Legújabb vélemények - Samponok

arnika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 26.

Nem az első szilárd samponom, de szerintem ár-érték arányban nagyon jó. Szépen habzik, nekem az illata is bejön, ha valóban kibír 60 mosást szívesen újra is veszem.

abicicaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 26.

Elhasznaltam a normal kiszerelest, most fogyasztom a literes kiszerelest, talan ez mindent elmond.
A hajszinemet szepen tartja, csak szinezo van rajta, de minimalis fakulas tapasztalhato. Varazslatosan puha es fenyes hajat varazsol, hatarozottan erzem a kulonbseget kozte es a drogerias samponok kozott.
A zsirosodasomra nincs hatassal szerencsere.
Egy bizonyos marka samponjaitol pattanasos lesz a fejborom, itt ezt nem tapasztalom szerencsere.
Az illataval nem vagyok teljesen kibekulve, ennyi hasznalat utan nagyon tomeny, de ez legyen a legnagyobb baj. :)

IIvikiII
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Alapvetően gyorsan zsírosodó hajam van, száraz hajvégekkel.
Több más Eleven Australia hajápolóval együtt használom. Azt hiszem különösebb változást ez a balzsam nem hozott, de azt biztos, hogy míg más balzsamot nem mertem vagy tudtam használni a hajtöveken, ezt igen és egyáltalán nem nehezít el és a többi termékkel együtt puha és fényes haj a végeredmény. Drágább balzsam sajnos, de sokáig elég lesz.

bujdosokyra
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 26.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Tényleg puhább és könnyebben kifésülhető tőle a haj. Valamint (az előző l'oréallal összehasonlítva) sokkal kevesebb hajszál jön ki. Újra szerettem volna venni, de nem találtam a dm-ben. Remelem gyártják még. :)

njerika2
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 26.

Nagyon vártam ezt a termékcsaládot, de sajnos csalódnom kellett. A hajam nagyon száraz, kezelhetetlen , rossz tapintású lett tőle. Már a samponnál éreztem, hogy nagyon száraz, aztán a balzsamot alig lehetett szétoszlatni, mert tapadt, a hajam olyan kócos, száraz lett, hogy alig tudtam kifésülni. Végül még ráfújtam nedvesen a maxx szérumot, hátha jobb lesz, de semmivel nem lett simább. Egy csomó hajam kihullott, mire kifésültem.
Újra meg kellett mosnom, más eddig használt termékekkel és fújnom kellett rá mindenfélét, hogy újra normális tapintatú legyen.
Sajnálom, hogy nem jók számomra a termékek. Óriásit csalódtam. Tovább semmiképpen nem szeretném használni, mert nem tesz jót a hajamnak.
További negatív, hogy nem veszi vissza a cég, ha bontott és nem fizetik vissza az árát. Így több mint 11 ezer ft-ot a kukába dobtam. NEM AJÁNLOM!!!!

Pbetti23
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 26.

Nagyon szeretem a nivea termékeket de a babámnak hámlott tőle a bőre és ki is pattogott a kis teste... :/ az illata nagyon jó viszont és jól habzik!

Yolandaa
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Az illatán kívül semmi pozitív nekem nagyon elnehezítette a hajam, olyan volt, mint amikor a balzsamot nem mosod ki jól. Egyedül a zöldet szeretem belőle, a 2in1 balzsam és sampont, az bejött a hajamra.

Yolandaa

tthfnn
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 25.

Az illata nagyon jó, pont ezért is vettem első sorban, de ez a rengeteg olaj..... borzasztó. Hajszárítás után tiszta zsír a hajtövem, a vége száraz. Valahogy el használom de utána nem veszem újra az tuti.

Picieri
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 25.

Az első "komolyabb" szárazsamponom, de nagyon megszerettem. Kicsit barnás színt ad a hajtöveknek, ami mosáskor látszik igazán, mert nem rémlett, hogy ennyire koszos lett volna a hajam :D Nekem tényleg kitolta egy nappal a hajmosást, és kellemes csoki illatú a haj tőle. Ha más szárazsamponokkal próbaszinten már nem leszek elégedett, biztosan visszatérek hozzá.