Legújabb vélemények - Parfümök

Lovemakeup
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. május 17.

Pici mintát kaptam rendelés mellé, gondoltam befújom magam a mai napra. 3 órája van rajtam, de ahogy előttem is írták, nagyon fullasztó és számomra erős illat, rendesen attól tartok, hogy árad belőlem és az egész irodát megtöltöttem vele.

Lovemakeup

Én nem kezdem el az illatjegyeket körbeírni, nem értek hozzá+ minden bőrön másképp hat. Nekem tetszik az illata és nagy szó azt mondani, hogy tartós rajtam. 7-8 órát simán bír és még délután is érzem magamon.

Szofia1981
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. május 17.

Én nem tudom érezni amiről itt írnak :-) ( A jó véleményekre gondolok :-D ) Erre meg aztán végképp nem számítottam a "látatlanból" rendelt Nerolis mintával kapcsolatban. Nekem ez valami rettenet! Mintha nem is parfüm lenne. Gyerekkoromban volt ilyen szaga az egyik kanalas gyógyszernek. Éppen ezért nekem abszolút nem jön a fehér érzés, inkább valami sötét barnás rózsaszín vagy inkább mahagóni barna sűrű szirup jut eszembe. Émelyítő vanília aroma? Vagy nem tudom mi lehet ez...Megmondom őszintén, hogy az itteni vélemények alapján teljesen másra/sokkal jobbra számítottam. Hát ennyit számít az ízlések és pofonok! :-D. Ez nekem a "megőrülökhanemmoshatomleazonnal" kategória. Akkor se bírnám hordani, ha minden alkalommal megkapnám a nem mellesleg borsos árát amikor elhasználok egy-egy üveggel. (Már ha fizetnének akkor sem, úgy értem :-D )

Verona5
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54  |  2024. május 17.

Akárhányszor felfújom, szinte nincsenek szavak! Bármihez illik és szinte bármikor hordható!

A lenti véleményekben minden szépet elmondtak erről az illatról, sok újat nem is tudok hozzáfűzni.

Ma az Ő napja van, a kinti hőfok kiváló, hogy ez a vaníliás, balzsamos, enyhén füstös Shalimar illat a frissítő citrusaival úgy öleljen körül, hogy a lelkem az ég felé kívánkozzon.

Imádom!

És persze őt is kivonták...

Magus25
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. május 17.

Nem szeretem ezt a parfümöt, fullasztó az illata, nekem megfájdul tőle a fejem. Eléggé tömény, erős, édes, és sokszor szembe is jön az utcán. Nem nagyon értem a hypeot körülötte.

Szti12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. május 16.

Nagyon szeretem, rajtam intenzív és tartós illat egyben, ár-érték arányban remek választás,pedig nem vagyok nagy rajongója az Avon termékeknek:)

CandyShimmer
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. május 16.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. május 16.

Édes, tubarózsa illat. Szép az üvegcse. Tipikus őszi téli illat. Kellemes.
Up: na jó, le kell vonnom egy csillagot. Semeddig sem tart, nem tartós. Ahhoz képest meg drága, 7 ezer ft a testápolóval együtt. Ennyiért nem egy testpermetet szerettem volna! Soha többé nem rendelek avon parfümöt, ez volt az utolsó. Gagyi minőség, borsos ár, felfújt marketing.

CandyShimmer
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. május 16.

Rossz. Ahogy a női verzió is. Megfogadtam hogy soha többé nem fogok 6-7 ezreket kiadni avonos 'parfümökre' és be is tartom. Nem tartósak, csak összedobott katyvaszok, baromi borsos áron. Soha többé!
Az egész Attraction kollekció egy nagy nulla, sok pénzért. Mű illatok, nilla tartóssággal. Az Awaken páros volt amit legesleg utoljára rendeltem, befejeztem az avon illatokkal.

nagyerika28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. május 16.

Eléggé édes és tolakodó számomra, de van, mikor meg nagyon tetszik magamon. Pár órát kibír ruhára fújva.

nagyerika28

Nagyon finom nőies, púderes, virágos illat. Tartóssága nem rossz és külön plusz pont a fújókának, mert nagyon szépen porlaszt.