Legújabb vélemények - Lemosók, Tonikok

Ennie86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. november 22.

Nagyon jó micellás víz! Nem csíp, szépen mattít.

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 22.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, mert jól habzik. Heti 3-4 alkalommal használom, napi használatra a cream to foam verziót használom. Ez alapján nem érzem, hogy szárítana, de azt sem, hogy hámlasztana vagy simább lenne a bőröm, hiszen van külön hámlasztóm erre a célra. Jó kis lemosó, de nagy problémát önmagában nem fog megoldani.

boglarka.nemeth
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 21.

Benu akcióban vettem, szuper olcsó volt. Nekem kicsit szárítja a bőröm, de úgyis utána hidratálok mindig, úgyhogy ez nem zavaró. A pumpás adagolásnak köszönhetően a vége már kicsit trükkös, hogy hogy szeded ki belőle.
Ami a negatívuma, hogy iszonyat erős régi szappan/parfüm szaga van, ezért -2 csillag.

boglarka.nemeth

Az egyik legjobb artisztítő kendő amit próbáltam. 'Mindenmentességének' köszönhetően nem csípte az arcom, nem volt utána piros (ami szinte minden más terméknél előjött), és mindemellett NAGYON JÓL eltávolította a sminkem (Esteé Lauder DW).
Ár--érték arányban szuper, tényleg filléres termék és teszi a dolgát. Utazásoknál mindig ezt használom + viszem magammal.

boglarka.nemeth

Itteni vélemények alapján vettem meg + szerettem volna egy tonikot beépíteni a rutinomba. Számomra kicsit olyan volt, mintha csak vízzel locsoltam volna az arcom, semmi hatás (se puhaság, se semmi). Ár-érték arányban szuper lehet egy bizonyos rétegnek, én biztosan nem fogom újravenni.

boglarka.nemeth

Itteni vélemények alapján vettem meg (plusz mindenhol ezt hirdették mint olcsó lemosó alternatíva). Valóban olcsó, egy lemosónak jó. Nekem az állaga kicsit fura, mindig ki akar csúszni a kezemből, így sok vész kárba.
Ezen felül egy egyszerű lemosónak teljesen jó ár-érték arányban. Párszor újra vettem, de egy Cerave-t nem ver nálam.

Fehereszti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 21.

Nekem nagyon nem vált be ez a lemosó. Elég komolyan veszem jóideje a tudatos bőrápolást, és a CeraVe termékek közül több is nagyon bevált. Nagyon kellett már lemosó és ez az egy volt már csak a patikában így simán megvettem, mondom rossz biztos nem lesz. És mégis. Szinte soha semmi nem okoz nekem pattanásokat, ez okozott. Azt érzem lehetetlen rendesen lemosni, olyan érzésem van tőle mintha egy sima krémet próbálnék lemosóként használni. Szinte fulladozott alatta a bőröm. Soha többet! El is ajándékoztam. A 2 csillag a szép összetevőinek és a márkának szól.

Pipere
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 21.

Egyszerű tonik, kellemes érzetet ad, jól hidratál. Én áttöltöttem egy sprays üvegbe úgyhogy így használom: jól befújom vele az arcom és erre jön a hyaluron, nagyon jól működnek együtt.

Drusee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. november 21.

Ezt hívják számomra pénzkidobásnak. Nem szedi le a sminkem, pedig nagyon minimàlban tolom. Pirosra csípi a szemem, a bőröm sem szereti. Sajnálom, de ennél több csillagot nem tudok adni.

Plusskutya
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2021. november 21.

Vegyesek az érzéseim ezzel a lemosóval kapcsolatosan, ide passzol a béna a szakítós duma: "it's not you it's me..."
Szóval én azt a fajta lemosót szeretem, amelyik habzik, mert az a becsípődésem, hogy ha hab van, akkor tisztítás is van.
És azt a lemosót szeretem, ami mindent visz, nálam nem kell finomkodni, mert ha bármi marad a bőrömön, támadnak a mitesszerek.
Ez a gyengéd, illatmentes, habzásmentes termék pont az előbb említettek miatt nem az én világom.
Egyetlen lemosóként nekem sminkmentes napokon sem elég.
Olajos lemosó után második lépésként sem elég, mert az olajos lemosó maradványait nem távolítja el maradéktalanul. Jelenleg a KOSÉ COSMEPORT SOFTYMO DEEP CLEANSING olaját használom, ami az olajosok között is durván lemoshatatlannak számít, de az LRP mentholosa és a jelenleg imádott Cerave SA megküzd vele.
Tehát a Jelly Joker nekem maximum második lépés lehet egy olyan lemosó után, amelyik már megtette a dolgát. De akkor meg minek?