Legújabb vélemények - Parfümök

Doridia
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2023. október 26.

Sokáig a Versace Crystal Bright volt a kedvenc de csak EDT volt és nem is az a wow faktoros illat csak a kellemes kategória. Aztán egy ajánlás hatására megvettem úgy, hogy még csak meg sem szagoltam előtte. :-D Szeretek veszélyesen élni. És hát na. Imádtam (pont elfogyott), imádom! Az első EDP-m, vagyis a tartóssága is nagyon tetszik és nagyon magaménak érzem ezt az illatot. Akárhányszor viseltem mindig volt valaki aki kérdezte, hogy mi ez a nagyon fini illat. :-) Tudom nem egy kategória de ő a második parfüm amit ennyire "Diásnak" érzek, az első Gabriela Sabatini Bolero-ja volt. Sajnos utóbbit már nem lehet kapni.

ctsp3r
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 26.

töményen vajas keksz illat! jus de rose áradozott róla ezért vakon megvettem. megpróbálom elhasználni de nem lesz kedvenc az biztos. ráadásul eléggé érződik rajta hogy szintetikus (bár ennyi pénzért várható) valahol az első pár perc után égett műanyagra emlékeztet, ez hamar elillan, utána már csak tömény sütiillat marad, magamon kb 10 perc után nem is éreztem de a párom szerint nagyon tömény.

Colette221
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 26.

Mintát próbáltam belőle. Nagyon tetszett, virágos, édeskés illata van. Nem az a tolakodó fajta.

Viszont mire beértem a munkahelyemre, alig lehetett érezni. Túl bőrközeli lett. Sajnos így biztosan nem fogom megvásárolni. :(

Kap három pontot, de csak azért, mert tetszik az illata.

szuroproba
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 26.

A Salvatore Ferragamo Leather könnyedebb, késő tavaszi-nyári vibe-ra hangolt testvére. Érdekes párhuzam, hogy az intenzív nyitás után jön a visszafogottabb, de szélesebb publikum által szerethető, finom, enyhe bőrössége.

Könnyed citrusos, nyitás után olyan érzetet ad, mintha egy vadonat új prémium velúrbőr dzseki lenne a viselőjén egy májusi kora este egy eső utáni pázsiton, vagy sziklakert mellett.

Ha valaki szereti a bőrös parfümöket és a melegebb évszakokban sem szívesen teszi le, valamint főleg ha a Dior Firenheit Acqua tetszett régen, akkor nem illik kihagyni ezt az illatot sem.

szuroproba
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 25.

A tökéletes klasszikus zöld-vizes illatjegyes, aromás nyári parfüm. Igazából az old school Tommy Hilfiger Tommy modernizált, jóval tartósabb, erősebb, és niche minőségre feljavított változata. Ha minőségi, "klasszikus" tengeri jegyes parfümöt keresel, akkor érdemes minimum kipróbálni.

Zorci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 25.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 25.

Túlárazott .!
Szaladgálós parfüm. Frézia semmi több.

Milva07
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: >54  |  2023. október 25.

"Szeretni hozzád szegődtem, te sírkövet faragsz belőlem..."
Egy mondatban: örök szerelem. Bővebben: nagyon illünk egymáshoz , nekem olyan, mintha a második bőröm lenne- titokzatos, kicsit maszkulin, de egyben furfangos/ravasz csábító is...Ha elképzelünk egy japán kertet, pont ilyen:szabályos,megtervezett,a legapróbb részletekig megkomponált.És mégis, ha a kertben sétálgatsz, soha nem tudhatod, mi vár rád a következő kanyar után...Pont ilyen a Zen is.Azt hiszed kiismerhető,kiszámítható.Tévedés: mindig valami újat tud adni.Függ évszaktól,kedvtől,napszaktól.Egyszóval:megunhatatlan. Évek óta használom, mondhatni az "illatvédjegyem", mégis, ha kicsit helyettesítem mással , majd újra visszatérek, hosszú ideig megint fogva tart, újra felfedezem az összetettségét. Nem tudom megunni, talán, mert már az emlékek is együtt jönnek az illattal. Rajtam a legtartósabb parfümjeim egyike. És mi jut eszembe erről az illatról? Íme:

" Mindenem megvan:
Talpam alatt hosszú út,
szívemben szabadság.."

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2023. október 25.

Édes, meleg, bekuckózós illat. Ősszel, télen szeretem használni. Brutál tartós, 2 fújást egész nap érzek magamon.

zoraima
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Nincs  |  Korcsoport: 35-44  |  2023. október 25.

A mai Barbie őrület miatt szerintem abszolút van létjogosultsága, nekem kifejezetten tetszik. Pink, csajos, vidám, szertelen... Hogy édes - e? ...Nagyon, hogy rágógumis-e? Igen... De abszolút hordható módon és ami a lényeg, hogy szofisztikált formában megalkotott bubble gum illat. Az sem elhagyagolható szempont, hogy tökéletesen minőségi. Nem csak a gyümölcsös, de a virágos jegyek is élethűen vannak benne jelen - mint pl. Perris Monte Carlo: Ylang-Ylang Nosy Be-jében.
Jól tud esni azokon a napokon, amikor nem akarjuk magunkat nagyon komolyan venni. Szuper "pink" illat nemcsak Barbie-babáknak!

Barbello.2000
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2023. október 25.

Ezt az illatot használom otthon öblítőbe, az valami mennyei. Éppen ezért megrendeltem parfümben is.. hát kár volt, sajnos engem szunyogírtóra emlékeztet az illata, de töményen. Másokat is megkérdeztem és szintén ugyan ezt mondták. Nem ajánlom senkinek!