Legújabb vélemények - Hidratáló krémek fényvédő nélkül

Bogiw
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. március 7.

Az illata kellemes, de nekem picit mű; nem igazán mandarin, inkább narancsos Tiktak.
Hogy mennyire hidratál, azt őszintén nem tudom, mert ma vettem, ma kentem először az arcomra és elég rendesen csíp sajnos.
Biztos hidratál is, de egyelőre inkább csak éget.
Óriási csalódás.

Nyonyika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 7.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 7.

Nem rossz, nem rossz, de nem tettem le örökre a voksom mellette, pedig azt hittem, hogy öribarik leszünk. Az állaga tök szuper, szeretem, hogy könnyű, de nem segített, mikor kellett volna, sőt csíteptt. Volt, hogy a szemem sarkában egy kisebb piros hámlós folt jelent meg (biztos elronthattam valamit, még nem vagyok feketeöves rutinozó) és nem megnyugtatta és segítette, hanem csípte a bőröm, a nehezebb TO hirdratáló segített, az nem csípett. Azt vettem észre, hogy ha nem használok hámlasztó termékeket egy este (se retinolt), akkor oké ez a krém, de ha már valami "durvábbat" használok, akkor nem egy jól eső hidratáló ez nekem.

piszmann
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. március 6.

Szépen hidratál, de ragacsos. Nekem nem nyugtatta meg az arcomat, nem adott szép összképet, de hidratálásban sokkal jobb mint amiket eddig próbáltam.

Lillus96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 6.

Ez most a kedvencem, szuperek az összetevői, klasszul hidratál, de nagyon könnyed állagú. (Következőnek a La Roche Posay Toleraine Ultra-t szeretném kipróbálni, de az pl. dupla annyiba kerül.)

Lillus96

Nagyon jó hidratáló, meglepően olcsón, de ezt már megszokhattuk az Ordinary-től. Állagra elöszőr sűrű, kenőcs szerű, testesebb krém, fehér is tőle az egész arcom, de aztán hipp-hopp beszívódik és könnyed érzetet hagy maga után, feltéve, ha nem túlzom el a mennyiséget, mert különben képes egy filmréteget hagyni a bőrön.

Dyana91
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 6.

Termékmintát próbáltam ki belőle, ami 3 napig tartott, így ránctalanító hatásáról nem tudok véleményt mondani.
A krémet minden bőrtípusra hirdetik, de szerintem nagyon testes, olajos krém, így csak a száraz bőrűeknek ajánlanám. Az én kombinált bőrömnek túl sok volt, felkenés után sokáig olajos maradt a bőröm, így csak éjszakára használtam. Illata elég érdekes, engem a nyers répára emlékeztetett, de nem volt zavaró.
Összetevői szépek, pattanást nem okozott, de ahhoz elég kevés ideig használtam, hogy lássam a hatását.

nnaomi
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 6.

Tavaly nyáron vettem 1 dobozzal, kb. 4-5 hónapja kezdtem el használni rendszeresen reggel-este utolsó lépésként.
Nekem nagyon bejött, előző hozzászólóhoz hasonlóan nagyon hamar megszerette a bőröm és hamar puha lett az arcom tőle, az állaga nagyon jó, nem zsírosítja el az amúgy közepesen zsíros bőrömet sem.
Az illata szerintem kellemes, nem tolakodó, én hamar hozzászoktam.
Tegnapi napon vettem újra, szerintem egyhamar nem váltanék másra. :)

sweet05
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 6.

Az illata miatt szeretem, de egyébként semmi extra.

johannakrds
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 6.

Nagyon könnyed,extra gyorsan beszívódik.
Szeretem nagyon,újra fogom venni.

bnoncsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 6.

Esti hidratálónak próbáltam ki (reggel naptejet kenek magamra) hogy a rutinomat zárjam vele. Nem hagy száraz érzetet, kicsit selymes réteget hagyott az arcomon, de ez éjszakára nem zavar. Reggelre ennek nyoma sincs. Tényleg erős az illata, nagyon "fűszeres", de finom. :-D Az állaga folyékony, de jól kenhető, nem folyik le menet közben az arcomon. Az érzékeny bőrömet nem irritálta.