Legújabb vélemények - Samponok

barankaik
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 23.

Borzasztó....
Zsirosabb lett a hajam az ezzel való hajmosás után mint amilyen előtte volt.
Nem habzik, az illata borzasztó ....

lZsuzsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.

Szereny velemenyem szerint meg a Batiste-t is magasrol veri!

cs3ng31214
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.

Direkt SLS mentes sampont kerestem, mert
a hajam ezektől az agyonkemikáliázott szerektől rosszul van és '' bosszúból'' nagyon hamar zsírosodott, de ennél egyáltalán nem érzem ezt. Csak önmagában használom, nálam a kevesebb több és nagyon szeretem. A hajam pihe puha, és 4 napot kibír hajmosás nélkül (hozzáteszem, akkor sem tocsog a zsírban, csak már nem az a friss érzetű). Nem egy salonpro, reklámból kiugrott hajat kell elképzelni utána (ami tart kb fél napig), hanem egy természetes, egészséges és TARTÓS végeredményt. Nagyon szeretem, maradok nála már csak az ára miatt is.

Meoi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Olyan 1 éve ezt a sampont használom mert annyira bevált, hogy nem vagyok hajlandó lecserélni. Ezelőtt a mosást követő napon jó volt a hajam és a 2. napon kezdett lelapulni majd a 3. napon moshattam meg. Ez nem tett jót a festett hajamnak mert hamarabb kopott. Ezzel a samponnal nem kell koptatnom a színt mert 5. napon is jó még a hajam nem lapos nem zsíros. Illata tartós, ár mennyiség arány reális.

Lolatapsi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. május 22.

Festett, vastagszálú, tövénél már őszülő hosszú hajamra vettem. Gyönyörű vöröses barnás és élénk fényt ad a hajamnak, kicsit hamarabb zsírosodik tőle, mint a Guhl barna hajra való samponjától és több is kell belőle (vállig érő hajra nekem 5 pumpálás a minimum). Az illatát nagyon szeretem, erősen karamellás. Legközelebb újravásárolom.

CrazyHairDontCare
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.

Párszor használtam eddig csak, mikor anyukámnál voltam. Eléggé elcsodálkoztam, mikor itt ezt a sok negatív véleményt olvastam. Az én hajamra kifejezetten jó kis sampon, anyukámtól sem halottam róla panaszt. Csak spekulálok, de talán azért nem tapasztaltam ezeket a negatív hatásokat, mert a hajam már egyébként is hozzá van szokva a szulfátmentes samponokhoz, mivel a Curly Girl Method-öt követem. Illetve nagyon-nagyon száraz a hajam (ha nem mosom meg még 1,5-2 hét alatt sem zsírosodik be), de egy ennyire száraz hajat kímélő sampon nem biztos, hogy jó lesz annak, akinek zsírosodásra hajlamos, vagy átlagos haja van. De csak találgatok.
- Hidratálni hidratál, de a Beology sötétkék tubusos szulfátmentese jobban.
- Finom az illata, oda és vissza vagyok a kókuszért, úgyhogy nekem nagyon tetszik. A hajamban nem érződik, de talán azért, mert sampon után hajpakolásozok, néha balzsamozok, felteszek egy leave-int, rendesen teletolom a hajam (szószerint) négy tenyérnyi zselével és hajolajat is kenek fel, ha megszáradt. Szóval talán nem a sampon hibája. Talán.
- Jól tisztít, kb mint az avokádós párja. Viszont itt is hasonló a helyzet, mint annál, nem lehet a helyes technikát ellógni. Rendesen meg kell masszírozni a fejbőrt, hogy minden kosztól, olajtól megszabaduljunk.
- Csak megjegyzésként, de már a létezését is áldom, mikor elkezdtem a Curly Girl Method-öt még nagyítóval kellett keresnem a szulfátmentes samponokat, és végre itt egy termékcsalád, ami teljes mértékben CGM barát.
Szerintem, ha elfogy a mostani samponom veszek magamnak is egyet ebből, vagy az avokádósból, vagy a többi közül kipróbálok egyet. Ha illik az ember hajtípusához nem rossz termék ez egyáltalán.

nius
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Hajmosas utáni első nap már vállalhatatlanul zsíros tőle a hajam, mintha egy hete nem mostam volna. Meglepően rossz termék.

Angyalka94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. május 22.

Hosszú, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam volt mikor elkezdtem használni ezt a sampont. Akkor még nem ez az új fajta csomagolása volt mint most a képen. Szerettem, nagyon sokáig újra vásároltam . Csodát nem tett a hajammal de selymesebb lett hajmosás után a hajam. Könnyebben is tudtam fésűlni
Az illata is tetszett. De jött hogy megváltozott a csomagolás és mikor megvettem egyszerűen nem akartam elhinni hogy ez az eddig használt samponom. Utána is néztem hátha eltévesztettem de nem mert jót vettem meg. Az illata se ugyan olyan volt mint a " réginek" és úgy érzem itt nem csak a csomagolás változott meg. Használtam sokáig ezt is, így is hogy éreztem hogy ez már nem az a sampon amit én úgy szerettem. Elkezdte szárítani a hajam, akkor sok is kell belőle hogy habot képezzen a hajon. Nem vásároltam a flakon kiürülése után újra és nem is fogom. Sajnálom mert amúgy szerettem. Maga ez a termék van pár piacon az új csomagolású ami szerintem nem csak a csomagolást illeti hanem a termékkel is csináltak valamit. Így én csak 3 csillagot adok neki de ezt is csak azért mert kárt nem tett a hajamnak.

GlamiKitty

Brutálisan zsírosodik a hajam, és eddig minden sampon ugyan úgy teljesített ártól, márkától, ígérettől függetlenül. A szőke hajvégeim miatt vettem meg a balzsamjával együtt és sosem gondoltam volna, hogy pont ő lesz az, amivel ki tudom tolni egy nappal a hajmosást! Még csak párszor használtam, de eddig meg vagyok vele teljesen elégedve!

Majida
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. május 22.

Mivel évek óta feketére van festve a hajam így gondoltam rendbe hozom egy kicsit és persze roncsolás nélküli megodlásként esett a választásom erre a termékre . Nos a tapasztalataim : - valóban nem roncsol de borzasztó aszkorbinsav illata van a feketét a hajam háromnegyedéig leszedte második felkenés után de a hajam alját hiába kentem nem szedte le a festék ról ezért kicsit szomorú vagyok