Legújabb vélemények - Hajpakolások

GZsanka001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 13.

IMÁDOM!!! <3
Merem állítani ez életem legjobb hajpakolása, isteni az illata, nem nehezíti el a hajam, használata után könnyen kifésülhető ,puha ,fényes és nem mellesleg illatos hajat kapok.
Az ára pedig nevetségesen olcsó, nem szoktam túl sokat használni belőle az én hajamra kevés is elég ,így vagy egy évig is tudom használni.
Én és a hajam is imádjuk.

LSTE

Csoda puhává varázsolta a hajam, bárcsak cruelty-free lenne, akkor tuti újravenném. Így még gondolkozom rajta. De a hatása öt csillagos.

indiigo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 12.

A hajam festett végével (már csak néhány centi szerencsére) sajnos nem tud mit kezdeni, ezért kár, de a lenőtt részén nagyon szépen teljesít, nem nehezíti el, könnyen fésülhető lesz. Ennyi pénzért ekkora adag meg aztán végképp megérős.

indiigo

A tesómnak és anyukámnak is extrém gubancolódásra hajlamos, göndör haja van. Az enyém nagyon vékony szálú, kevés és gyenge. Mindhármunk imádja, évek óta használjuk. Ár-érték arányban az én hajamnál veri a kategória másik "nagy harcosát" is.

andikov90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Nagyon szeretem a friss, gyümölcsös illatát. Próbáltam már hajmosás után balzsamként, illetve száraz hajon, pakolásként is alkalmazni - több órát is fent hagytam, selymessé és könnyen kezelhetővé tette a hajam. Az óriási tégely végtelen ideig elég - így megéri a néhol kicsit borsos árat is megfizetni érte.

andikov90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Nagyon kellemes, gazdag és krémes pakolás, igazi kis házi wellness élmény. Szépen teszi a dolgát, illatos, puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam.

Miruska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 10.

Már több kallos hajpakolást is kipróbáltam, s mindegyik jó. Kell bőven tenni a hajra, rajtahagyni kicsit, s kizárt, hogy nem lesz pozitív eredmény. Van amelyik picit jobb a másiknál, de ár-érték arányban verhetetlenek. Aki vonakodik a kallos termékektől, annak azt javaslom próbálja ki, mert nagy valószínűséggel pozitívan csalódni fog.

Liara0826
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 10.

Nagyon tetszik! Évek óta hajnövesztésben vagyok és már sok mindennek utána olvastam, így tudom, hogy amik ebben a termékben benne vannak nagyon hasznosak számomra. Ha tehetem minden hajmosás előtt felteszem jó pár órára/ egy éjszakára hatni ami úgy hogy hetente egyszer mosok hajat nem vészesen sok idő. Az ára miatt gondolkodtam sokáig, hogy megvegyem-e, de nekem nem fogy gyorsan, sokáig elég. Plusz pont még, hogy nem olyan nehéz kimosni mint a sima ricinus olajat, vagy bármi tojásos hajpakolást.
Egyszer szerintem mindenkinek ki kell próbálnia, aki hajnövesztő projektben van, vagy száraz a hajkoronája.

Update:
Végre megtaláltam a centimet amivel mérni szoktam a hajam (igen tudom, már már beteges, de szeretem ellenőrizni, hogy éppen mi az ami beválik vagy sem, szemmértékem pedig nincs). Kb május elején volt 63,5 most pedig, úgy hogy vágtam belőle kb fél-1 centit úgy 67. Ez számomra nagy szó, évek óta alig értem el ezt a hosszt, vagy ha elértem már vágni kellett a hajam, most pedig teljesen egészségesek a végei. Szerintem ehhez köze volt ennek a nagyon jó pakolásnak, de akinek hasonlóan nem akar nőni a haja ajánlom a sűrű hajvágás, hajvitaminokat (jutavit vagy egyszerű sörélesztő) és hogy fonja be a haját alváskor. De ezt a remek kis pakolást én újra fogom vásárolni, puha, egészséges és hosszú a hajam tőle.

HontiAgi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 10.

Nagyon finom illata van, kicsit híg szóval szerintem törölközőszáraz hajra érdemes kenni mert ha kicsit is jobban vizes akkor lefolyik. Viszont mintha kevésbé lenne száraz a hajam, mint alapból szokott tehát valamit tuti csinált. Kár, hogy nem nagyobb kiszerelés szívesen használnám még de ha egységárat számolunk annyira nem olcsó, mint elsőnek tűnik - azt hiszem olyan 400 ft körülvolt ez a 20ml.

Lilla1001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. augusztus 9.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. augusztus 9.

A heti 1x-i "wellness" napom alapja lett ez a kis olaj, és kádazás közben szoktam dunsztolni ami miatt még pihentetőbb az a kis pihenés, plusz közben legalább egy kicsit melegedhet az olaj is, bár én még higítom a khadi vitalizáló hajolajával és extra szűz oliva olajjal, önmagában is kivételes összetevői vannak. Eleinte argán olajat akartam venni, de ez a kis üvegcse egy hatalmas pénz spórolást jelent, mivel több minden is van benne, mint amennyit én megtudnék venni hozzá. A hajam puha, selymes, a hajszárítótól eltörött hajvégeim pedig újra egészségesek, és bár szedek vitaminokat, szerintem ez is segít a hajam lenövesztésében, ha elfogy biztosan újra veszem. :)