Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Britte
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 17.

Én a tanácsok ellenére (mert tudom hogy extra strapabíró a bőröm) már az elején ezzel a hámlasztóval kezdtem a hámlasztóval való ismerkedést. Először csak az államon próbáltam ki és miután láttam, hogy normálisan reagál a bőröm (minimálisan csípte a bőrömet a felvitel után, de pillanatok alatt abbamaradt és piros se lett utána bőröm tőle egy nap múlva se) kipróbáltam az egész arcomra. Elképesztően szép, egységes, sima és feszes lett tőle a bőröm. Alapdarabnak ajánlanám mindenkinek a borzalmas drogériás arcradírok helyett! Soha nem volt még ilyen szép a bőröm!

Update
Most használtam másodjára. Egyszerűen nem tudok betelni vele! Az én bőrömet alig csípi, viszont imádja! Olyan mintha kicserélték volna a bőrömet és teljesen kisimulnak tőle a ráncaim. Legszívesebben minden nap használnám, úgyhogy kell egy enyhébbet keresnem mindennapos használatra... Úgy érzem, hogy a krém is sokkal hatékonyabban szívódik fel utána.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 17.

VÉGRE VÉGRE VÉGRE.

Régen örültem ennyire egy terméknek. Azon kívül, hogy puhít, feltölt, mindent betart amit ígér, blabbla, már egy használat után a nyomkodás nyomait 100%-ban, a pattik/hegek pirosságát 90%-ban tünteti el. Eddig is tudtam, hogy rajtam nagyon működik az EGF, de hogy ennyire....már repül is a következő adag.

hdori23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 17.

Hetente 2szer használom sajnos eleinte bele estem a hibába és túlhámlasztottam a bőröm ami iszonyatos hámlást és bőrszárazságot eredményezett az orromon és a homlokomon. Ki kell tapasztalni kinek hogy jó, mindenképpen megéri hiszen akkor tud jól hatni. Eddig nekem abszolút bevált és látható az eredmény mindenki dicséri a bőröm állapotát :)

SzarkaVivien
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 17.

Használat után szép selymes a bőröm, aztán kicsit bepirosodik és utána pattanások jönnek elő. Nekem nem vált be :(
A napokban el is vesztettem, szóval lehet jól jártam vele :D

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 17.

hetente 1x használom, többször szerintem nagyon zsírosítaná az arcom, így is kicsit többet termel belőle a bőröm a használat másnapján. a színe vicces, a szaga nem jó. engem nem csíp.10 perc alatt szépen fellazítja a sf-eket az orromon és puhává varázsolja a bőröm.

KissMicu
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 17.

Imádom, szerintem több mint egy átlagos agyag-maszk, főleg drogériákban kaphatókhoz képest, amiknek hasonló áruk van azért. Rengeteg agyag-maszkot kipróbáltam már a középkategóriástól a legdrágábbakig. Leginkább a hatását The body shop himalajas-agyag maszkjához tudom hasonlítani ami 10ezer ft. felettbe kerül, de ha ezt nem si vesszük figyelembe, nekem jobban bejön az állaga, hogy folyékonyabb és úgy érzem mélyebben bőrbe tud így jutni és alaposan kitisztít mindent onnan, mint a body shopos, ami sűrűbb keményebb. Plusszpont még a szalicilsav is összetevők között, szépen csökkenti a gyulladásokat is, nem tudom mit kéne többet tudjon egy arcpakolás, nekem ez így tökéletes.

kozmakatka

Az illata jó, és frissíti a bőrt, de nekem túl kevés a radírozó hatás, ezért nem veszem újra.

asszembocicsoki    (!)
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 17.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök nagyon! :)
C-S-O-D-A-S-Z-E-R ! Rengeteg mennyiség, szerintem jutányos áron. Arcpakolásként nagyon jól tisztít, puhít, mattít és nem irritálja az éppen aktívan ekcémás (perioralis dermatitises?) bőrömet. Pikkelysömörre fejbőrre kipróbáltam pakolásként, szépen megnyugtatta és a húzódó érzés is elmúlt tőle.
Illatra és állagra tökéletesen megegyezik a Görögországban próbált eredeti sós-iszapos pakolással, úgyhogy engem meggyőztek a természetességéről is.

zsszucs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 16.

Mikor kibontottam, az első dolog, ami nagyon megfogott az az átható, de nagyon kellemes friss uborka illat :)
Miután rájöttem, hogy nem a szokásos fátyolszovet maszk, hanem uborka szeleteket imitáló kis szövetdarabok, nagyon tetszett.
Ezek után, már csak az eredményre voltam kíváncsi a 20 perces uborkás maszkom után, nagyon kellemes hidratált bőr, a szem közvetlen közelébe is raktam "uborka szeleteket" és ott nagyon szépen lehúzta a kis fáradt duzzanatot.
Nekem nagyon tetszett, nem tesz csodát, de annyira kellemes a használat, szuper a marketing (mű uborka szeletek) és még a szuper érzékeny bőröm is szerette, szóval nálam 5ös.

Boriskajuliska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. december 16.

Isteni az illata és szépen "meghúzza a bőr" sajnos a szó szoros értelmében is így ritkán használom, de igaz ritkábban mint a társait de mindig újra veszem.