Legújabb vélemények - Samponok

matanee
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 30.

Szeretem a Pantene samponokat, és ez sem kivétel. Isteni az illata, és nekem nagyon szereti a hajam, nagyon puha és fényes lesz hajmosás után.

zsizmo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Életet ment. Sikerült csibesárga hajvègeket varázsolnia a fodrásznak, festést már nem mertem bevállalni, így próbáltam itt kutakodni,hogy mivel tudnám a legjobban helyrehozni és maradt ez. Szárítani szárít, de egy rakat balzsammal túl lehet élni. Egy használat után már látványos az eredmény, és az eddig használt lila samponoknál fényévekkel jobb és az ára is tűrhető.

violetti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Ajándékba kaptam, de imádom! Legjobb a festett szőke göndör hajamra, legalább 2 napig érzem az illatát és kihozza a különböző szőke árnyalatokat is. Az ára fáj kicsit, de mindenképpen újra fogom venni, mert ezzel a sampon és balzsam kombóval mindig jó eredményt érek el (ez göndör haj mosásakor nem mindig egyértelmű).

dbetti93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Nekem alapvetően zsíros tövű a hajam, a vége pedig száraz. Nem ezt a típust akartam először megvásárolni, de mire odajutottam már a kinézett típus elfogyott, ő volt a második befutó. Na jó legyen, megvásároltam a maszkjával együtt. Nekem semmi különlegeset nem hozott, vagyis de,soha ennyire a mosás után 3-4 nappal nem viszketett a fejbőröm és nem korpásodtam, na ettől igen. Egyébként szépen csillog a hajam és illatra is jó, de ettől a márkától sokkal többet vártam, plusz nem is olcsó termékekről van szó, így duplán kellemetlen.

NRbk24
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 29.

Mostanában a bio dolgokat helyeztem előtérbe, így megvettem ezt a sampont. Kellemes illata van és nem szárít, viszont a hosszú hajhoz sok kell belőle. Sajnos csak otthon néztem utána az összetevőinek és nem voltam túl boldog, ennek fényében már drágának találom.

NRbk24

Kedvelem ezt a sampont, nem viszket tőle a fejbőröm és könnyen kezelhető tőle a hajam.

veNikol
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Hajhullás ellen vettem meg 3 évvel ezelőtt azóta állandó darabbá vált.Mivel nem a kényeztetésre lett kitalálva így természetesen van egy szárító hatása de egy balzsammal tökéletesen ellensúlyozható.Hajhullással nem küszködök már igaz az csak átmeneti időszak volt viszont akárhányszor megpróbáltam visszatérni egy hagyományos samponra mindig be kellett látnom ez a sampon sokkal jobban teljesít tőlük és ennyi év folyamatos használat után se viseli meg a hajat.Nem szárad, töredezik el a hajam tőle.

amt54
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 29.

Eléggé szárít, nem adja amit ígér.

Catwalk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. május 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. május 29.

A hamvasító hatása jó, viszont nekem nagyon elnehezítette a hajam. Kissé matt hatású lett tőle a hajam, illetve nehézzé, lapossá vált. Nem venném újra.

emb1p3
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. május 29.

Mivel nem babrálom a hajam semmivel (festék, vasalás), így számomra tökéletesen megfelel, 4-5 naponta mosok hajat, nem zsírosít, szép fényes és könnyű a hajam tőle. A szaga ellenben borzasztó, mintha valaki kihányta volna azt a dobozon látható maracuját, de elviselem, mivel nem marad meg a hajon. Igazán tehetnék bele a Gliss Kur-ok illatanyagát, gondolom pont ugyanannyiba kerülne. A szaga miatt valószínűleg nem veszem újra, és egyébként az a benyomásom, hogy az összes, számomra egyébként minőségileg megfelelő drogériás samponnak megdöbbentő stich-je van, a Rossmann-os vonal is pont ilyen elborzasztó. Pont olyan hibás elképzelésnek tartom az alapsamponok illatosítását, mint az orchidea-illatú WC-sprayket: a zavaró szag elfedésére nem alkalmasak, csak még gyomorforgatóbbá teszik azt egy furcsa és teljesen természetellenes illatkomponenssel. Na, mindegy, csak kedvem volt nyavajogni kicsit egy tipikus first world problem kapcsán.