bőrömet nem bántotta, kényelmes érzetű volt a fürdő után, a testápolót azért nem hagytam ki.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. augusztus 19.

Hasonlókat tapasztaltam, mint amit Tvylvis leírt, a márkának sokkal jobb fürdősói is vannak, az most nem hagyott mély nyomot. A kristályok illatában száraz állapotban én határozottan felismertem a rebarbarát, arra számítottam, hogy majd oldódás után is marad valami a friss, kissé fanyar, savanykás illatból. Szinte semmi és ezt nem azért mondom, mert az orrom megszokta volna, hiszen a fürdés után pár perccel visszatértem a fürdőszobába és akkor sem éreztem az illatot. A pinkes piros kristályok oldódása is kissé lassabb volt a szokásosnál, kézzel kellett kavargatnom a vizet, hogy feloldódjanak. A víz halványpiros színű lett, ezenkívül nem sok élményt nyújtott. A fürdés után nem éreztem a bőrömön semmiféle kellemetlenséget, finom és tiszta érzetű lett a bőr felszíne, a testápolót azonban én sem hagytam ki utána.
Intenzívebb illatot és színesebb vizet vártam, ha már poolparty. Így csak három csillag.

Palma215
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 19.

Ez a habfürdő egy élmény. Az az érzékien finom, erős, de nem tolakodó illata van, egyszerűen fenséges. Jól is habzik, imádtam.

zsuzslukacs
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 19.

Nagyon ritkán választok fürdősókat, viszont a hideg téli hónapokban nélkülözhetetlenné vált az esti rituálék alatt. Nagyon kellemes és nyugtató az illata, ami hatékonyan segíti az ellazulást egy-egy hosszú nap után. Én elég nagy adagot öntöttem a fürdővízbe, nem bíztam a véletlenre, de jóval kevesebb adag is elegendő lett volna. Az őszi hónapokban úgy érzem újra le fog kerülni a polcról. :)

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 18.

Se a mangóhoz, se a papayához nincs igazán köze az illatnak, inkább valami művi multivitaminra emlékeztet. Ráadásul van benne egy erős műanyagillat, vagy valami hasonló, ami kifejezetten irritálja az orrom. A vízben mondjuk javult, mert sokat vesztett az intenzitásából. Elhasználtam, egynek elment, ennyi.

Tvylvis

Kellemes, frissítő, jól eltalált nyári illat. A citrus és a menta nálam mindig jöhet, most sem csalódtam. A vízben is igen intenzíven megmaradt. Minőségre hozza a márkától megszokottat. Nem szárít, de én az esetek többségében amúgy is használok testápolót fürdés után. Vettem belőle utánpótlást.

lenochka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 18.

Tökéletes hidratálás, finom illat. Mindegyik tusfürdője szuper, de a classic a leg leg legjobb! 😍

kissagi19
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 18.

Szivárványos csillápóni illat.
Habzik, mangós-ananászos illata van, kellemes benne lubickolni.
Szerintem vicces kis fürdősó, ár-érték arányban megfelelő. Újra nem veszem, de nem bántam meg, hogy kirpóbáltam

Makranc
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 18.

Isteni az illata, de ezt már megszokhattuk a Body Shop tusfürdőknél. Krémes, kevésbé habzó textúrájú, ami sokkal hidratáltabb érzetet ad, mint a géles formulájú társai, ez elég szimpatikus benne. Az illata nem túl gejl szirupos, hanem üdítően krémes, szerintem télre/nyárra egyaránt jó választás lehet. Az ára kissé borsos egy tusfürdőért, illetve géles társaihoz képest, de meglátjuk hosszabb távon mennyire válik be.

Palma215
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 18.

Én szeretem. Apró szemcsés, isteni kókuszos illatú, finom álagú, szerintem kellemesen radíroz, a bőrt puhává varázsolja, így nyárra tökéletesen szuperált. És a kellemes illata megmarad a bőrön is, szóval imádom.