Legújabb vélemények - Samponok

marysidehouse95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 13.

Ez az első szilárd sampon amit kipróbáltam, és instant szerelem lett. Mivel próbálok low waste életmódot követni, így nagyon megörültem neki, amikor megláttam a rossmannban a polcon, megfizethető áron. (Sajnos a legtöbb zero waste szilárd sampon 2500-3000 ft között mozog, és sokszor kisebb, mint ez a Nature Box sampon.) (Igen, tudom, hogy ez sajnos nem egy cruelty free cég, de jelenleg ez a legdrágább, amit meg tudok fizetni.)

Lassan két hónapja használom és még meg van a fele. (Heti 1x mosok hajat, mivel nagyon száraz.) Szerintem nagyon takarékos.

Az illata számomra kellemes, jól habzik, nem csikorgós tőle a hajam. Hajbalzsam helyett kókuszolajat használok a hajvégeimen, de ha nem széna száraz a hajad, mint az enyém, tuti balzsam nélkül is működik.

A hajam dúsabb tőle, és többen megkérdezték, hogy mitől javult az állapota, min változtattam.

100%, hogy újra fogom vásárolni. És a zöld, avocados verziót is ki fogom próbálni.

mysticnails
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Az illata kifogástalan, igazi nyári édes élmény, és plusz pont, hogy a 2 naponta zsírosodó hajamat csak 4 nap után kellett megmosnom, addig teljesen vállalhatóvá tette, a száraz hajvégeim pedig nem szárította ki jobban, mint bármelyik más elnehezítő sampon.

Tchilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 12.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. augusztus 12.

Csak pozitív véleményem van róla! A hajgyógyásszal kialakítottuk hogy mit érdemes használnom, és bevált! Nekem nagyon sokat segített!

tothbetti53
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. augusztus 12.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2020. augusztus 12.

ár-érték arányt nézve tökéletes,úgy vettem észre hogy valóban segített a zsíros hajamon,korábban 2 naponta mostam hajat,most elég egy héten egyszer vagy maximum kétszer.Hajvégeimet nem szárította,könnyen habzik.Az én félhosszú hajamra fél évig kitartott egy flakon. Az illatát pedig kimondottan szeretem

indiigo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 12.

Miután az előző samponom teljesen tönkretette a hajam és a fejbőröm is, valami természetesebb megoldást kerestem. Kismillió fórumos vélemény alapján ezt vettem, és első mosásra szerelem volt! Nagyjából 4 naponta mosom most a hajam, látszatra lényegesen javul. Ha elfogy a balzsamom, tuti megveszem abból is az ehhez tartozót.

csekeregina
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 12.

Balzsammal együtt használtam. Tegnap este... A ma új hajjal ébredtem. Puha, hogy fényes, hogy nem száll.

Comment92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Tegnap este mostam meg vele a hajam. Kb 3-4 percig hagytam rajta. Jol habzik, tehat lehet legkozelebbi hajmosasnal kevesebb is eleg belole. Illata nem rossz, nincs vele bajom. A fejboromrol leszedte a varakat, meg egy ket lerakodott hamreteget. Ezt konkretan ki kellett szedjem a hajambol, onnan tudom..
En a zsirkorpamat nem kezeltem, pedig mar ezt kb 14 eves koromban is megallapitottak.. Azota is mosom 2 naponta a hajam es nem foglalkoztam vele. Neha jobban kivolt a fejborom, neha kevesbe, de most ugy voltam vele, h akkor teszek egy probat ezzel a draga samponnal. En 3900 ft-ert vettem, olcsonak nem mondanam, de majd 1 honap mulva kivancsi leszek az eredmenyre..
1 hajmosastol nem vartam csodat, nyilvan ehhez kell egy kura. A zsirkorpabol ugyan maradt meg a fejboromon, de tisztabb erzetu lett, mint egy hagyomanyos samponnal, es a hajam is "csikorgosabb". Sajna a hajveget, ahogy az elottem kommentelok is irtak, tenyleg szaritja, igy is hogy balzsamoztam, meg hasznaltam hajolajat, meg igy is szaraz.. Nekem tegnap a sampon veletlen a szemembe ment, tisztara kiszaritotta es szaraz volt... hiaba oblogettem ki.. ugyh ovatosan..
Viszont miutan megszaritottam a hajam, egett a fejborom ugy kb 1 oran at, aztan mar csak bizsergett (van benne mentol? Nem neztem az osszetevoket). Ez mondjuk egy kicsit zavart azert.
Majd jovok updatelni.

L'Oreal  Elseve Full Repair 5 Sampon

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

L'Oreal  Elseve Full Repair 5 Sampon
leila0803
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2020. augusztus 11.

szornyu, valoban szarit es fajo Puklikat csinal... borotvalkozni volt csak jo

siamensis
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. augusztus 11.

A márka minden hajtípusra való, csalános samponából próbáltam ki egy kis kiszerelést, és ahhoz képest, hogy az én érzékeny fejbőröm az ilyen jellegű termékeket egyáltalán nem szokta jól tolerálni, az egész jól működött: alig viszketett vele a fejbőröm, és a hajam textúrája is egész jó volt. Ezen felbuzdulva mindenképpen ki akartam próbálni a korpásodás elleni samponjukat is, abban bízva, hogy az csak még jobb lehet, szóval nagy reményeket fűztem hozzá.
Ehhez képest teljes csalódás volt: a hajam tisztára gubancolódott, gyorsabban is zsírosodott, és a fejbőrviszketés is eléggé előjött. Az utolsó néhány használatnál már gyulladásokat is okozott, végig a fejbőröm hátsó felületén, úgyhogy végül az utolját ecsetmosásra használtam el, ami amellett, hogy egy kifejezetten drága samponról beszélhetünk, azt hiszem mindent elmond.
Fun fact: ennek a samponnak pincefal szaga van. Amit számomra is megmagyarázhatatlan módon én nagyon mókásnak találtam. 😀 Azt hiszem, ez az egyetlen oka, hogy megkapja a második csillagot, mert a rengeteg fura szagú korpásodás elleni sampon között, ez legalább végre valami eredeti -- mégha aligha is ez volt ezzel a céljuk.

Szmarties
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. augusztus 11.

Eddigi legjobb sampon, amit használtam. Sokáig marad meg az hajmosás utáni tiszta, friss hajérzet. Az illata is nagyon finom. Amíg ki nem vonják a forgalomból, addig ez tuti újravevős termék.