Legújabb vélemények - Fürdőtermékek

Vancsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 21.

Csodálatos! A színei, az illata, a csillogás a vízben!

laracroft
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 21.

Hát, engem nem nyűgözött le.
Barack.
Barackszínű víz, enyhe édeskés-barackos illat (ami hamar elillan - a bőrömről és a fürdőmből is), gyors feloldódás, éééés ennyi.
Aranyos, de ennyi pénzért gyengécske.

laracroft

Karma illat imádóként azonnal lecsaptam rá. Sajnos csak utólag olvastam itt a vélemények között, hogy szekrényillatosítóként is működhet, mondanám, hogy kipróbálom ;) de nekem ez inkább egy megnyugtató kádfürdő illata, mint a ruháimé.
Habfürdőnek nem az igazi, mert kevés habot képez. A vizet lilára színezi, de az megy a hamvasító samponomnak is. A bőrömet viszont magenta színűre, na igen, fürdés után erre oda kell figyelni. Az illata viszont hosszan megmarad, a bőrön és a fürdőszobában is. Olyannyira, hogy ha este ezzel fürdök, másnap délutáni edzésnél még karma illat árad belőlem!
Az én bőrömet nem szárította ki, de fürdés közben sokszor éreztem, hogy kicsit mintha húzódna és viszketnék tőle...pedig az én bőröm nem egy válogatós fajta. A zuhanybomba nekem jobban bejött, kár, hogy az most nem kapható.

Esztii78
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. április 21.

Használat közben és után nem érezni az illatát és valami undorító termék ez.