Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. április 10.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. április 10.

Nagyon szuper fürdősó, cseppet sem szárítja a bőrt, csodásan puhít és kitűnően ellazít. Mivel illatmentes, igény szerint jól kombinálható különféle illóolajokkal és fürdőtermékekkel is.

bebimosomedve
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 10.

Isteni illata van, nagyon jol habzik szoval nem kell sokat hasznalni belole. Az illata viszonylag jol megmarad de mar hozzaszokott az orrom a parfumje miatt (ami szinten isteni ha tetszik ez az illatvilag ajanlom!!!). Egyaltalan nem szarit, puha lesz a borom tole.

narancsdzsem
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 10.

Enyhén száraz bőrre a legjobb! Biodermát simán lekörözni,és pattikat sem okoz.
Ez egy nagyon nagy dobás!

Biancah
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 10.

Én mondom, csodaszer! Glam maker ajánlására tettem egy próbát vele, az ára megmosolyogtató 800 Ft!?
A bőröm full bársony, a hátamon és a felkaromon a pici pattik száma mérséklődött (Jó, mondjuk vissza kellene fogni a tejfogyasztást is és akkor lenne az igazi.) Végigültem 20 percet egy kád vízben vele. (legközelebb viszek egy könyvet, mert azt rohadtul untam :)) tök jó felhasználási lehetőségeket olvastam itt, köszi! Örülök, hogy rátaláltam, szóval amíg nem oldják fel az utazási tilalmat, és mehetek vissza a tengerhez, marad ez. Mindig fogok itthon tartani.

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 9.

Nem voltak nagy elvárásaim vele kapcsolatban, és nagyon kellemes meglepetés volt: fantasztikus illata van, szinte alig színezi el a vizet, picit még habzott is. Annyira tetszett, hogy valószínűleg újraveszem, az eddig próbált legjobb Balea fürdősó!

TAnna94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 9.

Ez az egyik legszebb fürdőbomba, és az illata is nagyon kellemes. Hátránya, hogy utána minden csillámos lesz, de ennyit ki lehet bírni :)

Renikke
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 9.

Kis mennyiség rengeteg habot képez, imadom. Illata is jó!

Lorna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 6.

Mint egy halvány lila álomban úsznék olyan gyönyörű az a púderlila árnyalat, amire színezi a vízet.
Sokáig tart amíg eloszlik a fürdőbomba, és csillámot is lök ki magából. Kicsit olajos a víz, de nem zavaróan.
Az illata tényleg nem túl erős, én rendelni szoktam Lusht mert nincs bolt a városban, és úgy sokszor olyan illatút kapok, amit magamtól nem választananék. Megkönnyebbülés volt, hogy nem volt olyan erős illata.
Biztos újravenném, engem nagyon levert a lábamról.

nellik
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 6.

Ajándékba kaptam, meglepődtem a hatalmas habtól, amit csinált.
Az illata isteni, luxusérzetet kelt, nekem a teljes relaxáció. Kevés kell belőle, így sokáig elég.
Notinon láttam, hogy lehet rendelni.

Bettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 5.

A boltban nagyon megtetszett az illata. Erős cseresznye illat, kicsit marcipán illatú nekem. régen volt ilyen gyerek gyurmám, olyan illatú. A vizet nagyon halványan színezi csak el, és sajnos fürdés közben már nem érezni az illatát.