Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

vattaidori
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 28.

A hidegebb időszakban extra hidratálásra van szüksége a bőrömnek. Kétoldalt a fülem mellett, illetve az orcámon erősen viszket is miatta. Ekkor rendeltem belőle, bevallom kicsit félve. Az arcpakolások nálam mindig a zsíros érzetet és az eltömődött pórusokat eredményezték. Ez azonban kivétel volt.. annyira pihe-puhává változtatta a bőrömet, hogy el sem hittem. És semmi eltömődés, semmi zsíros érzet, csak a hidratált finom bőr. A korábbi arcpakolásokat úgy kellett levakarni magamról arctisztítóval, ami után ugye ugyanolyan száraz maradt az arcom, ergó semmit nem tettek..ez viszont egy csodaszer! ÉS az illata is isteni :)

tgaldora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Kombinált és vagy pattanásos bőrre szerintem a létező legjobb termék, láthatóan mélyen tisztítja még a pórusokat is. Tényleg nagyon tartós és az illata is kellemes.

Bocse
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Szeretem amit a bőrömmel művel, az illata mint a legfinomabb sütié. Bár az íze se rossz😅

Bocse

Amikor rossz tükörbe nézni akkor főzök egy kávét, felteszek egy cup o' coffee-t, megnézek egy jóbarátokat és máris jól érzem magam. Imádom ezt a pakolást, életet lehet a bőrömbe. Sajnos az utolsó adagot fogom elhasználni, de újravevős. A boltban meg amúgy 5 műanyag dobozkáért jár egy pakolás, szóval nem kidobni!

Pocok7
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 27.

Szép csomagolás, kellemes használni, finom puha lesz utána a bőröm, sehol nem hámlik a használata után és nagyon finom kávé illata van. Az érzékeny bőrömön nem okozott problémát, pedig van benne parfüm :/ Lehet hogy mást is kipróbálok még a márkától :)

Tviki993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Tényleg nem jó , nekem is égető érzés volt ( elviselhető) de biztosan nem normális.
És semmi jótékony hatását nem làttam/ éreztem utánna.
Biztosan nem veszem újra

hszandi24
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Féltem először, hogy mit fog művelni érzékeny bőrömmel, mivel sose használtam még hámlasztót, de kezdésnek nagyon megtetszett. Pattanásom mióta használom szinte semmi, mitesszerem is kevesebb lett és tényleg nagyon puha lesz tőle az arcom. Nagyon minimálisan csípett először de hozzászoktam úgyhogy minden este használtam. Egyáltalán nem bántam hogy elkezdtem használni, de következőnek egy másikkal fogok kísérletezni.

Camillala
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Nagy változásokat nem igazán észleltem, de amikor nagyon zsírosnak éreztem az arcom szépen lemattította. A lemosása elég macerás, hosszú ideig tart és minden fekete, de szivaccsal sokkal egyszerűbbé vált. Teljes árán nem veszem újra az biztos, leárazva vettem és esetleg, ha megint le lesz megfontolom.

cuki10
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 27.

Szuper. Kombinált, érzékeny bőröm jól viselte. Persze ne várd, hogy csodát fog tenni az arcoddal, nem mintha bármilyen termék tudna olyat. De mindenképp megnyugtató, hogy természetes összetevői vannak. Nincs alkohol, se szilikon, se műanyag.

cuki10

Este raktam fel, nem kellett 1 perc se, mire égetni kezdett az arcom, ami egyre jobban éget. Azonnal leszedtem, és a bőröm piros lett. Elég viccesen néztem ki, mivel a szemem és a szám környéke fehér maradt (ugye ott nem kentem be), míg az arcom többi része rákvörös. Tényleg azt hittem másnap nem megyek be dolgozni, de végülis reggelre elmúlt a pirosság. Barátnőmnek bevált, úgyhogy lehet rosaceas bőrnek nem tesz jót. Érdekesség, hogy a Manna rózsaszín aloe veras agyagos pakolás bevált nálam, de barátnőmnek meg az csípet. :)
Ha kifejezetten zsíros a bőröd, akkor érdemes használni.