Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

FReka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 24.

Kb 1,5 hónapja használom, magában nekem nem vált be hidratálónak, úgy kevésnek érzem a hatását, viszont tonik és egy másik hidratáló fölé rétegezve nagyon tetszik! Könnyű géles az állaga, hamar beszívja a bőröm, így rétegezve jól is hidratál, illetve szebb is tőle az arcom reggelre, mintha megnyugtatná.

Dalma027
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 24.

Nálam ez is must have, nagyon jól tisztítja az arcomat. Bár a hegekkel csodát nyílván nem fog művelni, mégis egységessé teszi az arcom felszínét, színét.. A pórusok méretét a rendszeres használat redukálja - én legalábbis ezt tapasztaltam, ennek a terméknek tudom be mivel hosszú távon nem használtam más maszkot az eredmény pedig látható. :-) Én nagyon szeretem, heti 2x alkalmazom. Illata kellemes, könnyű felvinni. Érdemes hűtőben tárolni.

Dalma027

Nálam ez az arcmaszk a mega-tuti-maszk! A fekete remekül tisztít (a kozmetikus mindig megjegyzi; hogy alig van tisztítani való az arcomon pedig tág pórusokkal rendelkez(t)em és korábban mindig meggyűlt a bajom a mitesszerekkel) a fehér pedig remekül hidratál. Én nagyon szeretem az ilaltát is.

Dalma027

Nagyon szupeeeer, nekem az arcom nagyon érzékeny a peelingre és nem használnék az arcomra radírt (csak maszkokat) viszont ez a termék nagyon finoman radíroz, tisztít és egyben ápol is. Érzékeny, vékony arcbőrre is bátran lehet alkalmazni.

Dalma027

Remekül puhítja az arcomat, de kicsit nehézkes lemosni, bár ez engem nem zavar. Az eredmény friss, üde bőr. :)

kacibog83
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 24.

Eddig csak bőrradírokkal távolítottam el az elhalt hámsejteket az arcomról, de egyre inkább érdekelt, hogy milyen hatást lehet elérni egy hámlasztóval, így a pozitív vélemények hatására megvettem. Sajnos csak heti egy alkalommal használom (lusta vagyok a heti 2 alkalmat betartani), viszont így is elégedett vagyok vele. Nem csíp, nem irritál és lemosása után pihe-puha, selymes lesz a bőröm. Az első használata óta már nincs is kedvem hagyományos bőrradírral "nyúzni" az arcom, sokkal kényelmesebb, hogy csak felekenem és teszi a dolgát magától. Utána én is alkalmazok egy kis kényeztető-tápláló pakolást, majd a szokásos szérumot és hidratálót kenem fel.

ursuska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 24.

Nekem nagyon bejött ez a maszk! Zsíros, de vízhiányos arcbőrömet nem szárítja miközben felszívja a felesleges faggyút. Emiatt nem is szárad meg az arcon, de ez egyáltalán nem hátrány. Kellemes, enyhe illata van és majdnem habos, könnyű, de mégis sűrű állaga. Kis spatula is jár hozzá, hogy ne kelljen ujjal belenyúlni a tubusba.

Rekarokababa
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 24.

Nagyon kellemes a pakolás után a bőröm. Más pakolást is használok az ilcsitöl, mindet nagyon szeretem

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. március 24.

Szokásos 7th heaven lehúzható maszk, egyáltalán nem irritálta a bőröm, jó illata volt, és egyben le tudtam húzni. Ezt a fajtát a Claire's-ben tudtam beszerezni. Jól tisztít, látványosan kisebbek lettek a pórusaim a használata után.

CeCeDrake
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 24.

Csomagban vásároltam az olajjal együtt. Megszállottja vagyok ezeknek az éjszakai maszkoknak. A márkát nem ismertem, ez volt az első 2 termék, amit kipróbáltam.
Abszolút pozitív csalódás.
Este használtam egy másik szérum és az olaj után, nagyon elégedett voltam a hidratáló hatásával.
Hol vékonyabban, hol vastagabban vittem fel, mikor mennyire volt szüksége a bőrömnek. Puha, hidratált és olyan èlettel teli, üde bőrt eredményez. Hogy önmagában más termékek használata nélkül mit tud, azt nem tudom megmondani.
Szuper termék, újra fogom vásárolni.