Legújabb vélemények - Hajfestékek

indingo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 19.

A képen látható színt próbáltam, gyönyörű meleg árnyalat. Dupla mélyápoló hajpakolás van a dobozban, amely jó pár alkalomra elég. Szép fényes lett a végeredmény, könnyű volt használni.

Saranhuone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 18.

Jöttem hódolatomat kifejezni, egy ez fantasztikus termék! Régóta létezem már sötétkék hajjal, nemrég jött, hogy kipróbáljak pár világosabb kék tincset és elkezdtem nézelődni, mit használhatnék, míg végül kipróbáltam ezt. Korábban hasonló műveleteket szőkítőporral, majd hajradírokkal csináltam de sosem sikerültek első nekifutásra és a hajam is mindig látványosan kiszáradt, kellett pár pakolás, hogy újra szép legyen. Épp ezért hosszú évekig nem folyamodtam ilyesmihez, egészen mostanáig. Meglepetten tapasztaltam, hogy a 45 perc hatóidő alatt a kijelölt tincseket gyönyörűen leszőkítette, az eredeti hajszínemhez hasonlóra, amit még soha egy termékkel sem tudtam elérni. Már csak ezért is járna neki a max csillag de ami a ráadás, hogy abszolút semmi károsodást nem látok, semmi szárazság vagy törés, a hajam azokon a részeken is ugyanolyan csillogó és sima, mint a nem kezelt részen. Pedig még a hozzá adott balzsamot sem kentem fel, azt a rászínezés utánra tartogatom. A cucc kevesebb mint a felét használtam fel, a másik felét eltettem arra az esetre, ha újra neki kellene futni, de nem. Majd jó lesz, ha lenőnek a mostani tincsek. Ha még azt felraknám egy második fordulóra, tuti, hogy tényleg platina lenne de nekem most nincs szükségem ilyen világos színre.

timocka01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 18.

Az 5_8 mogyoró barna árnyalatot próbálta. Nagyon könnyű használni a hajfestéket a felvivő flakonnak köszönhetően. Jó a festék állaga, nem folyik, nem csöpög. Az illata sem olyan szúrós, mint más hajfestékeknek. A használati utasításban minden le van írva, úgyhogy aki még sosem festett korábban hajat, minden kérdésére választ kaphat. A dobozban találunk védő kesztyűt és egy tasak hajbalzsamot is.  A végeredmény szinte megegyezik a csomagoláson lévővel. Szép fényes lett a hajam és elfedte azt pár ősz hajszálat is, ami az utóbbi időben megjelent. Csak ajánlani tudom.

Pen
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2023. november 18.

A régi csomagolásút évekig használtam, aztán jött az új, nagyobb doboz+ aplikátorral. Sajnos jól betároltam belőle amikor akciós volt. Kegyetlen rossz, legalábbis a barna szín. Alig fogja be a hajam,kb olyan mintha kiszívta volna a nap.Vöröses, fakó a hajam egy-két mosás után, holott az elődje tökéletesen tartotta a színét, volt hogy csak a haj tövét kellett festeni emiatt. Sajnálom, most kereshetek más hajfestéket, mert ez katasztrófa.

Seahorse82
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 16.

Én a meggyes csokit próbáltam, elég szép lett. Viszont tényleg több, mint egy színező, mert a hajvégből nem igen kopik ki. Most vettem egy vadszilva árnyalatot, kíváncsi leszek milyen lesz.

Sophie0517
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. november 16.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. november 16.

12-0, és 12-19 kevertem 75%-25% arányban, 9%-os oxival. 35 percet volt fent a világos szőke hajamon. Csodálatos hamvas, igazi északi szőke lett, sárga tónusok nélkül. Max pont!

Bonnieoo7
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 15.

Szerettem volna leadni a nagy éves rendelést családtag kérésére nagyrészt ebből a termékből állt volna, de meglepődve tapasztaltam, hogy nincs... természetesen rendeltem, minden egyebet, ez viszont nagyon hiányzik a listáról!
Remélem átmeneti a dolog, mert Best of termék, de sajnos nagyon úgy tűnik, hogy nincs.😌

aalexaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 15.

Kiárusítják a dm-ben, 50%-os akció van rá (1499 Ft), így kipróbáltam a kékesfekete árnyalatot, mivel már régóta szemezek vele, csak az ára tartott vissza. Tegnap festettem, úgyhogy a tartósságáról majd csak később tudok nyilatkozni. Felvinni könnyű volt, nem csöpögött, nem folyt mindenfelé. Az ammóniás szaga egyszer-egyszer megcsapott, de nem volt nagyon vészes, pedig nincs ablak a fürdőszobában. Bőrről, kádról simán lejött, nem lett minden csupa kék mindenhol. A színe gyönyörű, csillogó fekete, bár a kékes csillogást nemigen látom (eddig minden kékesfekete hajfesték sima hollófekete volt rajtam). Nem roncsolt, sőt, a hajam nagyon puha, könnyen kezelhető volt a használata után, olyan szép göndörre sikerült formázni, mint még kb soha :D A balzsam is egész jó, az illata kissé szokatlanul fűszeres, nem az a tipikus hajbalzsam-illat. Plusz pont, hogy összesen 120 ml a cucc, így a kulcscsontig erő hajamra elég volt egy doboz, és még a balzsam is visszazárható, többszöri használatra való mennyiség. Egyelőre elégedett vagyok.

Üpdate: Több mint egy hónapja festettem, és már van lenövésem, viszont nem igazán érzékeltem kopást, pedig hajmosáskor még mindig lila színt enged magából. Ennek ellenére nem fog meg semmit. Napfényben a kékes csillogást is láttam, és még most is határozottan hűvös fekete, nem lett barnás. Továbbra is nagyon meg vagyok vele elégedve, szívesen újra is vettem volna, de természetesen már egy darab sem volt belőle. Sajnálom, hogy csak így kivonáskor találtam rá - bár elég tipikus :D

siss
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 12.

Jó ez a koncepció.Itt böngészve találtam rá.A Dark Brunette árnyalatot használom. Casting hajszínkrémmel festek barnára és ezt használom mellé. 8 hetes hajtövem máskor már festésért kiált,de mióta ezt használom kiegészítésként sokkal tovább bírja. Nincs olyan látványos a kopás mint eddg,pedig sok ősz hajszálam van.
Maga a kence bordós-lilás színű,nem kell tőle megijedni,a haj nem lesz olyan színű. Érdemes beáldozni erre a célra külön pólót és törölközőt. Én nem használok kesztyűt hozzá,de a bőrt befogja. Szappanos melegvízzel lejön amúgy. Fejbőrt nem fogja be. Nem konkrétan színez,ősz hajszálakat sem,de mégis gyönyörűen kiemeli a hajszínt,frissíti és az ősz sem úgy virít. Önmagában szárít kicsit,nem olyan sikamlós a haj tőle,én minden hajmosáshoz használom. Mostanában balzsam után,így puhább a hajam. Leöblítés végén tiszta a víz,de következő hsjmosáskor színes a hab,tehát biztosan beépül valamennyire a színpigment. Izzadásnál,esőben nem árt figyelni mert összefoghatja a ruhát. Ja,az illata isteni. Volt már,hogy megkérdezték mi ez a finom illat a hajadból?
Biztos,hogy újraveszem. Én ajánlom!

KisCsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 12.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 12.

Sokáig a Garnier color naturals hajfestéket használtam, de a legutóbbi alkalommal a sötétszőkének aposztrofált festéke feketét csinált a hajamból. Kb. 2 hónapba telt mire elfogadható színre fakult, addigra azonban kiütközött a lenövés meg az ősz hajszálak.
Félve vettem meg ennek a márkának szintén sötétszőke (6 - 0) festékét és direkt nem hagytam fenn, csak ~20 percig.
Nagyon szép természetes sötétbarna lett az eredmény, abszolút tetszik.
Előnyök:
teljes fedés, ősz hajszálakat is,
Habos-krémes állag, könnyű felvinni,
Olcsó
Természetes hatású

Hátrányok:
Még a vállig se érő hajamra is 2 doboznyi kellett
Ahol a nyakamhoz ért, csípett és irritált
A hajvéget kiszárítja