Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Odriuss
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 24.

Csudajó termék :) a fürdés után nagyon puha lesz a bőröm és az elhalt hámsejtek is eltűnnek, a krémet is sokkal jobban és gyorsabban beszívja a bőröm és sokkal tovább hidratált marad. Ár érték arányban nagyon megéri.

Lanie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 24.

Ariana Grande God Is A Womenjéről elnevezett, nekem nagyon kóla illatra emlékeztető fürdőbomba, csodálatos csillogó lila színben.

Lanie

Hát én sokat adnék azért, hogy ilyen illata legyen a klotyómnak :D Fantasztikus illat, én a tömjént éreztem ki belőle a legjobban, de ez azért érdekes dolog, mert mindenki mást érez benne először, attól függően, hogy mi a személyes ízlése.

Lanie

Számomra nagyon emlékeztet a tipikus bogyós gyümölcsös szénsavas italok műanyag gyümölcs illatára és képtelen vagyok ettől elvonatkoztatni sajnos.

Lanie

Kifejezett felüdülés az ilyen fűszeresebb citrus illat főleg télen amikor a legtöbb embernek másról sem szól a Lush mint a Snow Fairy cukormázról. Imádok mindent ami gyömbér, nekem ez a termék nagy kedvenc.

gabika23
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 23.

Az illata nem túl kellemes és az állaga sem, eléggé nehezen oldódott fel a kádban.

Fannitazia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 23.

Epres és tejszínes illatú, nem minden nap használom, de pont jó arra, hogy kizökkentsen a megszokott habfürdők illatából (ami az én készletemben megtalálható).

Jolan1206
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 23.

Nagyon jó kis vegán termék! Szereti a kicsi bőre! Ráadásul úgymond minden mentes SLES , SLS , LAS , parabén,szulfátok. Emellett állatokon sem tesztelték, ez külön plusz pont!

Sziporka88
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 22.

Imádom az illatát! Mintha egy rózsakertbe merülnék el. Vegán. Nagyon kevés elég belőle az óriási habokhoz. Nem szárítja a bőrt.

laracroft
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 22.

Nem egy durván erős illatú fürdőbomba, de nekem nagyon tetszik. Az illata inkább fásan-fűszeresen virágos, mint simán csak jázmin és orgona, de épp ezért tetszik.
Finom púderlila (megállja a helyét a lila tej hasonlat), ezüstösen gomolygó csillámokkal, ici-pici habzással. Nem szárít, nem hagy olajos réteget a bőrön és nem fog be semmit, úgyhogy nálam szeretem-termék lett. :)