Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Nessy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 26.

Túl vagyok egy 6-os kúrán, Esemény előttivel használtam, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Természetesen a maradékot elhasználom, alkalmanként. Ahogy az Esemény előttinél is írtam, nálam a kúraszerűen nem vált be, így nem éri meg az árát és a fáradozást.

Az AHA hámlasztó hab jobban bejött, egyszerű használni, finom az illata, pár perc csak és nagyon puha, felfrissült lesz tőle a bőr.

Nessy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 25.

Túl vagyok egy 6-os kúrán, a maradékot természetesen elhasználom még, de tényleg csak esemény előtt (este).
Úgy általánosságban az eddig próbált Ilcsi pakolásokkal elégedett vagyok, és ezzel a termékkel is az első használat után látványos volt az eredmény, nagyon örültem, de sajna azt a szép, ragyogó bőrt nem sikerült újra elérnem, inkább csak rosszabb lett a 3 hét alatt. Így a kúraszerű használatról lemondok a jövőben de alkalmanként érdemes lehet feltenni. Erősen kipirosít és csíp az első húsz percben, de túl lehet élni. Ha picit vastagabban kenjük akkor egész nagy daraboknan lehúzható kb. 1 óra múlva.

Zsuliette
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 25.

Én arcpakolást csinálok belőle egy kis vízzel és mézzel. Láthatóan szebb a bőröm tőle, nekem nagyon bevált.

_-Mia-_

Tenyleg isteni illata van. Kicsit fura felkenni mivel ragacsos, mezhez hasonlito allaga van.
Nekem nem hozott semmi wow hatast, a Ginzenges maszkot ebböl a csaladbol sokkal többre tartom, de nem is rossz, igy legyen negyes.

engelfeuer
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 25.

Nem használtam korábban kémiai hàmlasztót, ez az első próbálkozásom. Kicsit féltem is a felkenés előtt, hogy mennyire fog csípni, de a viszonylag érzékeny bőrömet egyáltalán nem csipkedte. Az első 2 használat után tapasztalt extra sima arcbőr hatása miatt, úgy gondoltam maradhat fent 15-20 percig is, sőt használhatnám akár többször is mint heti 2 alkalom. Így is tettem, nem helyesen, mert túlszàrítottam ezzel a bőröm, és a szárítás következményeként a bőröm kezdte magát extrán visszazsírozni, mely sok sok pattanást eredményezett. Na ekkor megfogadtam, hogy csak heti 2x használat, 10 perc hatóidővel. Ez így müködik. Használat után klassz sima bőr, másnapra szintén baba puhasàg, de tartós eredményről nem tudok nyilatkozni. Kicsit nagyobb hatást várok tőle, jövök még updatelni. Így egyelőre 4*

sziluetta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 25.

Az első teljes kiszerelésnek már több mint a felét elhasználtam, így ez alapján alkotok róla véleményt. Korábban próbáltam a TO BHA-ját, illetve próbálkoztam koreai termékekkel is, miután hogy-hogynem a TO-val állandóan sikerült túlhámlasztanom. A koreai hámlasztóm gyengéd volt, már-már túl gyengéd, mert bár türelmesen elhasználtam, a puhaságon kívül semmit nem csinált, márpedig nekem a mitesszerek, a pattanások és a bőrzsírosodás ellen kellett egy fegyver.

Szóval megrendeltem ezt, és a túlhámlasztástól tartva fokozatosan vezettem be a rutinomba, huzamosabb ideig 2 naponta használtam és most váltottam napi használatra - remélve, hogy nem fogok így túlhámlasztani. Nagyon szépen rendbetartja a bőröm nia mellett, tegyük hozzá, hogy a nia is reggel-este kell, ha nem szeretném, hogy visszaromoljon a bőröm. A zsírosodást nem sikerült orvosolni, a pattanásokat nagyjarészt igen, a miteszerekkel még továbbrra is küzdök. Sajnos a bizonyos napok körüli megbolondulását a bőrömnek ez sem tudja megoldani. Összességében még nagyon képlékeny a kapcsolatunk, nem tudom eldönteni, hogy kell-e nála erősebb.

Bog
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 25.

Nagyon jó kis termék. Mintát kaptam belőle egy rendelésem mellé és menthetetlenül beleszerettem. Nekem "rinocérosz" bőröm van. AHA és BHA meg se kottyan neki, nem is próbálkozom már ilyesmivel, csak a jólbevált arcradírral. Így igen nagy meglepetést okozott ez a termék, hogy kíméletes módon varázsolja puhává a bőröm. Kb. két naponta használom, azóta nem is nyúlok az arcradiromhoz. Nagyon szeretem!

Update! Annyira nagy a kiszerelés, hogy én bőrradírnak is ezt használom! Kb két hetente bekenem vele a testem zuhanyzás előtt, majd leöblítem. Pihe-puha lesz a bőröm! :-)

FReka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 24.

Kb 1,5 hónapja használom, magában nekem nem vált be hidratálónak, úgy kevésnek érzem a hatását, viszont tonik és egy másik hidratáló fölé rétegezve nagyon tetszik! Könnyű géles az állaga, hamar beszívja a bőröm, így rétegezve jól is hidratál, illetve szebb is tőle az arcom reggelre, mintha megnyugtatná.

Dalma027
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 24.

Nálam ez is must have, nagyon jól tisztítja az arcomat. Bár a hegekkel csodát nyílván nem fog művelni, mégis egységessé teszi az arcom felszínét, színét.. A pórusok méretét a rendszeres használat redukálja - én legalábbis ezt tapasztaltam, ennek a terméknek tudom be mivel hosszú távon nem használtam más maszkot az eredmény pedig látható. :-) Én nagyon szeretem, heti 2x alkalmazom. Illata kellemes, könnyű felvinni. Érdemes hűtőben tárolni.

Dalma027

Nálam ez az arcmaszk a mega-tuti-maszk! A fekete remekül tisztít (a kozmetikus mindig megjegyzi; hogy alig van tisztítani való az arcomon pedig tág pórusokkal rendelkez(t)em és korábban mindig meggyűlt a bajom a mitesszerekkel) a fehér pedig remekül hidratál. Én nagyon szeretem az ilaltát is.