Legújabb vélemények - Samponok

bvivien
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 28.

Kiárusítás vettem, balzsammal, féláron.
Tetszik is meg nem is.
Nagyon jó, kellemes illata lesz a hajamnak. Hajmosás után pedig valóban szép, selymes lesz tőle a hajam.
Viszont csak egy napot bír ki, másnapra eléggé bezsírosodik a hajam tőle.

pipacs17
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. március 28.

Nagyon szeretném szeretni, de valahogy mégsem megy... az Amazonia maszkot használtam, ami szó szerint csodát tett a hajammal. Amikor elfogyott, evidens volt, hogy újra rendelem, de sajnos nem volt készleten... akkor rendeltem meg ezt a sampont, balzsamot, és maszkot, csak hogy teljes legyen a kép😂 és sajnos nem jött be. Még vizesen is érzem, hogy borzalmasan elnehezíti a hajat. Hajszárítás után viszont borzasztóan száraz, fakó lesz a hajam, és ugyanúgy megmarad az a furcsa, “ragacsos”, elnehezült érzés...
próbálgatom őket külön-külön, pl. Más sampon, és ez a balzsam, majd más maszk, stb. De nem érzek áttörő változást így sem..

Dudlar
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 28.

Kicsit tartottam a terméktől az itteni vélemények miatt, ahogy látom elég sokan írták hogy zsírosítja a hajtövet és a hajat szárítja. Mivel még nem próbáltam másféle szilárd sampont ezért azokhoz nem tudok viszonyítani. Már lassan egy hónapja használom, heti kétszer, úgyhogy mostmár meg tudom osztani a tapasztalataimat. Én is észrevettem hogy hamarabb zsírosodik a hajam viszont a hajvégeimmel egyenesen csodát művel! Az éveken át tartó szőkítés és hajvasalás után próbálom rendbehozni a megmaradt vékonyszálú hajam így a hajvégeim a rendszeres vágás ápolás ellenére is nagyon szárazak voltak. Aztán jött ez a kis csoda! A folyékony samponokhoz képest sűrűbb habot képez ezért kicsit nehézkes minden réteget alaposan megmosni, de nem lehetetlen. Mióta használom folyamatosan simogatom, fogdosom a hajam mert az az igazi vastag, sima, egészséges haj tapintása lett és szárítás után sem szénakazal. Nekem nem volt szükséges balzsamozni a mosás végén, így talán a zsírosodás kitolható egy-két nappal viszont hajban maradó ápolót és hajolajat használok mellé de az eredmény nem ezeknek köszönhető mert eddig is részei voltak a hajápolási rutinomnak. Részemről 5 csillag!

laracroft
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 28.

Kicsit elgondolkodtatott, mert ugyan a piacon az egyik legjobb hamvasító sampon - viszonylag látványosan hamvasít és csak kicsit szárítja szanaszét a hajat - a L'oreal hétköznapi emberek számára megalkotott, ezerpárszáz forintos Elseve Purple Shampoo is pontosan ugyanezt tudja. Megnéztem az összetevők listáját, van kis különbség, de akkor is.... minek adjak ki közel hétezer forintot, ha a negyedéért is ugyanazt a minőséget kapom, ugyanattól a márkától (a Kerastase a L'oreal tulajdonában van), csak másik flakonban?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 27.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 27.

Egyik napról a másikra a fejbőröm iszonyúan korpás lett, így adtam neki egy esélyt, ha már főként erre a problémára van ez a termékcsalád kifejlesztve. Nem hittem, hogy lesz olyan termék, amire igaz lesz, hogy szó szerint az első használat után érezhető a változás, DE ERRE IGEN! A korpa eltűnt, a hajam pedig nagyon puha lett tőle, egyáltalán nem volt száraz érzetem mosás után. Lényegesen kevesebb a töredezett hajvégem és minimálisan érződik száraznak (bár ez csak részben köszönhető a samponnak), viszont a maximális 5 csillagot megérdemli! ;D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 27.

Eleinte naiv voltam vele szemben. Azt hittem, hogy a ragacsos, száraz hatás ellenére egészséges lesz a hajam, de sajnos tévedtem. Hajmosás után nagyon kellemetlen tapintása volt a hajamnak, kifésülni pedig maga volt a rémálom, mintha viasszal vontam volna be az egész fejem. Adok még neki egy esélyt úgy, hogy feloldom, és kis mennyiséget hozzá teszek a samponomhoz belőle, hátha úgy jó lesz... Egyelőre 2-nél több csillagot nem ér

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 27.

A vörös hajamra csak ez az egy sampon volt jó. Sok festett hajra való sampont kipróbáltam, de egyáltalán nem védték a hajszínem, sőt! Az illata nagyon szuper

pilleriin
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 27.

csak most jöttem rá hogy nem a kezemben kell felhabosítani, hanem a hajhoz kell dörzsölni, így nagyon erősen habzik nekem. Balzsammal használom, vékony szálú festett hajam van és egy nappal ki tudom tolni a hajmosást, én ajánlom.

Momiji
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. március 27.

UPDATE
Le kellett pontozzam sajnos. Brutálisan korpásítani kezdte a hajam, viszkető fejbőrrel. Sajnos így nem használom tovább.

Hát nekem kedvenc samponom lett az utóbbi időben! Nem zsírosít, a hajam könnyű és puha lett tőle. Picit drága, de egy olcsóbb társa nem tudott ilyet produkálni még a hajammal. Szóval megéri az árát, csillagos ötös. :)

bleauwsy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport:  -  |  2020. március 27.

Nehezen indult a barátságunk, mert eleinte már másnapra úgy nézett ki a fejem, mintha meg sem mostam volna a hajamat. Idővel viszont nagyon szoros kötelék alakult ki: az eddig 3. napos hajmosások helyett 1 hétre is kitolódott ez az intervallum. Hihetetlen, hogy velem ilyen történik. Még úgy vettem észre, hogy a baba hajak is jobban nőnek pár kritikus területen, így maximális pont a jutalma. Szívből ajánlom mindenkinek! Meghálálja az árát!