Legújabb vélemények - Hajfestékek

nerukise
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. november 10.

Korábban jó tapasztalatom volt ezzel a hajszínezővel, de tegnap szőkitett hajamra raktam rá a Cotton Candy színezőt. Fontos említenem, hogy a hajam töve és oldala szőke volt, de volt egy rész a hajamba, ami még zöld volt. Gondoltam, hogy a zölddel nem fog boldogulni, de 2 óra múlva sem fogta be a a szőkített részeket. Egyáltalán. Már használtam párszor Manic Panicet, eddig nem is volt vele bajom, de ez a szín konkrétan kiszőkített hajon nem látszódott meg, lesokkolt. Ha majd máskor új színt próbálok ki a Manic Panictól, updatelem az értékelést, de eddig még 1 csillagot sem érdemel ezek után, hisz halvány nyoma sem látszik a rózsaszínnek, pedig a vállamig sem érő hajamra az egészet felkentem, de 0 eredménye lett, mintha nem is festék lett volna rajta, hanem csak egy ápoló maszk...

katalinmester13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. november 10.

A 3-0 sötétbarna árnyalattal festettem be a hajam. Ez a sötétbarna az igazán sötét sötétbarnák közé tartozik. Az előírt hatóidő alatt majdnem sikerült neki teljesen befedni a nagyon makacs ősz hajszálaimat. Más festékeknek nem szokott sikerülni ennyi idő alatt. Valójában a felvivő flakonja miatt vásároltam, amit használni tudok majd az ennél olcsóbb felvivőflakon nélküli festékhez. De akinek nem szempont az ár és az állatkísérletmentesség, annak biztos tetszene. Nekem is tetszik, de a fenti okok miatt nem vásárolom meg újra.

Greeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 9.

Az étcsokoládéról annyit, hogy koromfekete. Döbbenet és sírás kísérte a tapasztalatot. Sötétbarna hajam van és egy majdnem azonos színt kerestem, hogy egy kis pluszt fényt, árnyalatot adjon. A dobozon melegfényű árnyalat van, ehhez képest hideg koromfekete lett. Horror. Le kellett növesztenem a hajam

A többi színt is próbáltam szóval ezért nem akarom nagyon lepontozni, mert azok rendben voltak. Viszont VIGYÁZAT, véleményem szerint ez a termék azért több annál, hogy csak színezőként hivatkozzanak rá. A világosabb színek valóbban hamarabb halványodnak, de igenis fest, nem úgy mint egy hajfesték, de megmarad, szóval ez nem egy bemosó. A világosabb árnyalatok egy rövid idő után vörösösre kopnak, véleményem szerint nem szépen ha nem fested újra.
Én annak ajánlanám, aki elhatározza, hogy szeretne hajszínt váltani, de kíméletesebb anyagot keres egy festéknél és szeretné a továbbiakban is festeni a haját és megtartani a már kiválasztott színt mert megszabadulni tőle nem fog. Ami pozítív, hogy kellemes az illata, könnyű használni és nagyon jó a kis balzsam ami benne van.

CeCeDrake
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. november 9.

Kiárusításban vettem a Tescoban, 600 Ft volt darabja. Vettem egyet, kipróbáltam.
Van pár szál ősz hajszálam, akkor látszik, ha össze van fogva a hajam. Olyan szerencsétlenek csórók, hogy pont azok vannak felül ilyenkor 😂 na hát ezzel szépen be tudom színezni. Különösebben nem zavar, de ennyi pénzért kipróbáltam, festeni sose fogom a hajam. Vettem még belőle pár darabot, egy ideig ez elég lesz. Szépen befogja azt a 3 szálat, nekem tökéletesen megfelel, amit nyújt ez 600 Ft-ért.

SaltyDog
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. november 5.

Fodrász festi, és persze vágja is a hajam, éppcsak rezes sötétszőke a színem- eredetileg majdnem fekete, és esélyesen sok-sok ősz hajam van már-, ezt is ő ajánlotta, ha nagyon szőkülnék- a rezesség pláne nyáron gyorsan illan- , akkor pár percre dobjam fel a hajmosás végén. Bő 5 hetente járok fodrászhoz, a negyedik hét után szoktam használni hajmosáskor, kb 4-5 percet van csak fent, szépen visszaadja a fényt, azt is kis kraftot , meg a töveket- göndör hajon azért nem eszelősen feltűnő- is elhomályosítja. 8-77-es, Light Blonde Copper Extrát használok, a fülig érő bobomra két-három fújásnyi megy a tenyerembe és úgy viszem fel- be sem fésülöm- aztán villámgyorsan kezet is mosok, mert fog, a szaniteren is meglátszik, ha ott maradna. Mosáskor jön le szín persze, de nekem két mosást szépen kibír. Hajszínezésre önmagában nem elég- arról sem vagyok meggyőződve, hogy arra találták ki- , frissítésre két festés közt kiváló, szerintem kb két éve használom, teljesen elégedett vagyok vele.Kiadós, nem szárít, nekem nagy segítség, ráadásul online, vagy fodrászcikkesnél könnyen beszerezhető.

Makk Zsuzsó
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. november 3.

Nos, a lényeg, hogy a 7.11 nekem inkább sárgás-vöröses, meleg árnyalatú lesz, nem hamvas. Az őszfedése gyenge közepes, maradok a fodrászkellékesnél kapható festékeknél.

GIldi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 30.

Erősen őszülök és egy ideje próbálom lenöveszteni a sötétbarnára festett hajam. Többször melíroztattam, így az alap világosszőke volt, helyenként világosbarna tincsekkel. A célom az volt, hogy a melírozott és a lenőtt részek között ne legyen akkora a kontraszt, és az egész ezüstös árnyalatú legyen. Ember tervez... Kétszer próbáltam ki ezt a hajszínezőt (Steel silver színben). Első alkalommal csak 5 percig hagytam fenn félve attól, hogy befogja az ősz szálakat, és kék lesz a hajam. Akkor csak enyhe hamvasító hatást tapsztaltam. Másodszor legalább 20 percig fent hagytam, és a melírozott, világosszőke tincsek valóban kékek lettek, az ősznek csak ezüstös csillogást adott. Remélem, hamar kimosódik. Nem teljesen vállalhatatlan, de az ezüstös árnyalatot meg sem közelíti. Előtte mindenképp ajánlott próbatincsen tesztelni a színt. Nálam ez elmaradt.

barbarahella
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 30.

7.432-es árnyalatot vettem meg. Hiába kevertem egy 8-as színmélységű szőkével (75%-a a szőke volt), középsötétvörös szörnyűség lett belőle. Szerencsére volt otthon C-vitaminom így közvetlenül festés után kiszedtem a hajamból a nagy részét. Nagyon nem ajánlom.

zsofff
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. október 28.

Én az s10-es festéket használtam. Ez volt az első ebből a termékből, úgy voltam vele, hogy megveszem. Nem vártam csodákat, tudtam mire hivatkozom, úgyhogy nem lepődtem meg az végeredménytől. Őszintén és kicsit világosabb hajszínnel szerettem volna, és a sárgás hatást eltűntetni a hajamból de ez nem jött össze:( nem a terméket hibáztatom, hiszen a paletta hajfesték kezdte nekem a sárgás színt előhozni (az volt az első hajfesték amit használtam) gondolom hátha ez helyrehozza, sajnos vitte tovább:/ tőlem kap egy 3-ast, a színnel önmagában elégedett vagyok, bár nem platina szőke hajszínt kaptam amit vártam volna, de egy drogériástól egyébként sem vártam többet. Az illata viszont nagyon jó, még másnap is érezni, de a hajat ezzel ellentétben szárítja, amit más hajfestéknél nem tapasztaltam…

Szabina002
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 25.

Nekem tetszik. Agyon lett festve a hajam szerintem annyi mindent próbáltam mióta nem fodrászhoz járok… lassan kezdhetem elölről minden szőkét kipróbáltam, annyira unom a festékvogatádt.
- Fontos volt az ára, nekem ez még megfizethető könnyebben, sokminden tetszett, de akciósan is drága hosszú távon gondolkodva én meg nem szeretem ha le van nőve 3-4 hetente festek.
- Olyat szerettem volna, aminek természetesebb, “földesebb” a színe.
- Könnyen beszerezhetőt, tudom lehet rendelni a neten, de a beugrok a Rossmannba/Dm-be érte az nagy előny nálam.
- Van hozzá balzsam és jó, bár lehetne több, pont elég a hajvégekre. Régen derékig ért a hajam most vállig ér, nekem nem elég a balzsam csak a végére.
- Nagyon szőke volt a hajam, világos szőke, 8-0 árnyalatot vettem, beszívta pillanatok alatt, lilás volt a színe meg is ijedtem először, első alkalommal csak csíkoztam vele korábban, most az egészet befestettem vele. Szép melír alap lett. De anélkül is jó.
Sötétebb lett nekem, mint a képen, kopni biztosan fog picit, nekem inkább a középső minta lett színhelyes végeredmény.
- Nem büdös. Engem nem csípett.
- A hajamnak jót tett nem világosabb lett. Jobb az állaga.
- A kesztyű nem csúszott le nem volt óriási sem, tapadt a kezemre lehetett stabilan ecsetet fogni, el is mosható 1-2 alkalommal.