Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

mitzi01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. március 31.

Esténként szoktam használni, a hatásával meg vagyok elégedve. A hidratáló hatása jól érezhető.

TheGirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 31.

Amint felkentem, eléggé csípte az arcomat, így hamar le is töröltem.

TheGirl

Amikor megszárad, látszanak a pici pöttyök, ahol zsírosabb marad. Viszont nagyon szárítja a bőrömet.

Rudelf
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 31.

A The Ordinary-s hámlasztó sem volt rossz, de nekem ez az igazi. Több mint fél éve használom már, sokkal-sokkal kevesebb a pattanás az arcomon, a zsírosodás is negyed annyira csökkent, illetve feszesíti is az arcomat. Nekem jól bírja az arcom, így minden este használk belőle. Az egyetlen negatívum, hogy a mitesszereket ez sem tudja eltávolítani az én bőrömről, de ehhez valószínűleg a táplálkozásnak/friss levegőnek stb. is elég nagy köze van, úgyhogy ezért nem vonok le csillagot.

kiraelek
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 31.

Nekem nagyon bevált! Kb két óra alatt halványodtak a hegeim, és visszahúzódott minden kráterem. Érzékeny bőrűeknek óvatosan, mert nekem egy picit az elején bizsergett tőle az arcom, meg lemosni sem volt egyszerű. Illata is isteni egyébként. Egy csillagot azért vonok le, mert drágállom.. én akciósan szereztem be, 6000 Ft volt három termék összesen, teljesen aron nem vennem meg .

PrincessBell
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 30.

Kombinált/zsírosba hajló, pattanásos bőröm van, ebből következően hegek is vannak azért itt-ott az arcomon.
Már 3 hete használom éjszakára és segít a faggyútermelés szabályozásában, kevesebb a pattanásom, de ami nekem nagy pozitívum: segíti a hegek halványodását, van egy "régi haverom", amivel már kezdtem megbarátkozni, hogy ott fog maradni örök életemben, de amióta használom, az is látványosan kezdett gyógyulni.
Összességében szebb a bőrképem, mióta elkezdtem az egy hónapos kúrát. Kevés elég belőle, így biztos, hogy marad még egy kúrára elég mennyiség benne alsó hangon.
Hasonló bőrtípusú emberek számára csak ajánlani tudom!

zentai.zita
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 30.

Mi, Anyuval imádjuk az állagát, a hűsítő hatását. Az eddigi arcradírjaink vagy nagyon durvák voltak, vagy kevés szemcse volt benne. Sok éve használjuk ezt, s nagyon szeretjük. Próbáltuk lecserélni, de hasonlót sem találtunk. Nekünk nagyon bejött.

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 30.

Közepesre tudnám értékelni. Őszintén szólva erősen kell gondolkodnom, milyen is volt, mivel már 3-4 hete elhasználtam. Nem volt sem rossz, sem kiemelkedő. Apró szemcsés, kíméletes termék. Tette a dolgát, de nem rohanok újból megvenni.

tevagyegynagysarolta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 30.

Második üveggel vettem most, imádom, napi esti rutinom része mindig, tényleg puha lesz a bőröm és egységessé teszi az amúgy egyenetlen bőrképem, kordában tartja picit a faggyútermelést is a t-vonalamon, és egészségesebbnek, rugalmasabbnak érzem az arcom. Szerintem hosszú időre tervezek ezzel a hámlasztóval, esetleg a 10%-osra felmegyek, ha ez elfogyott, mert már az aha+bha peelinget is bírja a bőröm heti egyszer.

yukari99

Nagyon be jön, szép sima bőrt eredményez. Tetszik az állaga egyedül a kukacolás zavaró egy kicsit. Szívesen használom. A csomagolása is tetszik, viszont nem túl praktikus.