Legújabb vélemények - Parfümök

Alexandra24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 19.

Nagyon tetszik az illata, egész nap fújnám mindenhova. 😃 Még csak a hajamon és ruhán próbáltam, de ott nagyon tartós, megfelel egy parfümnek is. Sajnos picit drága.

nanook9212
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 19.

A reformulált verziót kaparintottam meg, fogalmam sincs, hogy az eredeti verziónak milyen volt az illata, de azt hiszem ez így van jól, szeretem azt gondolni, hogy az új verzió a jobb ( persze tudom, hogy valszeg fordítva van).
Meglepően citrusosan indít, kifújáskor még csak nyomokban sem tartalmazza azt a bizonyos füstös, hamvas, borsos vonalat...az később csap le. Kezdetben, az első pár percben ez a parfüm simán elmenne egy nyári, szaladgalós illatnak, annyira friss málnás-citrusos akkorddal kezd, hogy azt hittem nem is azt a parfümöt vettem, amit kinéztem. Aztán, ahogy telik múlik az idő szép fokozatosan előjön az a bizonyos, füstös-borsos vonal. Még csak egy napot teszteltem, úgy érzem szükségem van még egy kis teszt időre, mert még nem igazán tudtam eldönteni, hogy hányadán is állok ezzel. A kezdés kifejezetten tetszik és a lecsengés se rossz, bár meg kell valljam nem vagyok túl nagy híve ennek a hamvasságnak. Egyenlőre csak négyest kap. Azoknak tudnám ajánlani, akik szeretik a málnás és/vagy a füstös illatú parfümöket.

Stardust85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. április 19.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. április 19.

Extra virágos-friss mosószer illat. Üdítő tisztaságillat ami minden napszakhoz és minden alkalomhoz illik.
Imádom.

moonfox
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. április 19.

Érzek benne valami keserűt, olyan "szúrós"... Nekem sajnos nem jött be.

moonfox

Friss, visszafogott illat, de nem annyira tartós.

moonfox

Kicsit hasonlít a rózsaszín Fantasy parfümre, de lágyabb, frissebb. Tartóssága nem a legjobb, ezért csak négy csillag, de amúgy egy jó kis szerethető, kellemes illat.

moonfox

Szeretem ezt az illatot. A sárgadinnye miatt olyan friss, különleges. A tartóssága is szuper, az üveg pedig álomszép.

moonfox

Nem lenne rossz illat, nyárra megfelelő lenne mert friss, nem annyira édes mint a többi Britney parfüm de a tartóssága elég gyenge.

moonfox

Kedvenc Britney parfümöm, tartós és csajos illat.

moonfox

A második kedvenc parfümöm. Nagyon-nagyon tartós. Állítólag Burberry Her utánzat, amit nem volt még szerencsém megillatozni.
2024.04.19. Szerk.: Imááádom, abszolút kedvenc lett, rengeteg dicséretet kapok férfiaktól és nőktől is. Annyira finom...