Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Tviki993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 30.

Kezdek rászokni a fátyolmaszkokra, most tesztelgetek minden félét, márkájút.
Ez ár-érték arányban szerintem jó kis maszk, nagyon sok “cucc” van a maszkon, kicsit folyt is mikor felraktam, nagyon jól hűsít.
Mikor levettem, a maradékot belemasszíroztam. Elég sokáig fénylett az arcom és ragacsos is volt, de itthon voltam utánna îgy nem zavart.
Egészen jól hidratál, nem okozott irritációt.
Nem csodaszer, de szerintem újra fogom még venni :)

mahut
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 30.

Eddig minden maszknal azt tapasztaltam, hogy hiaba szarad meg, puha marad az anyag allaga, igy semmit sem er, mert nem ragad bele semmi. Ez viszont kemenyebbre szarad es epp annyira feszul az arcomon lehuzas kozben, hogy magaval huzza a felesleges dolgokat a boromrol. Viszont nem az a fele maszk, ami szinte letepi a borom. Lehuzas utan szepen latni a "cuccot" rajta. Egy heten 3x hasznalom es altalában a maszk maradvanyokat gyenge radirral szedem le, igy megpuhabb lesz a borom. 😊

anillam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 30.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 30.

Nekem nagyon bevált, szép kisimult lesz az arcom tőle. Már több hónapja használom

lois
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 30.

Nagyon erős illata van, ami zavaró lehet és akár irritáló is, ragacsos érzetet hagy maga után, nem hidratál eléggé és különösebb hatását nem tapasztaltam. Amikor legelőször felvittem az arcomra bizsergető érzést hagyott a bőrömön, ami furcsa volt, de a továbbiakban nem jelentkezett. Szerintem nem éri meg az árát, nekem nem vált be.

opal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 30.

Még barátkozom vele. Az én bőröm nem bírja az aha hámlasztókat, cserébe a retinolt igen. Viszont azzal szeretek nyáron szünetet tartani. Még csak párszor használtam, de már most jobban szereti a bőröm mint mint a korábbi aha hámlasztókat, amiket használtam. Puhít és nem okoz irritációt, extra durva szárazfoltokat. Ha leérek a tubus aljára akkor meg updatelek, mert a hosszútávu hatását még nem látom :)

lillus09
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Munkatarsam ajanlotta, hogy neki beavalt pattanas utani foltok halvanyitasara igy en is ezert vettem meg. Meglepod modon rajtam is mukodik, uj pattanasok kialakulasat nem akadalyozza meg, de a regi hegeket halvanyitja. Mivel feher igy en ejszakara hasznalom, de nem egesz arcra, hanem a kritikus helyekre az allam korul.

opal
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Imádom. Több bha-s hámlasztót próbáltam már, de ez jött be a legjobban. Két naponta használom estenként, retinollal felváltva, és imádja a bőröm. Borsos az ára, de nagyon-nagyon sokáig elég :)

BT0716
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 29.

Kb. hetente egyszer használom, nekem nagyon tetszik, szép sima és puha lesz tőle a bőröm. Bár nem vagyok nagyon pattanásos, néha egy-egy begyulladt előjön az államon, arcom oldalán, stb. és szerintem ezekre is nagyon hatásos, nekem eltünteti őket. A szaga számomra nagyon kellemetlen, és ha lemosom, utána is még órákig érzem a bőrömön, de ezt szerintem a hatékkonysága kompenzálja, így 5 csillagot kap :)

BT0716
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 29.

Szépen radíroz, és nagyon sima és tiszta lesz tőle a bőröm utána, viszont az én is rák vörös leszek tőle ha kb. fél percnél tovább rajtahagyom. Ezért én egy ideje úgy használom, hogy nagyon gyorsan felviszem, bedörzsölöm a bőröm, és már mosom is le. Így nem leszek tőle piros, de ugyanúgy hatásos.
De az biztos, hogy nem veszem meg újra, mert nem normális, hogy ennyire irritál.

Juccimo

Büdös, vegyszerszaga van, és a maszk majdnem száraz volt már akkor is, amikor a tasakból kivettem. Talán valamit hidratált, de lehet, hogy csak képzeltem.
Nem lehet már kapni, de talán nem is baj.