Legújabb vélemények - Pakolások, Hámlasztók

Jelizz
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 23.

Egykis hetkoznapi/hetvegi kenyeztetest nyujto arcmaszk (: tetszik, olcso es 2 db , mondjuk en vizzel mosom le es ugy tisztitom meg az arcom. Jo puha es friss lett tole az arcom,nem csodat varok de nekem bejon .

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 23.

olcsó maszk, egynek elmegy, de nem egetrengető a hatása. ennél vannak jobb csigás maszkok is.

Salvaje
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 23.

Kellemes az illata, finoman tisztít, mattít, összehúzza a pórusokat. Jó ideje használom, nem túl durva, nem tapasztaltam semmilyen negatív hatást. Újravevős termék, nem kell másik után néznem.

Flowergarden
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 23.

Többet vártam ettől a terméktől. Összehúzta a mitesszerjeimet és a bárányhimlő hegeimet.

Flowergarden

Nagyon szeretem.Mindig van itthon belőle legalább 2.Gyorsan beszívja a bőröm, tápláltabb ,az arcbőröm.

MrsCsorvasi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 22.

Szuper illata van, picit csípte a bőröm, ami kicsit érzékeny. A szárazságot megszűntette, puha lett a bőröm miután lemostam. Megérte. 🙂

Tviki993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 22.

Szuper illata van, felkentem ücsörögtem benne egy 15-20 percet, bemasszíroztam aztán törlőkendővel letöröltem.
Hát kb nekem semmit nem ért, nem lett puhább a bőröm mint előtte.
Mivel rosszabb sem lett Így elhasználom a másik felét is , de biztosan nem veszem újra.

rebus

számomra sajnos csalódás, alig radíroz, a szemcsék nem elég hatékonyak, így semmi hatását nem érzem. az illata jó, de ennyi :(

Witchvortex

Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
Szemmel láthatólag tisztítja a pórusaimat és nem pattogok ki tőle. Kicsit szárít, így érdemes utána felkenni egy réteg hidratáló krémet.