Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

arizona07
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 31.

Nekem ez az első hámlasztóm, alapvetően a mitesszerek miatt és a bőröm érzékenysége miatt választottam ezt a terméket. Nagyon puha lesz tőle a bőröm, mitesszerek is mintha kevesebben lennének, bár még csak pár hete használom és csak heti 1-2x mert az orrom tud tőle hámlani (elég fura bőröm van, zsíros is de könnyen hámlik). Én vattakoronggal viszem fel, nagyon keveset kell csak rácsöppentem, így a 100ml-s kiszerelés valszeg beláthatatlan ideig elég lesz. :D Hosszú távú tapasztalataimról később, ha hozzászoktattam a bőröm és ha már nem tapasztalok hámlást.

aniko_farago
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 31.

A jó vélemények alapján szereztem be de nem vált be sajnos.Nem láttam változást a bőröm állapotán.Már elhasználtam de többet nem veszek ilyet.

aniko_farago

Volt szerencsém kipróbálni és úgy gondoltam,hogy mennyire befog válni az itt olvasott vélemények alapján, de sajnos csalódtam benne.Nem láttam,hogy kifejtette volna a hatását.

aniko_farago

Ahogy feltettem nekem is elkezdte csípni a bőrömet.Fent hagytam 10 percig és miután levettem nem láttam,hogy bármit is csinált volna. Az illata számomra nem zavaró.

diavkli
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 31.

Jó az illata, viszont szerintem túl erősek benne a szemcsék, és habar irritálja a bőröm. Arcra nem, viszont testre elhasználom, elég nagy pénzkidobás volt 75 ml termékért.

afonyasjoghurt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 31.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 31.

Tág pórusú, kicsit pattanásos érzékeny bőrömre használom. Eleinte féltem tőle az érzékeny bőröm miatt, de ha utána hidratálok akkor semmi gond nincs :)
Szépen letisztítja az arcbőröm, kevesebb a mitesszerem is tőle. A mellkasomra is használom, mivel sajnos az is elég pattanásos. Heti 1 használattal csodát tett ott is, így mindenképp újra megvásárolom majd! :)

diavkli

Imádom ezt az arcpakolást. Nagyon érezni rajta a parfümöt, viszont minden alkalommal egységes, tiszta és puha bőrt eredményez. Nagyon erős maszk, legalábbis számomra, így max hetente 1x használom, lemosni elég nehéz, kicsit szemcsés, így felér egy radírozással is. Rengeteg alkalommal újravettem már, és még sokszor újra is fogom.

Mantra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 31.

Több arcpakolásom is van, de ezt használom mostanában a legtöbbször. Alig érezhető enyhe illata van, állaga kenőcsös, könnyű eloszlatni a bőrön. Én nem sajálom magamtól, jól látható rétegben kenem fel. Nem irritálja a szemem, ezért a szem környéke is kap belőle. Előfordul, hogy fél órát is rajta marad az arcomon, ekkor szinte alig van mit lemosni, úgy becuppantja a bőröm. A piros részeket megnyugtatja, és pihe-puha lesz a bőröm tőle.

galivali
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 31.

Egy héten egyszer használom, puha, sima bőrt eredményez. Egy kis tasak 3 használatra elegendő nekem. Krémes állagú, illata semleges. Jól hidratáló, nem zsírosítja a kombinált bőröm. A 10 perc hatóidő után egy vizes, puha kendővel többször áttörlöm az arcom, vízzel nehéz lemosni.

senskin
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 31.

Nem rossz, nem rossz, de semmi több. Kis kiszerelést vettem, de nem veszem meg nagyban. Nekem egy niacinamidos szérum egy B bomb -al többet ér. :)