Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Witchvortex
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 22.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
Szemmel láthatólag tisztítja a pórusaimat és nem pattogok ki tőle. Kicsit szárít, így érdemes utána felkenni egy réteg hidratáló krémet.

Yubiri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 22.

Én nem voltam vele megelégedve! Bíztam a márka hatásosságában, de nekem nem hidratálta az arcom és nem is tűntette el a ráncokat. Bőven át van itatva a maszk nedves anyaggal. Engem az illata is zavart, az ilyentől szokott megfájdulni a fejem. Ráadásul eléggé drága is, ahhoz képest!

ninszi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: < 18  |  2020. március 22.

Nagyon szeretem ezt a maszkot! Az ára ideális, és szépen felfrissíti az enyhén száraz arcbőrömet. Eddigi kedvenc fátyolmaszk, amit kipróbáltam.

HRenata
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. március 22.

Nagyon szeretem a fátyolmaszkokat, elég sokfélét próbáltam, és ez az egyik legjobb. A maszk anyaga puha, vékony, jól illeszthető, a lötyi az a géles ragacsos fajta amit én preferálok a fátyolmaszkoknál, a mennyisége bőséges. 20 perc után a maszkot levéve még bőven van a arcon szérum, ami szép lassan beszívódik, és reggelre puha feltöltött bőrt eredményez.

Zsanita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 22.

Nem tudom velem van e a baj, de nekem semmit nem használ. Legalábbis már jó pár használat után semmi változást nem észlelek. Kellemes érzés feltenni, spa hangulata van, de ennyi. Nem ér meg 3000 Ft-ot.

fannus9
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 22.

Evek ota hu tarsam. Hasznalom hatra, arcra. Imadom a szinet, a mentolos illatat. Hutoben tarolom igy nem szokott megromlani. Kicsit szarit. Nagyon jol dorzsol mikor le akarod mosni, heti 1-2 alkalommal hasznalom hajmosas kozben. Nem ez hozza a legnagyobb valtozast az arcomon de ha nincs hianyolom. Eletem resze lett.:D 4-5 csillag kozottire gondoltam. A picinek az ara 3000Ft a nagy 6000Ft korul van! Es tenyleg sokaig eleg, pattis lanyok probaljatok ki!:)

fannus9
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 21.

Jo-jo de nem eleg..tobb tarsaval hasznalom de igyis elojon par pattanas. Mitesszetek ugyan ugy vannak, porusok is ugyan akkorak..a mattito hatasat viszont nagyon szeretem. Minden este hasznalom, nem szarit nem irrital.

botaadrienn
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 21.

Penzkidobas volt sajnos.. :( ahogy előttem is írták iszonyú mű illat, de ami rosszabb hogy kb 1 perc után elkezdte konkrétan marni az arcomat ami kegyetlen vörös lett és ahogy lemostam még bő egy óráig olyan is maradt. Kár érte. Egyre több baleas maszkban csalódok..

botaadrienn

Véleményem szerint a fátyolmaszkok 99%ban sz@rt sem érnek.. Na Ez az az 1%. Érzésre és látszatra is tuningolt a kinézetemen.

trixie
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 21.

Nagyon szép puhává teszi az arcom illetve feltölti. Sokkal jobban szeretem használni ezt mint egy éjszakai krémet pl.