Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Sisszy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 14.

Elég gyenge fürdősó, vizet sárgásra színezi. Az illata nem marad meg semeddig.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 14.

Ez a terméksorozat rettentő jól sikerült. A pacsulis is finom, a szantálfás levett a lábamról, ez pedig a kettő között landolt. Intenzív, a vízben is megmaradó, kissé maszkulin levendulaillat. Nem teljesen természetes, van egy erőteljes férfias beütése, de nekem kifejezetten tetszik. Szokás szerint nem irritál, nem szárít, de jól esik utána a testápoló. Fogok még venni belőle, nem is kérdés.

Lona22
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 13.

Nagyon kellemes illata van, nyugtató. Nem szoktam egész tasakkal használni.

TAnna94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 12.

Jó illatú fürdőgolyó, puhává varázsolta a bőrömet. Fehér színe miatt a kádat sem "koszolta össze".

TAnna94

Az első Stenders fürdőgolyóim között volt. Nagyon szeretem az illatát, sokáig lehet érezni a fürdőszobában használat után is. Nem színezi be túlságosan a vizet, de azért jól néz ki a halványrózsaszín. Olcsó.

Rainbowgirl14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 11.

Nagyon jó az illata, nem is habzik rosszul, de sajnos nem tartós a habja.

Rainbowgirl14

Nagyon szuper, nagy és tartós habot csinál, kellemes illatú, már többször is újravettem. Sokáig elég, ár-érték arányban a legjobb.

Blackxentric
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 11.

Kellemes illata van, jó volt elhasználni. A csomagolás is tetszett.

Irudi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 11.

Egy másik Urtekram samponnal együtt rendeltem meg ezt a mindenmentes mindenmosót :)

Én samponként használom, mert eddig minden SLS tartalmú sampontól veszettül viszketett a fejbőröm.

Fodrász tanácsára ezt is úgy használom, hogy egy üres flakonba nyomok ebből egy kicsit (üres Urtekramos flakonba egy ujjnyit kb.), azt felengedem vízzel, összerázom, és a keveréket masszírozom bele a hajamba. Így is tökéletesen felhabzik, és elég egy alkalommal csak egyszer átmosni a hajamat.

Amit szeretek benne, hogy valahogy megemeli a hajtöveket, és nem laposodik el a hajam 2 nap után sem. + annak ellenére, hogy "mindenmentes", teljesen meg vagyok elégedve a tisztítóerejével.

Amit viszont nem szeretek benne, az az "illata". Tudom, nincs benne parfüm, de sajnos nem semleges, vagy babaillatú az eredmény, hanem...valahogy fura :/

A másik, hogy néha ettől is viszket a fejbőröm...

Purrfect
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 10.

Az illata nem tetszik..de ez még nem is olyan nagy baj, de valamiért viszketek tőle. Testápolóval elmúlik, de azt hittem ettől nem fogok. Maradok a Gabi baba tusiknál.