Legújabb vélemények - Samponok

drebeka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. november 28.

A viszkető fejbőröm miatt vásároltam meg, de sajnos egyáltalán nem jött be. Eleinte még csak-csak éreztem némi jótékony hatást, aztán valami ismeretlen okból még az a kevés jó is eltűnt belőle. Nem hullik a hajam, tehát ebből a szempontból nem tudok véleményt alkotni róla. A hajam ugyanúgy zsírosodott tőle, mint bármelyik másik sampontól. Nem volt olcsó, és számomra nem is érte meg az árát.

vivitrius
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. november 28.

Férjem 12-13 éve használja. Korpás, seboreás, pattanásos a fejbőre. Évekig próbálkoztunk mással. Most már csak ezt használja hajmosáskor és nagyon rövidre (1-2 mm) vágatott haja van. Így szinte teljesen sikerült megszüntetni a problémát. Bőrgyógyász javasolta. A samponnak semmilyen irritáló illata nincsen, pedig nyűgös vagyok ilyesmire. Gyógyszertárban szoktam venni, 2 db-ot egyszerre, mert már volt, hogy hiánycikk volt. 1 tubus 3-4 hónapig is kitart heti 2-3 hajmosással.

Szandrosz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. november 28.

sajnos nekem nem vált be hamar kifogyott és bár az illata jó volt , valahogy el nehezítette a hajam és mikor használtam barna voltam és nehéz volt eldolgozni rajta, sajnáltam mert az illata miatt tetszett volna.

Szandrosz

magát a terméket imádom, nem nehezíti el a hajam nem ragacsos nem viszketek tőle, de sajnos találkoztam már olyan flakonnal amiből hiába fujtam ráztam nem jott ki a termék :( így bajban vagyok hány csillagot kapjon. én mindig ujraveszem mert a drágább drogériás termékek amiket probáltam nem váltak be.

Szandrosz

nekem nagyon bevált, én nem érzem hogy szárít, sőt nekem nagyon ritka az a sampon ami után nem viszket a fejbőröm, vele nincs ilyen problémám. a termékcsalád balzsamjával együtt használom. erős sötét lila színe van ami befogja picit a kezem (de könnyen le lehet mosni) szépen hamvasítja a hajam. elég sokáig elég a termék a vállig érő hajamra amit heti 2-3 alkalommal mosok. kevés is elég belőle jól habzik. 2-3 percet szoktam rajta hagyni. az eleve nagyon erős sárga árnyalattal nem tesz csodát de besárgulni nem sárgul be a hajam

kovacsrekaa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. november 28.

Sajnos annyira alaposan tisztit, hogy csikorog a hajam tole. A fejborom eg, viszket. A hajam hamarabb zsirosodott.. en kidobtam

kovacsrekaa

A honapban ez a masodik alverde samponom. Ezzel is az a bajom hogy iszonyatosan csikorgosra tisztit, eg utana a fejborom es hamar elzsirosodik a hajam. A korabbi heti 2 hajmosasomat siman heti 3-4-re emelne fel. Sajnos nalam kuka

blue16
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. november 27.

Rettenetesen hullott tőle a hajam, annyira, hogy bőrgyógyászhoz kellett mennem, átmentem az összes kivizsgáláson, minden rendben volt, akkor kezdett kérdezősködni a bőrgyógyász hogy miket használok. Ezt a száraz sampont hajhagyma gyilkosnak nevezte. Amint abbahagytam a használatát, szép lassan elkezdett helyrejönni a hajhullás is.
ha használod még mindenképp aznap mosd ki rendesen, én max 1-2 napot hagytam a hajamon és így is katasztrófát okozott.

ebyhal
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. november 26.

Ez a sampon BORZASZTÓ. Eszméletlen zsíros hatása lesz a hajnak közvetlen hajmosás után, nem is értem? De látom, hogy többen is így jártak, nem csak én. Minél többször mostam hajat vele, annál rosszabb
Viszont jó drága volt a tubus, de elhasználni biztosan nem fogom, mert én azt szeretem, ha hajmosás után tiszta a hajam. :D az illata nagyon finom, persze ízlés kérdése, na meg elég erős is, és napokig intenzív a hajon, de én csak ezz látom benne pozitívumként.

AnnaAnyaralu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. november 26.

Páromnak vettem de én használtam el. Jót tett a hajamnak 1 nappal kitolta a hajmosast. Dúsabb volt tőle a hajam, nem nehezítette el. Sajnos már nem lehet kapni. Talán kínai boltban csak..