Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Marcipancica
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 1.

Az első megjegyzésem, hogy akinek vannak picike pihéi az arcán mint nekem, óvakodjon, mert nagyon fájdalmas eltávolítani. Én már csak az orromra, államra, és homlokomra használom. Az erős túlzás, hogy eltávolítja, kiüríti a pórusokat, ilyet nem tesz, de talán a tetejülből valamennyit eltávolít... emellett nagyon erősen szárít, viszont csak rövid távon... Amikor rendszeresen használtam, heti 2 alkalommal, akkor azt hiszem kevesebb volt a pattanásom, viszont egy idő után már annyira kiszárította a bőröm, hogy összeugrott apró ráncokba mikor legutóbb leszedtem. Szerencsére krémezés után ez az állapot elmúlt, de majdnem szívrohamot kaptam. Konkrétan fájt, annyira kiszárította a bőröm, többet nem merek próbálkozni vele. :( Lehet hogy akinek alapvetően zsírosabb a bőre, annak segítség, és balanszban tudja tartani, vagy talán elég lenne hetente, kéthetente használni, de nekem ezen a ponton már komoly fenntartásaim vannak. Viszont mindenkinek más a bőre, ha valakinek beválik akkor viszont lehet jó választás, mert kevés elég belőle, és nagyon gazdaságos a kiszerelése! Érzékeny bőrűek vigyázzanak vele!

Lina14    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 1.

Egyet értek az előttem szólóval, nem érzékeny bőrre van, a radírozó szemcsék igen nagyon és durvák, de hatékonyak. Barátom bőre sajnos teljesen kivörösödött tőle, és neki nem annyira érzékeny a bőre. Ezt a maszkot nem lehet fent felejteni, ugyanis annyira betonos lesz, hogy alig lehet leszedni, 10 perc bőven elég. Kicsit jobban szárít, mint a többi maszkom, ezt inkább csak akkor használom, amikor nagyon problémás a bőröm, 2 hétnél nem gyakrabban.

Lina14    beauty blogger

Teszi a dolgát, szépen tisztít, Nekem egy kicsit szárít, de egy nap után helyre áll a bőröm, ha kicsit több szérumot használok. A L'Oreaálos fekete maszkja nekem még mindig jobban bejjön, de nem olyan sok köztük a különbség.

Lina14    beauty blogger

Szépen tisztít, gyorsan szárad, viszont azt brutálisan, megkövesedik, mint a cement és csak egy kicst dörzsibb anyaggal lehet lehozni. Nekem kéthetente egyszer Elég, ugyanis kicsit durva a hatása és szárít valamennyire. Jó sok van belőle, nagyon sokáig elég, nem rossz az ár-érték aránya, de nekem a L'Oreal maszkok eddig jobban tetszettek

Hotflashy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 1.

Jó cucc, de nem csodaszer és ennyi pénzért nem éri meg szerintem. Vannak jóval olcsóbban ugyanilyen hatású peelingek. Szerencsére kaptam, de én ennyiért nem venném meg, a rossz ár/érték miatt a 3 csillag.

Fanny20
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 1.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 1.

Nekem nagyon bevalt! Jo illata van, konnyen felkenheto, valoban segit a pattanasok enyhitesen.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 1.

A hormonok és a veszett tempóban nyomott vizsgaidőszakom meghozta az eredményt: piros, foltos, zsíros, pattis bőr, amit idegességemben még jól meg is piszkáltam. Nem gondoltam volna, hogy ez a maszk lesz rá a megváltás. Használtam az elődjét is, ahhoz képest ez már bőven sokkal könnyedebb, az illata is enyhe és nem csíp. A lényeg a hatása: a rutin legvégén tettem fel, hagytam hatni olyan 20 percig és amikor levettem, nem hittem a szememnek, ugyanis teljesen lehúzta a pirosságot, láthatóan csökkentek az apró gyulladások, a bőrképem kisimult, egyenletes és feltöltött, teljesen matt.
Magában nem tudom, hogy milyen, de mivel a szokásos termékek után tettem fel és csak ez volt újdonság, biztos, hogy tud valamit. Valószínűleg a panthenol a ludas :)

tara95

Sajnos nagyon nem jött be. Semmire nem jó, ellenben irritál, ragad és nem szívódik be rendesen. :(

lushaholic
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 1.

Juj, nagyon nem jött be :(( Pedig annyit filóztam a boltban, hogy melyiket válasszam, ami a bőrömnek jó lehet... Hát nem ezt kellett volna: az alapból télen kicsit macerás bőröm még inkább kiszárította, már-már elviselhetetlenül.. Minden mimikai mozgás fájt az arcomon utána, ki is pirosodott, pedig ezt nem sok termék éri el nálam, nem vagyok egy érzékeny típus. Az illata sem jött be, felvitel után nagyon gyorsan száradt, és hullott szanaszét a pólómon. Ez egy fail a részemről, pedig nagyon benne vagyok a lushos termékekben, de ezt nem ajánlom.

lushaholic

Ez az az illat, amitő a terméket legszívesebben felfalnád. Mint egy kis "me time"-os arcpakolás tök oké, nem kell tőle világmegváltást várni, nem is ez a célja. Nem kevés olaj van benne, amitől táplált lesz a bőröd, nyáron ezért nem ajánlom az alapból zsíros bőrűeknek.